<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:05 V75-7
V4-4
DD-2
L.H. WIDDINGS ÆRESLØP
L.H. WIDDINGS ÆRESLØP
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 800.001 kr., 40 m. ved 1.500.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-14-1 Plass : 15-14-1

1 2018: -12 -3 -0 -3 -1 -84 491 2017: -15 -6 -4 -2 -1 -218 000
Polar Northug 2040 1 Plass 916 093
7 år BRUN V v.H.G. Balder E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 02/9 - 10 / 2 2100 25,2a 246
e. Polar Snella v. Ilmin D. Dalen Harstad Travpark 4 15/7 - 04 / 8 2060 25,6 95
Gunnar Andersen /Røkland Ø. Kihlstrøm Boden - 17/6 - 10 / 6 2140 dg 70
E. Høitomt Marius Høitomt (T) D. Dalen Harstad Travpark 1 20/5 - 02 / 6 2060 28,0 15
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Harstad Travpark 1 06/5 - 01 / 2 2040 28,5 12
2 2018: -7 -0 -0 -1 -2 -14 000 2017: -15 -2 -3 -1 -3 -89 500
Kolnes Tom 2 Plass 680 253
8 år SVART H v.Bork Odin J. Eriksen Haugaland Travpark 0 03/9 - 06 / 7 1820 26,7 32
e. Perle Tine v. Lome Elden J. Eriksen Jarlsberg Travbane 1 04/8 - 01 / 5 1609 24,4a 29
Ida Jansen /Birkeland J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 21/7 - 07 / 5 1609 22,7a 81
J. Eriksen J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 11/7 - 05 / 2 2140 25,3a 96
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 02/7 - 08 / 4 2140 25,3 81
3 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -15 000 2017: -25 -0 -3 -4 -9 -91 000
Åspe Viktor 3 Plass 659 500
12 år LYSBRUN V v.Alm Viktor R. Wiig Forus Travbane 5 24/8 - 06 / 5 2080 30,1 267
e. Åspe Turi v. Lyngsvarten G. Tollefsen Forus Travbane 0 04/6 - 02 / 3 2060 26,7 313
Kåre Birkeland /Orre G. Tollefsen Forus Travbane 0 23/5 - 01 / 1 2060 26,2 72
G. Tollefsen Kåre Birkeland V. Tjomsland Forus Travbane 0 06/5 - 10 / 3 2040 25,3 2119
rød m/hvitt kryss V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 29/4 - 02 / 3 2160 25,2 257
4 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -14 491 2017: -9 -2 -0 -0 -2 -49 000
Spik 4 Plass 665 491
7 år BRUN H v.Spikeld K. Djøseland Haugaland Travpark 4 03/9 - 06 / 3 1820 26,2 129
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten K. Djøseland Sørlandets Travpark - 26/8 - 10 / 9 2160 g0 g 69
Eirik Djuve /Sola K. Djøseland Bergen Travpark 1 03/8 - 01 / 1 2100 26,3 25
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 0 17/6 - 06 / 5 1600 27,2ag 202
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Bjerke Travbane 5 10/6 - 08 / 9 3140 26,5 201
5 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -126 000 2017: -17 -3 -4 -3 -3 -228 000
B.B. Terje T. 5 Plass 768 000
6 år RØD H v.Moe Odin G. Gudmestad Bjerke Travbane 2 09/9 - 06 / 4 2100 24,0a 54
e. Sterkrun v. Viljesterk G. Gudmestad Bergen Travpark 2 19/8 - 10 / 8 1600 23,8a 161
Randi Alendal G. Gudmestad Forus Travbane 0 18/7 - 01 / 6 2080 28,3 g 89
G. Gudmestad E. Høitomt Drammen Travbane 0 01/7 - 10 / 7 2100 br ag 38
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 4 17/6 - 06 / 10 1600 23,8a 111
6 2018: -16 -2 -2 -2 -6 -108 600 2017: -20 -4 -5 -1 -4 -210 500
Spik Mollyn 6 Plass 819 700
7 år BRUN H v.Spikeld E. Nordbustad Haugaland Travpark 5 03/9 - 03 / 2 1800 26,7 g 426
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Høitomt Forus Travbane 0 17/6 - 06 / 2 1600 25,6a 28
Stall Fossegampen G. Gudmestad Bergen Travpark 5 18/5 - 01 / 4 2100 26,0 107
P. Buer Geir Gudmestad (T) P. Buer Forus Travbane 0 06/5 - 10 / 6 2040 br g 604
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re G. Gudmestad Bjerke Travbane 2 22/4 - 10 / 5 2100 25,0a 100
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -17 -3 -4 -2 -2 -117 000
Pågangsmot 7 Plass 490 000
9 år BRUN H v.Alm Viktor R. Wiig Haugaland Travpark 0 03/9 - 06 / 8 1820 26,5 80
e. Sjefå v. Sjefen R. Wiig Sørlandets Travpark 0 26/8 - 10 / 13 2160 25,9 g 269
Stall Godt Med Mot P. Buer Bergen Travpark 0 19/8 - 10 / 9 1600 24,8ag 71
R. Wiig Heidi Nessa R. Wiig Sørlandets Travpark 2 21/7 - 07 / 11 1609 22,6a 217
svart m/blå ermstriper og reklame B. Lea Forus Travbane P 18/7 - 20 / 2 2040 32,4 P
8 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -19 000 2017: -25 -4 -4 -1 -5 -188 500
Super Gullet 8 Plass 817 187
9 år BRUN V v.Moe Odin O. Wassberg Haugaland Travpark 3 03/9 - 03 / 1 1800 26,4 84
e. Heidi Texa v. Alm Rigel K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 16/8 - 08 / 5 2140 25,8 300
