<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.001 kr.
For 3-15-årige høyest 16.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-10 Plass : 1-4-10

1 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -5 -2 -1 -1 -0 -42 000
Kjekk Pila 2100 1 Plass 58 000
14 år BRUN HP v.Skøiar G. Gundersen Biri Travbane P 01/9 - 20 / 5 2120 32,6 P
e. Kjekk Sølvi v. Grans Trygg
Jens Hæreid Jacobsen /Brandbu
G. Gundersen Jens Hæreid Jacobsen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
2 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 000 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Kims Stjerna 2 Plass 11 500
6 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten K. Mathisen Biri Travbane 7 11/8 - 08 / 2 2100 38,5 422
e. June v. Pajaprins Ø. Mathisen Drammen Travbane - 31/7 - 03 / 11 2100 dg 1599
Arne M. Øyen /Østre Gausdal Ø. Mathisen Biri Travbane P 21/5 - 23 / 4 2100 41,0 g P
Ø. Mathisen Arne M. Øyen
grønn m/gul kule & ermer + rekl
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Kims Lilja 3 Plass 4 000
7 år BRUN HP v.Briskeby Philip Ø. Mathisen Biri Travbane 5 11/8 - 08 / 4 2100 36,8 209
e. June v. Pajaprins Ø. Mathisen Biri Travbane 8 14/7 - 08 / 7 2100 35,1 714
Arne M. Øyen /Østre Gausdal K. Mathisen Biri Travbane P 21/5 - 20 / 7 2120 40,4 P
Ø. Ruttenborg Arne M. Øyen
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
4 2018: -9 -0 -2 -0 -6 -30 500 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -13 500
T.B.'s Trøll Tyr 4 Plass 44 000
5 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Lunde Momarken Travbane 6 04/7 - 07 / 1 2140 38,0 39
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Lunde Drammen Travbane 4 19/6 - 08 / 10 2100 36,8 204
Tore Bakken /Tangen K. Lunde Drammen Travbane 0 14/11 - 01 / 9 2100 39,1 g 294
O. Østre Tore Bakken K. Lunde Bjerke Travbane P 17/2 - 20 / 3 2160 43,7 g P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Lunde Biri Travbane 28/8 - 21 / 7 2120 50,4 g B
5 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -8 -0 -0 -0 -3 -6 000
Sems Maia 5 Plass 10 000
8 år SVART HP v.Lome Kongen J. Johansen Drammen Travbane 8 03/9 - 01 / 7 2100 37,6 g 463
e. Holter Mia v. Høiby Kongen J. Johansen Jarlsberg Travbane 8 18/8 - 07 / 8 2100 40,9 g 345
Eivind Gravdal /Hof J. Johansen Biri Travbane 8 11/8 - 08 / 1 2100 39,4 g 429
J. Johansen J. Johansen Bjerke Travbane - 26/7 - 09 / 8 2140 dg 507
Brun m/turkis sidefelt & erm, br. ermr J. Johansen Biri Travbane 0 14/7 - 08 / 10 2100 36,1 g 1302
6 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -6 -0 -0 -0 -5 -13 000
Drivjerven 6 Plass 21 000
4 år SVART H v.Åsajerven A. Akselsen Drammen Travbane 8 03/9 - 09 / 11 2100 37,7 g 100
e. Drivstjerna v. Alm Viktor V. Hop Drammen Travbane 6 21/8 - 07 / 4 2100 36,8 g 30
Harald Stikbakke-Paul Stikbakke A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 18/8 - 07 / 4 2100 38,8 g 30
A. Stensen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Drammen Travbane P 31/7 - 21 / 4 2120 38,4 g P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
7 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -15 000 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Bjørnstad Jerkeld 7 Plass 24 000
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 03/9 - 09 / 2 2100 36,2 g 96
e. Steinsvad Il v. Ilmin Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 17/8 - 02 / 3 2100 37,6 g 71
Magne T. Haadem /Aurdal Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 28/6 - 22 / 7 2160 37,6 g P
Å. Tengsareid Heidi Moen (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
8 2018: -10 -1 -0 -2 -4 -36 500 2017: -9 -0 -2 -3 -4 -41 500
Lilljom 2120 1 Plass 78 000
10 år BRUNBORKET V v.Håkon Jo* K. Mathisen Bjerke Travbane 5 06/9 - 09 / 4 2140 34,3 g 216
e. Ramstad Loma v. Lome Elden K. Mathisen Leangen Travbane 2 24/7 - 01 / 9 2140 36,7 104
Karina Osmark-Hannah Osmark K. Mathisen Biri Travbane P 21/5 - 23 / 6 2100 38,5 P
K. Mathisen L. Kolle Bjerke Travbane N 31/8 - 22 / 3 2140 50,3 r N
