<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.001 kr.
For 3-15-årige høyest 36.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-4 Plass : 7-9-4

1 2017: -23 -0 -0 -3 -8 -30 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Junior 2100 1 Plass 30 500
8 år SVART V v.Moe Odin H. Nordland Sørlandets Travpark - 26/8 - 02 / 1 2140 dg 206
e. Spang Rosa v. Eng Svarten H. Nordland Sørlandets Travpark 3 20/8 - 08 / 8 2160 31,4 g 356
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 04 / 3 2100 34,3 g 277
H. Nordland H. Nordland Momarken Travbane - 03/8 - 02 / 12 2140 dg a 460
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Drammen Travbane 5 27/7 - 03 / 1 2100 32,7ag 559
2 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 2 Plass 51 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Lindbak Biri Travbane 4 01/9 - 04 / 2 2100 33,3 506
e. Nattens Dronning v. Sjefen T. Lindbak Biri Travbane 6 25/8 - 08 / 9 2140 33,1 402
Nina Bakken-Andreas Solbrekke E. Høitomt Biri Travbane 8 23/7 - 08 / 10 2120 34,3 g 65
T. Lindbak Per Olav Kristiansen M. Høitomt Jarlsberg Travbane - 13/7 - 03 / 4 2100 dg 60
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl M. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 26/6 - 09 / 10 2120 32,6 754
3 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Schudiva 3 Plass 24 500
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy D. Dalen Kala Landbane - 19/8 - 03 / 1 1900 dg 255
e. Schumina v. Schuvar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 04 / 3 2100 35,8 g 515
Audun Tandberg-Reidun Bøhn G. Austevoll Drammen Travbane 0 20/12 - 02 / 4 2100 35,6 g 199
A. Wright G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 03 / 5 2100 35,2 g 206
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 2 2100 34,8 680
4 2018: -5 -0 -1 -1 -2 -19 000 2017: -16 -1 -2 -3 -5 -51 500
Jæger N.A. 4 Plass 70 500
5 år BRUN V v.Wik Stjernen L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 27/8 - 08 / 6 2120 31,9 180
e. Buer Dina v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 07 / 9 2120 34,4 259
Inger Nygård-Øyvind Aske B. Larsen Drammen Travbane 0 31/7 - 03 / 3 2100 36,9 g 468
L. Kolle Bjørn Larsen (T) B. Larsen Jarlsberg Travbane 5 13/7 - 03 / 2 2100 34,7 436
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane - 26/6 - 09 / 8 2120 dg 237
5 2018: -5 -0 -1 -1 -1 -12 000 2017: -17 -1 -0 -1 -10 -38 777
Thess Prinsessa 5 Plass 52 777
5 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Biri Travbane 0 21/5 - 02 / 11 2120 36,5 687
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Årjäng 7 07/5 - 06 / 7 2160 35,8 g 119
Stall Trekløveret H. Ydersbond Bjerke Travbane 0 03/5 - 02 / 9 2100 33,7a 432
H. Ydersbond Glenn Kramer Stenberg (T) H. Ydersbond Momarken Travbane 5 16/4 - 08 / 8 2160 35,3 175
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Drammen Travbane 7 10/4 - 09 / 6 2100 34,8 226
6 2018: -8 -1 -2 -0 -2 -35 000 2017: -19 -0 -0 -0 -13 -30 448
Påkka Håntas 6 Plass 65 448
7 år SVART HP v.Slått Eld O. Østre Momarken Travbane 5 05/9 - 08 / 15 2160 34,2 g 267
e. Nornes Iba v. Elding O. Østre Biri Travbane 5 01/9 - 04 / 4 2100 33,4 551
Anne-Marie Karlsen /Elverum O. Østre Årjäng 5 06/8 - 09 / 11 2160 33,6 317
O. Østre Lars Aksel Karlsen K. Ødegaard Momarken Travbane 0 03/8 - 02 / 8 2140 33,7a 961
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Ødegaard Årjäng 5 03/7 - 06 / 4 2160 35,4 122
7 2018: -10 -1 -0 -1 -2 -36 500 2017: -15 -2 -2 -1 -3 -52 000
Kaptein 7 Plass 88 500
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 27/8 - 08 / 8 2120 31,7 120
e. Viljefryd v. Dublan K. Kvasnes Bjerke Travbane 8 10/8 - 02 / 11 2100 32,7a 281
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 30/7 - 08 / 3 2100 35,2 69
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 7 09/2 - 08 / 8 2100 37,7 g 193
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Momarken Travbane 0 31/1 - 08 / 3 2140 40,6 g 153
8 2017: -5 -0 -1 -0 -1 -8 000 2016: -8 -0 -0 -1 -2 -7 500
Lømilla 8 Plass 15 500
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder L. Trudvang Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 14 2160 37,6 g 227
e. Temilla v. Dublan A. Solhus Leangen Travbane 0 03/7 - 04 / 3 2140 br g 49
Tim Fiskerud /Hemnes H. Østborg Leangen Travbane 8 12/6 - 10 / 14 2160 36,1 g 360
L. Trudvang Tim Fiskerud V. Bugge Leangen Travbane 0 05/6 - 07 / 2 2160 33,4 g 386
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek A. Solhus Leangen Travbane 2 08/5 - 01 / 6 2140 32,7 211
9 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -21 260 2017: -17 -3 -2 -3 -3 -91 042
Sjåvoll Sjarmi 9 Plass 112 302
7 år BORKET HP v.Gann Viking K. Wessel Bjerke Travbane 3 06/9 - 09 / 11 2160 33,1 g 176
e. Eldalill v. Prins Vinter K. Wessel Bjerke Travbane 0 10/8 - 02 / 12 2100 33,4arg 291
Christoffer Phil-Svensson K. Wessel Drammen Travbane 3 31/7 - 03 / 9 2100 34,6 rg 99
K. Hasselgård K. Wessel Bjerke Travbane 0 12/7 - 05 / 1 2140 34,2 g 94
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm E. Høitomt Sørlandets Travpark - 14/5 - 03 / 4 2140 dg 71
10 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -17 -0 -0 -2 -9 -32 000
Krem Odin 2120 1 Plass 38 000
6 år SVART V v.Sodin R. Aarlie Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 9 2160 35,6 312
e. Krem Eva v. Krembest R. Aarlie Bjerke Travbane 4 10/8 - 02 / 1 2100 32,2a 781
Terje Larsen /Mjøndalen R. Aarlie Momarken Travbane 0 03/8 - 02 / 7 2140 33,6a 117
R. Aarlie Terje Larsen R. Aarlie Kongsvinger Travbane 3 05/7 - 09 / 10 1620 33,0 275
Todelt svart/gull, gull mansj, rek R. Aarlie Bjerke Travbane 5 28/6 - 09 / 6 2140 34,8 339
11 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -9 -0 -2 -0 -5 -26 000
Stensvik Adele 2 Plass 31 000
7 år SVART HP v.Moe Odin A. Akselsen Drammen Travbane 0 27/7 - 03 / 4 2100 35,3ag 992
e. Engdokka v. Spang Best R. Skoglund Hoting 0 14/7 - 02 / 1 1660 34,3 g 56
Jan Ingar Bakkely /Skreia D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 26/6 - 01 / 5 2120 35,5 244
D. Dalen Jan Ingar Bakkely B. Steinseth Biri Travbane 0 02/4 - 08 / 6 2120 br rg 151
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Biri Travbane 0 13/1 - 08 / 7 2120 br g 69