Stall Birktrav.no & Team E.T. M. Gundersen Momarken Travbane 0 05/8 - 09 / 12 2140 br a 235
T. Solberg Lars Inge Birkeland (A) J. Øveraasen Biri Travbane 1 28/7 - 11 / 9 1620 24,5 47
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Kongsvinger Travbane 4 05/7 - 07 / 12 1620 23,5 135
9 2018: -7 -0 -2 -1 -3 -44 500 2017: -13 -1 -3 -2 -5 -424 330
Sjø Kongen 2060 1 Plass 1 055 590
6 år MØRKBR V v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 4 02/9 - 10 / 10 2100 25,3a 119
e. Stjerne Sara v. Sjefen Ø. Tjomsland Drammen Travbane 2 12/8 - 09 / 15 2960 25,4 45
Stall Appollo 11 Ø. Tjomsland Åmål 4 28/6 - 04 / 10 2520 25,6 31
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 10/6 - 08 / 10 3140 25,6 49
mørkblå m/sølv reklame L. Kolle Biri Travbane 2 13/5 - 10 / 10 2620 26,1 45
10 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 2 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane - 10/9 - 07 / 4 2140 dg 62
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/8 - 02 / 7 2160 23,4 19
Kreativ Transport AS /Eidsberg O. Østre Momarken Travbane 0 05/8 - 09 / 10 2140 29,2ag 61
G. Gundersen Ronnie Hansen G. Gundersen Sørlandets Travpark 6 22/7 - 09 / 2 2609 22,7a 388
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 4 10/6 - 08 / 13 3160 25,4 50
11 2018: -7 -1 -0 -0 -2 -78 491 2017: -22 -1 -4 -3 -8 -195 685
Tord Viking 3 Plass 1 502 335
14 år BRUN V v.Spikeld A. Stensen Bjerke Travbane 7 16/8 - 08 / 13 2160 25,5 289
e. Dalletti v. Finstad Per L. Pedersen Biri Travbane 2 28/7 - 11 / 12 1640 23,5 176
Team Toten Trotters E. Høitomt Bjerke Travbane 3 12/7 - 02 / 10 2160 25,1 134
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) L. Pedersen Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 01 / 9 1609 24,3a 106
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Drammen Travbane 2 19/6 - 01 / 7 1700 23,9a 121
12 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -11 -0 -0 -3 -3 -31 500
Tin Balder 4 Plass 1 244 500
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen H. Hauge Bergen Travpark 5 14/9 - 03 / 7 2120 26,1 163
e. Evenspia v. Pål Even L. Hauge Forus Travbane 3 25/7 - 03 / 5 2060 26,0 117
Joakim Rasmussen /Kleppestø H. Hauge Bergen Travpark 3 13/7 - 02 / 5 2120 25,5 224
D. Dalen Håkon Hagebø Hauge (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 28/6 - 04 / 9 2100 26,1a 88
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Forus Travbane 0 17/6 - 04 / 2 2040 24,3 g 419
13 2018: -10 -3 -3 -0 -1 -370 272 2017: -15 -3 -1 -0 -2 -320 120
Myhreng Jerker 5 Plass 1 486 855
7 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane - 02/9 - 10 / 8 2100 g6 ag 108
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 23/8 - 02 / 5 2160 24,0 67
Stall Vent og se O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 12/7 - 02 / 9 2160 26,7 g 18
O. Wassberg Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Åby 0 29/4 - 02 / 12 2160 24,5 g 82
Rød m/blå ermer, reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 01/4 - 09 / 5 2140 24,4 94
14 2018: -14 -0 -6 -0 -5 -295 900 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 6 Plass 1 857 983
10 år SVART H v.Millex O. Østre Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 10 / 12 2100 25,7ag 30
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Drammen Travbane 6 12/8 - 10 / 2 1700 21,7a 471
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal G. Austevoll Sørlandets Travpark 5 22/7 - 09 / 5 2609 22,4a 322
O. Østre Gjermund Gravdal O. Østre Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 08 / 2 1609 20,4a 62
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Leangen Travbane 2 24/6 - 07 / 5 2140 21,3a 304
15 2018: -9 -6 -1 -1 -1 -492 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 2080 1 Plass 5 539 357
11 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Haugaland Travpark 1 03/9 - 03 / 5 1820 25,1 10
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Kvasnes Drammen Travbane 5 12/8 - 10 / 1 1700 21,5a 108
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Forus Travbane 1 01/8 - 01 / 4 1640 20,9 26
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Sørlandets Travpark 3 22/7 - 04 / 9 2140 23,0a 15
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame K. Kvasnes Bergen Travpark 3 03/6 - 03 / 10 1660 22,2 13