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek E. Schie Jarlsberg Travbane 29/4 - 22 / 10 2100
9 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -7 -1 -2 -1 -1 -38 000
Bleikli Odin 2 Plass 58 500
7 år BRUN V v.Odins Kjempe L. Kolle Biri Travbane 0 01/9 - 04 / 1 2100 33,9 g 132
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp L. Kolle Bjerke Travbane 7 07/6 - 09 / 6 2140 34,6 210
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Bjerke Travbane - 30/11 - 09 / 4 2140 dg 206
M. Gundersen Ivar Andresen (B) L. Kolle Drammen Travbane - 21/11 - 04 / 3 2100 dg 151
marineblå m/hvit og rød søm + reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 04/11 - 08 / 7 2100 33,9 277
10 2018: -4 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -4 -0 -2 -1 -1 -22 000
Kolnes Anka 3 Plass 45 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor L. Kolle Bjerke Travbane 2 06/9 - 09 / 3 2140 32,1 27
e. Engjenta v. Alm Hellin E. Høitomt Drammen Travbane 2 03/9 - 01 / 2 2100 32,9 15
Remi Aasum /Hafslundsøy L. Kolle Jarlsberg Travbane P 27/8 - 22 / 9 2120 34,4 P
L. Kolle Jenny Thygesen (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
11 2018: -10 -5 -1 -1 -2 -131 472 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -31 000
Spikfaks 4 Plass 162 472
5 år SVART V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 1 25/8 - 08 / 5 2100 32,9 44
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 6 11/8 - 08 / 5 2100 37,1 g 70
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Biri Travbane - 30/6 - 08 / 4 2100 dg 64
B. Steinseth B. Steinseth Drammen Travbane - 19/6 - 08 / 5 2100 dg 60
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane P 09/12 - 20 / 4 2120 39,3 g P
12 2018: -12 -0 -1 -1 -6 -34 500 2017: -9 -2 -2 -1 -2 -51 500
Modijerva 5 Plass 86 000
5 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Drammen Travbane 1 03/9 - 09 / 9 2100 34,8 348
e. Modina Elken v. Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane P 23/7 - 20 / 7 2120 37,4 P
Harald Nordhagen-Terje Martinsen J. Kvikstad Biri Travbane N 24/3 - 20 / 2 2100 43,4 r N
G. Stenberg Harald Nordhagen J. Kvikstad Biri Travbane 10/7 - 24 / 3 2100 56,7 g B
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek O. Østre Biri Travbane 21/6 - 21 / 6 2120 55,0 g B
13 2017: -10 -0 -0 -1 -8 -29 067 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Furderud Stjerna 6 Plass 29 067
4 år SVART HP v.Lome Elden B. Humborstad Klosterskogen Travbane 4 24/8 - 07 / 1 2100 35,1 46
e. Eng Mari v. Eng Svarten B. Humborstad Jarlsberg Travbane 3 13/7 - 03 / 5 2100 34,6 169
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Kongsvinger Travbane 7 05/7 - 09 / 5 1600 35,0 g 338
B. Humborstad B. Humborstad Magnor Travbane 7 01/5 - 01 / 4 2020 37,4 g 201
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Biri Travbane 4 07/4 - 08 / 2 2100 36,5 96
14 2018: -6 -1 -0 -1 -1 -35 963 2017: -9 -2 -0 -1 -5 -64 560
Ulvendina 7 Plass 100 523
5 år BRUN HP v.Lome Elden B. Steinseth Drammen Travbane 4 07/9 - 03 / 3 2100 33,9 128
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Biri Travbane 3 23/7 - 08 / 6 2100 33,6 146
Thorstein Roen /Grindvoll B. Steinseth Biri Travbane 4 14/7 - 08 / 1 2100 34,3 310
K. Johansen Bjørn Steinseth (T) K. Johansen Momarken Travbane 4 04/7 - 07 / 8 2140 37,9 227
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm A. Stensen Leangen Travbane 0 05/6 - 01 / 5 2140 36,9 330
15 2018: -13 -1 -2 -4 -3 -62 859 2017: -9 -0 -1 -1 -7 -25 935
Åsaoline 8 Plass 88 794
5 år SVART HP v.Moe Odin Ø. Bjørnstad Drammen Travbane 3 07/9 - 03 / 4 2100 33,3 189
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) Ø. Bjørnstad Kala Landbane 5 19/8 - 03 / 6 1900 33,3 78
Turid Helgemo /Siggerud Ø. Bjørnstad Biri Travbane 2 11/8 - 08 / 6 2100 33,5 38
Ø. Bjørnstad Ø. Bjørnstad Biri Travbane 5 23/7 - 08 / 4 2100 34,7 253
hvit m/vinrød v. & stolper på sk.stk. Ø. Bjørnstad Biri Travbane 6 14/7 - 08 / 5 2100 35,0 251