<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:45 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -12 -0 -0 -2 -3 -21 965 2017: -11 -2 -2 -0 -0 -43 000
Enjoy My Hooves 2100 1 Plass 150 465
6 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) R. Wiig Sørlandets Travpark 0 22/7 - 08 / 5 2140 br ag 161
e. Enjoy My Act v. Pine Chip* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane - 26/6 - 03 / 2 2100 dg a 40
Tor Aandstad-Cedrik Antonsen T. Solberg Forus Travbane - 17/6 - 05 / 8 2040 dg a 179
Å. Tengsareid Per Gottling (T) T. Solberg Sørlandets Travpark 2 23/4 - 06 / 2 1609 14,9a 17
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Bjerke Travbane 1 11/4 - 04 / 4 1609 13,2a 43
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
K.L.M. Casino Royale 2 Plass 0
4 år BRUN V v.Pine Chip* (US) P. Glittum Jarlsberg Travbane 22/11 - 20 / 2 2100 30,0 B
e. Ronja Logoj (S) v. Express Lavec* (S) K. Andersen Jarlsberg Travbane 27/6 - 22 / 4 2100 31,0 B
Tonje E. Skjørtvedt-Hans-Marius Østby
T. Glittum Tonje E. Skjørtvedt
Hvit m/grønne ermer/sidef., rekl.
3 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -9 000
Emilio Scott (NL) 3 Plass 95 669
7 år MØRKBR V v.Flirtin Man (US) O. Østre Bjerke Travbane 5 24/4 - 05 / 10 1609 16,9a 381
e. Tantivy Kievitshof (DE) v. Supergill* (US) O. Sagholen Momarken Travbane - 28/3 - 02 / 10 1640 dg a 518
Toyni Amundsen-Mina Amundsen B. Lea Forus Travbane N 28/2 - 22 / 2 2040 23,1 N
R. Didriksen Angelica Kvitblikk K. Handeland Forus Travbane 0 21/2 - 07 / 10 2040 19,2a 763
Gul m/ svart P K. Handeland Bergen Travpark 0 02/2 - 03 / 10 1600 16,8a 314
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -1 -1 -3 -20 500
Odd Special Girl 4 Plass 36 500
4 år BRUN HP v.Rite On Line (US) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 25/5 - 22 / 3 1700 27,3 g B
e. Writing Girl v. Capital Idea* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 12/5 - 21 / 2 2100 27,4 g B
Stall Odd Team
J. Eilertsen Odd Paulsen
Skrådelt svart/gull, hvit kant
5 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -8 000
Gull Arwen 2120 1 Plass 16 000
7 år BRUN HP v.Lome Elden
e. Gyldne Tider v. Elding
Elisabeth Stenersen /Skien
M. Helland Elisabeth Stenersen
gul m/svart h og ermstriper
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Slåtto Stjerna 2 Plass 0
9 år MØRKBR HP v.H.G. Balder L. Kolle Jarlsberg Travbane P 29/4 - 20 / 9 2120 49,0 g P
e. Bork Lita v. Bork Rigel L. Kolle Jarlsberg Travbane 31/12 - 21 / 13 2120 52,7 g B
Bjørn Inge Ramstad-Berit Slåtto Neerbye
M. Tidemansen Bjørn-Inge Ramstad
Grønn m/hvitt sk.stk/seler,rekl
7 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rambodin 3 Plass 2 500
6 år RØD V v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 15/11 - 20 / 6 2120 55,4 B
e. Bork Lita v. Bork Rigel
Berit Slåtto Neerbye-Bjørn Inge Ramstad
L. Kolle Bjørn-Inge Ramstad
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
8 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 4 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten P. Sem Drammen Travbane 29/5 - 21 / 3 1720 58,4 g B
e. Vårlill v. Elding P. Sem Drammen Travbane 10/5 - 21 / 1 1700 55,0 B
Bent Olav Wigdal /Vikersund
E. Høitomt Pål Sem (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -7 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Almason 5 Plass 7 000
4 år SVART V v.Lome Elden
e. Ness Tjo Alma v. Alm Viktor
Suldal Hestesenter AS /Sand
T. Solberg John Ragnvald Ness
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -2 -0 -0 -3 -48 604
Art Kongsdotter 6 Plass 48 604
4 år SVART HP v.Tekno Odin J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 19/5 - 08 / 3 2160 br g 67
e. Alm Tana v. Prins Vinter J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 18/9 - 01 / 12 2100 br ar 1582
Team Eiker J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 05/9 - 03 / 3 2100 31,1a 54
K. Johansen Truls Heslien J. Mjølnerød Dannero 6 25/7 - 06 / 2 2140 31,4a 97
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm J. Mjølnerød Hagmyren 8 24/6 - 01 / 9 2160 36,1 33