<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 32.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 50.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-8-5 Plass : 6-8-5

1 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -0 -0 -9 -28 000
Særheims Jerka 2140 1 Plass 59 000
7 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Drammen Travbane - 03/9 - 05 / 3 2100 dg 150
e. Særheims Hege v. Buås Svarten O. Østre Biri Travbane 5 25/8 - 03 / 2 2100 32,8 113
Bjørn Sandbekkbråten-Bente Sandbekkbråten O. Gudmestad Forus Travbane - 06/5 - 02 / 3 2040 dg 291
O. Østre O. Gudmestad Forus Travbane 0 02/5 - 03 / 10 2100 36,6 g 55
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Gudmestad Forus Travbane 4 11/4 - 03 / 5 2060 31,9 299
2 2018: -8 -3 -3 -1 -1 -80 000 2017: -5 -2 -1 -0 -0 -28 000
Lille Ild 2 Plass 108 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip E. Holm Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 1 2100 34,8 g 18
e. Werven Mari v. Perle Troll E. Holm Bjerke Travbane 1 10/8 - 02 / 7 2100 31,7a 18
Anne-Stine L. Werven /Brumunddal E. Holm Biri Travbane 1 23/7 - 08 / 1 2100 31,7 23
E. Holm Claus Vegard Werven E. Holm Biri Travbane 2 30/6 - 08 / 3 2100 33,9 208
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane P 02/6 - 20 / 5 2120 39,7 P
3 2018: -11 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 3 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott K. Kvasnes Biri Travbane 4 25/8 - 03 / 3 2100 32,6 g 418
e. Sol v. Troll Rigel K. Kvasnes Drammen Travbane 0 12/8 - 01 / 7 2120 32,3 g 281
Harald Inge Hagen /Avaldsnes O. Mikkelborg Biri Travbane - 29/7 - 01 / 5 2100 dg 222
K. Kvasnes Håkon Gulheim (A) O. Mikkelborg Biri Travbane 4 16/7 - 08 / 3 2100 32,3 158
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/6 - 09 / 9 2140 35,3 g 160
4 2018: -16 -1 -1 -1 -4 -50 201 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -33 842
Pepp Jerka 4 Plass 84 043
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 1 24/8 - 07 / 2 2100 34,7 60
e. Peppana v. Alm Svarten K. Ødegaard Kala Landbane 1 19/8 - 08 / 12 1920 35,4 g 109
Terje Aareskjold /Sandnes K. Ødegaard Årjäng 8 06/8 - 09 / 4 2140 34,7 g 392
K. Ødegaard K. Ødegaard Momarken Travbane 8 04/7 - 07 / 5 2140 38,6 g 89
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane 4 20/6 - 07 / 4 2140 37,1 50
5 2018: -13 -0 -2 -2 -6 -47 500 2017: -18 -0 -0 -4 -5 -39 000
Lykke Ida 5 Plass 93 500
5 år BRUN HP v.Skibber E. Høitomt Biri Travbane 3 25/8 - 03 / 4 2100 32,5 g 48
e. Langaard Tiril v. Braute Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 12/8 - 01 / 4 2100 31,7 54
Enok Antonsen /Arendal Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 02/8 - 01 / 3 2140 31,7 306
E. Høitomt Enok Antonsen O. Østre Bjerke Travbane - 26/7 - 09 / 4 2140 dg 217
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Klosterskogen Travbane - 08/6 - 02 / 5 2100 dg 147
6 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -22 262 2017: -19 -1 -0 -0 -12 -72 279
Hanse Terna 6 Plass 94 541
4 år BRUN HP v.Alm Viktor M. Jakobsson Romme 4 08/9 - 10 / 6 2160 32,2 g 523
e. Gisle Pila v. Høiby Kongen K. Johansen Bjerke Travbane 0 29/8 - 03 / 1 2100 32,1ag 538
Merete Viksås /Roa K. Kvasnes Bjerke Travbane 7 09/8 - 02 / 10 2100 31,6a 476
V. Hop Merete Viksås H. Holm Drammen Travbane 6 27/7 - 03 / 2 2100 33,6ag 359
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Holm Bjerke Travbane 5 19/7 - 01 / 2 2140 34,0 g 817
7 2018: -14 -4 -2 -2 -4 -126 330 2017: -8 -3 -2 -1 -0 -58 000
Valle Oda 2160 1 Plass 192 330
5 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Momarken Travbane 1 22/8 - 02 / 2 2140 32,9a 32
e. Valle Eldi v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 2 10/8 - 02 / 5 2100 31,7a 30
Stall Oda B. Steinseth Momarken Travbane 1 03/8 - 02 / 3 2140 30,9a 26
B. Steinseth B. Steinseth Leangen Travbane 1 03/7 - 09 / 10 2160 33,6 75
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 08 / 8 2100 43,8 g 136
8 2018: -15 -0 -3 -3 -4 -62 991 2017: -10 -0 -3 -0 -3 -33 500
Torivinna 2 Plass 126 491
