<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
POENG SPESIAL - DATOLØP
POENG SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 215.000 kr med høyest 400 poeng. Også for 3-15-årige høyest 265.000 kr med høyest 150 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-2-7 Plass : 8-2-7

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -1 -4 -16 500
Tynset Balder 1700 1 Plass 105 500
8 år SVART V v.H.G. Balder O. Østre Bjerke Travbane 5 21/8 - 02 / 2 1609 28,8a 59
e. Dixi Dalen v. Dublan V. Hop Bjerke Travbane 0 14/8 - 03 / 6 2100 29,8a 74
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Løvvold Jarlsberg Travbane 3 04/8 - 03 / 2 1609 27,6a 261
B. Steinseth Jan-Arne Raab (T) O. Østre Biri Travbane 0 23/7 - 03 / 6 2120 31,7 143
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Austevoll Momarken Travbane 6 04/7 - 02 / 1 2140 29,6a 374
2 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -15 500 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 2 Plass 275 764
9 år SVART V v.Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 0 05/9 - 06 / 4 1640 28,5ag 120
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Klosterskogen Travbane 6 17/8 - 02 / 7 1700 27,3a 423
Heine Bernhus-Emil Bernhus O. Østre Årjäng 5 06/8 - 08 / 1 1640 27,0 26
O. Østre Heine Bernhus O. Østre Jarlsberg Travbane 4 13/7 - 04 / 6 1609 26,5a 36
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame C. Antonsen Momarken Travbane 0 04/7 - 05 / 12 2140 30,0a 260
3 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gulheim Raia 3 Plass 253 000
10 år BRUN HP v.Gam Vinter H. Gulheim Biri Travbane 0 01/9 - 01 / 7 1609 32,6ag 880
e. Gulheim Jerva v. Hvatt Djerven H. Gulheim Momarken Travbane 0 22/8 - 06 / 8 1640 29,2ag 703
Svein Arild Gulheim-Kristian Gulheim O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 07/8 - 04 / 9 2100 br a 933
K. Kvasnes Håkon Gulheim (A) H. Gulheim Drammen Travbane 0 27/7 - 02 / 1 1700 28,1ag 515
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek H. Gulheim Bjerke Travbane P 12/7 - 22 / 6 2160 34,5 P
4 2017: -13 -0 -3 -0 -2 -31 515 2016: -21 -7 -3 -2 -2 -161 059
Nattens Fyrste 4 Plass 212 574
6 år SVART V v.Engli Svarten K. Mathisen Momarken Travbane 0 05/9 - 06 / 10 1640 br a 397
e. Troll Rappa v. Åsrapp M. Melander Gävle 0 22/8 - 07 / 3 2140 29,9ag 146
Jan Ingar Bakkely /Skreia D. Dalen Biri Travbane 4 11/8 - 05 / 5 2100 28,7a 148
E. Høitomt Jan Ingar Bakkely K. Mathisen Biri Travbane 0 28/7 - 02 / 4 1609 26,7a 105
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Melander Hoting 2 14/7 - 06 / 11 1680 26,7 85
5 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 5 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) K. Ødegaard Färjestad 0 11/9 - 10 / 6 2160 29,2 201
e. Trø Spika v. Spikeld H. Bye Momarken Travbane 6 05/9 - 03 / 2 2140 34,3 g 386
Stall Jumbo K. Ødegaard Åmål 6 27/8 - 02 / 6 2100 28,6 195
K. Ødegaard K. Ødegaard Drammen Travbane 6 17/8 - 04 / 7 2100 28,3a 145
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane 0 19/5 - 04 / 7 1640 28,2ag 317
6 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -40 158 2017: -24 -2 -1 -0 -11 -68 500
Aas Balder 6 Plass 237 158
10 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Momarken Travbane 0 05/9 - 06 / 6 1640 28,5a 293
e. Aas Besta v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 4 21/8 - 02 / 3 1609 28,6a 19
Jan-Arne Raab /Greåker V. Hop Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 04 / 7 2100 28,1a 140
V. Hop Jan-Arne Raab (T) V. Hop Drammen Travbane 7 27/7 - 02 / 11 1700 27,6a 51
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 05 / 11 1609 25,5a 571
7 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 7 Plass 152 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks D. Dalen Bjerke Travbane 6 11/9 - 04 / 2 1609 28,2a 320
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten K. Foget Drammen Travbane 10 03/9 - 04 / 9 2100 29,4a 190
Bjørn Haugen /Mjøndalen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 17/8 - 06 / 1 1700 28,2a 319
H. Holm Asbjørn Wright (T) D. Dalen Kongsvinger Travbane 4 05/7 - 02 / 6 1600 27,2a 236
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Wright Bjerke Travbane 0 26/6 - 02 / 3 1609 30,2a 395
8 2018: -5 -0 -1 -0 -3 -19 207 2017: -11 -1 -1 -2 -3 -40 842
Lannem Frøyd 8 Plass 232 635
10 år BRUN H v.Åsajerven E. Vinvand Bjerke Travbane 6 06/9 - 03 / 4 2160 32,9 208
e. Lannem Mai v. Friggbest D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 05 / 6 1609 25,6a 70
Marte Skrugstad Neser-Ronja Skrugstad S. Skrugstad Bjerke Travbane 4 26/6 - 02 / 6 1609 27,9a 84
D. Dalen Marte Skrugstad Neser S. Skrugstad Momarken Travbane 2 30/5 - 01 / 8 2140 27,6a 536
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Skrugstad Biri Travbane 0 21/5 - 06 / 4 2100 29,3ag 513
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -1 -3 -3 -6 -73 000
Kleppe Smygen 9 Plass 124 500
10 år M.BRUN H v.Spikeld A. Akselsen Momarken Travbane 0 22/8 - 04 / 6 2140 29,9a 68
e. Norlisa v. Nordli Svarten A. Akselsen Momarken Travbane 6 05/8 - 05 / 2 2140 27,8 g 785
Magne Madsen /Kongsberg A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 30/7 - 04 / 2 2100 29,8a 19
Å. Tengsareid Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 22/7 - 06 / 8 2140 27,6a 412
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 06 / 10 2120 28,5 g 135
10 2018: -15 -0 -0 -2 -8 -45 482 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 10 Plass 281 206
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Bjerke Travbane - 06/9 - 08 / 15 2160 dg 109
e. Storeng Silva v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 2 20/8 - 04 / 11 2160 27,9 183
Lovise Mohaugen-Knut Andresen L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 04 / 2 2100 29,5ag 84
G. Austevoll Lovise Mohaugen L. Kolle Biri Travbane - 29/7 - 10 / 4 2100 dg 360
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 09 / 7 2120 27,5 191