<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 BJØRGVINPOKALEN FINALE
BJØRGVINPOKALEN FINALE
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr. Maks 14 startende.
For 3-15-årige høyest 250.000 kr.Startgrunnlag per den 14. september 2017 kl. 24:00.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-1 Plass : 5-3-1

1
Steine Faksen 2100 0 Plass
7 år MØRKBR V v.Trø Faks T. Erga Haugaland Travpark 4 03/9 - 01 / 2 1800 31,0 g 127
e. Steine Lindi v. Sjefen A. Erga Forus Travbane 3 24/8 - 07 / 2 2060 30,0 60
Per Reidar Selvik /Orre P. Erga Forus Travbane 5 15/8 - 04 / 1 2040 29,8 261
T. Erga T. Erga Forus Travbane 4 01/8 - 05 / 10 2060 29,5 403
N/A T. Erga Forus Travbane 8 18/7 - 04 / 9 2060 30,8 g 63
2
Mo Ronja 0 Plass
9 år MØRKBR HP v.Slettvoll Rambo R. Halvorsen Bergen Travpark 4 31/8 - 08 / 10 2120 31,7 316
e. Tori Jenta v. Alm Rigel D. Dalen Biri Travbane 5 11/8 - 04 / 9 2120 30,3 413
Ivar Os-Arne Nykvist R. Hop Bergen Travpark 0 27/7 - 04 / 9 2120 31,4 770
R. Halvorsen R. Hop Bergen Travpark 6 20/7 - 03 / 1 2100 32,0a 289
N/A I. Os Bergen Travpark - 27/5 - 04 / 11 1600 dg a 470
3
Dag Julius 0 Plass
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin G. Gudmestad Klosterskogen Travbane 3 02/9 - 08 / 10 2100 29,2a 185
e. Fronskrema v. Krembest G. Gudmestad Forus Travbane 1 15/8 - 04 / 7 2040 29,5 27
Rune Ellingsen /Loddefjord G. Gudmestad Forus Travbane 2 01/8 - 05 / 6 2060 28,7 100
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 2 25/7 - 06 / 1 2040 29,0a 105
N/A G. Gudmestad Forus Travbane 3 18/7 - 04 / 10 2060 28,7 116
4
Magnums Mocca 0 Plass
8 år MØRKBR HP v.Krageboen O. Østre Drammen Travbane 0 07/9 - 04 / 11 2100 32,5ag 382
e. Trø Vesla v. Spikeld D. Dalen Drammen Travbane 6 12/8 - 01 / 12 2140 30,7 173
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Drammen Travbane 6 31/7 - 04 / 11 2100 30,7a 508
S. Wassberg G. Austevoll Biri Travbane 0 23/7 - 03 / 3 2100 32,6 g 116
N/A G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 07 / 2 2120 29,8 333
5
Spydomann Ø.K. 0 Plass
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane - 28/8 - 07 / 2 2600 g6 ag 120
e. Spydhild v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 1 10/8 - 05 / 5 2100 27,1a 29
Morten Langli /Oslo V. Hop Bjerke Travbane 3 24/7 - 03 / 9 2100 28,1a 70
V. Hop J. Blekkan Östersund 5 16/7 - 04 / 3 2140 28,3a 457
N/A F. Fladen Årjäng - 16/6 - 02 / 3 2160 dg 78
6
Erga Rauen 0 Plass
7 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld T. Karlsen Haugaland Travpark 2 03/9 - 01 / 3 1800 29,8 106
e. Moe Fenja v. Moe Odin T. Karlsen Forus Travbane 4 15/8 - 04 / 2 2040 29,8 182
Kristen Bjerga /Bryne I. Risa Jarlsberg Travbane 5 04/8 - 07 / 2 2100 30,0 61
T. Karlsen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 26/7 - 02 / 11 2140 30,7 47
N/A I. Risa Forus Travbane P 18/7 - 20 / 1 2040 32,4 P
7
Kringeland Enok 0 Plass
5 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Bjerke Travbane 0 28/8 - 06 / 7 2600 31,0a 598
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Bjerke Travbane - 16/8 - 06 / 9 2100 dg a 85
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Forus Travbane 1 25/7 - 06 / 2 2040 28,8a 26