10 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) A. Wright Kala Landbane 2 19/8 - 03 / 10 1920 31,8 r 533
e. Tori Flicka v. Lykke Gutten L. Frogner Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 07 / 3 2100 36,7 1481
Lene Nielsen Frogner /Hærland L. Frogner Jarlsberg Travbane - 26/3 - 01 / 3 1600 dg 834
A. Wright Lene Nielsen Frogner L. Frogner Momarken Travbane P 31/1 - 21 / 3 2160 41,3 P
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst E. Hauge Bergen Travpark - 28/1 - 07 / 12 2120 dg 477
9 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -5 -2 -0 -0 -0 -23 212
Sagen Frøya 3 Plass 45 712
6 år SVART HP v.Feseth Lynet K. Mathisen Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 8 2120 br g 65
e. Lillann Stjerna v. Prins Vinter K. Mathisen Kala Landbane 1 19/8 - 03 / 9 1920 31,5 194
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Arvika 1 13/8 - 08 / 2 2100 33,3 123
K. Mathisen Siv Beate Pedersen K. Mathisen Biri Travbane 0 09/12 - 04 / 12 2120 br 778
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek A. Stensen Biri Travbane 6 18/11 - 08 / 10 2120 41,2 145
10 2018: -17 -0 -1 -3 -7 -45 500 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -17 000
Romhus Gulle 4 Plass 104 500
10 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven M. Gundersen Biri Travbane 0 14/10 - 01 / 2 2600 36,7 282
e. Romhus Eli v. Elding M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 03 / 8 2120 34,0 g 451
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn M. Gundersen Momarken Travbane 3 07/6 - 03 / 8 2160 31,3 247
M. Gundersen Per A. Skjærseth M. Gundersen Momarken Travbane 5 10/5 - 05 / 8 2660 32,0 212
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Magnor Travbane 5 01/5 - 04 / 7 2020 34,0 945
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -0 -8 -53 500
Alm Vinta 5 Plass 79 122
5 år BRUNSVART HP v.Moe Odin M. Gundersen Momarken Travbane 4 22/8 - 02 / 6 2140 33,0a 42
e. Alm Tara v. Rigel Jo M. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 04/8 - 05 / 9 2100 31,7 156
Knut Alm /Jaren G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/7 - 05 / 8 2140 32,9 g 354
G. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 05/9 - 01 / 1 2100 36,6ag 871
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Årjäng 6 21/8 - 02 / 1 2140 34,5 200
12 2017: -12 -1 -0 -0 -4 -32 000 2016: -6 -0 -0 -2 -4 -25 000
Tekno Blondie 6 Plass 57 000
4 år ISABELL HP v.Tekno Odin A. Wolden Bjerke Travbane 0 28/8 - 13 / 1 2100 30,2arg 414
e. Atom Jenta v. Lome Elden A. Wolden Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 03 / 3 2520 32,5 77
Team Prego Mobile A. Wolden Bjerke Travbane 0 02/8 - 01 / 6 2160 31,8 92
A. Wolden Amanda Robertsen (A) A. Robertsen Bjerke Travbane 0 20/7 - 04 / 5 2100 32,8arg 49
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek A. Robertsen Leangen Travbane 0 06/3 - 03 / 9 2160 33,4 29
13 2017: -17 -0 -2 -3 -7 -49 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Theoprinsessa 7 Plass 49 500
8 år SVARTBRUN HP v.Prins Juventus B. Steinseth Drammen Travbane 3 03/9 - 05 / 5 2100 31,6 161
e. Theoterna v. Atom Vinter B. Steinseth Biri Travbane 6 01/9 - 04 / 10 2120 32,7 254
Per Martin Bernts /Jømna A. Stensen Biri Travbane 4 25/8 - 08 / 11 2140 32,8 246
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) G. Austevoll Momarken Travbane 0 22/8 - 02 / 5 2140 33,5a 445
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/8 - 01 / 5 2140 32,4 g 138
14 2018: -23 -2 -1 -2 -10 -76 000 2017: -12 -0 -0 -0 -7 -19 000
Spang Kosila 8 Plass 124 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 05/9 - 08 / 13 2160 34,2 g 280
e. Spang Koso v. Kos Knekten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 02/8 - 01 / 9 2160 35,3 317
Terje Natland /Rosendal R. Halvorsen Bergen Travpark - 13/7 - 07 / 6 2140 dg 132
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) J. Landaas Bergen Travpark 4 08/6 - 09 / 12 2140 33,9 459
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Landaas Bergen Travpark 8 18/5 - 03 / 12 2140 34,2 g 578