J. Eriksen J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 22/7 - 02 / 4 2160 29,0 131
N/A E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 29/4 - 05 / 6 2140 29,2a 41
8
Mos Lomen 2120 0 Plass
7 år MØRKBR H v.Lome Elden H. Håvardstun Bergen Travpark 3 07/9 - 06 / 3 2100 29,5 69
e. Mo Jerva v. Minpil H. Rasch Bergen Travpark 0 31/8 - 04 / 3 2100 32,0 406
Atle Bjørn Høgholm-Magnus Mostrøm H. Håvardstun Bergen Travpark 5 19/8 - 08 / 7 2100 29,2 561
H. Håvardstun H. Håvardstun Bergen Travpark 3 03/8 - 06 / 11 2120 31,1 71
N/A H. Rasch Bergen Travpark 4 20/7 - 03 / 6 2100 31,8a 107
9
Øvern Jerva 0 Plass
9 år MØRKBR HP v.Åsajerven Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 07/9 - 06 / 7 2120 28,3 54
e. Slåtsve Tora v. Elding Ø. Austevoll Bergen Travpark 6 19/8 - 08 / 12 2120 28,5 276
Birthe G.A. Larsen-Johannes Gangsøy C. Olsen Bergen Travpark 6 03/8 - 08 / 3 2100 27,8 141
Ø. Austevoll S. Iversen Bergen Travpark 3 13/7 - 08 / 2 2100 31,7 g 56
N/A Ø. Austevoll Bergen Travpark 2 29/6 - 05 / 9 2140 27,2 108
10
Haukeli Expressen 0 Plass
6 år GRÅSVART V v.Mørtvedt Jerkeld E. Storetvedt Bergen Travpark 4 07/9 - 06 / 10 2120 28,7 62
e. Haukeli Stjerna v. Bork Rigel E. Storetvedt Bergen Travpark 1 31/8 - 04 / 1 2100 30,3 60
Stall Haukeli Expressen O. Storetvedt Bergen Travpark - 06/7 - 01 / 3 2100 dg 40
E. Storetvedt O. Storetvedt Bergen Travpark 0 29/6 - 05 / 11 2140 28,8 g 116
N/A O. Storetvedt Bergen Travpark - 08/6 - 05 / 10 2100 dg a 28
11
Tuxi Frøya 0 Plass
7 år RØD HP v.Briskeby Philip T. Totland Bergen Travpark 2 07/9 - 06 / 9 2120 28,5 28
e. Tuxi Tulla v. Skøiar T. Totland Bergen Travpark 4 19/8 - 08 / 8 2120 28,2 237
Cecilie Helen Skage /Kalandseidet T. Totland Bergen Travpark 3 06/7 - 01 / 5 2120 28,3 102
T. Totland T. Totland Bergen Travpark 7 29/6 - 05 / 8 2140 27,9 69
N/A O. Wassberg Forus Travbane 5 18/6 - 05 / 8 1620 26,7 347
12
Torpa Njål 0 Plass
7 år SVARTBRUN V v.Moe Odin O. Storetvedt Bergen Travpark 5 07/9 - 06 / 11 2120 29,2 178
e. A.B. Sjefa v. Sjefen O. Storetvedt Bergen Travpark 4 31/8 - 04 / 2 2100 30,8 223
Joakim Amdal-Gro Jøsang Amdal O. Storetvedt Bergen Travpark 5 03/8 - 06 / 8 2120 31,4 108
O. Storetvedt E. Storetvedt Bergen Travpark 0 29/6 - 05 / 14 2140 29,3 r 263
N/A E. Storetvedt Bergen Travpark 2 08/6 - 05 / 6 2100 30,3a 104
13
Madla Perlå 0 Plass
8 år SVARTBRUN HP v.Neslands Loke Ø. Austevoll Haugaland Travpark 0 03/9 - 01 / 7 1820 31,3 g 104
e. Madlavesla v. Spikeld C. Olsen Bergen Travpark 0 19/8 - 08 / 14 2120 29,8 g 460
Eivind Fjellstad-Britt Hege Fjellstad Ø. Austevoll Bergen Travpark 3 13/7 - 04 / 12 2140 28,5 30
J. Landaas J. Landaas Bergen Travpark 5 29/6 - 05 / 13 2140 27,8 284
N/A Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 08/6 - 05 / 8 2100 30,0a 50
14
Sindy Løper 0 Plass
8 år SVART HP v.Åsajerven L. Hauge Bergen Travpark 6 07/9 - 06 / 8 2120 29,3 g 117
e. Eldobra v. Elding L. Hauge Bergen Travpark 0 31/8 - 04 / 8 2120 31,3 g 329
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund L. Hauge Bergen Travpark 7 19/8 - 08 / 11 2120 28,5 261
L. Hauge L. Hauge Bergen Travpark 5 03/8 - 08 / 1 2100 27,8 580
N/A H. Hauge Bergen Travpark 4 27/7 - 03 / 3 2120 31,4 g 40