<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-3
DD-1
TIDSLØP
TIDSLØP -
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.32,0 og bedre, 40 m. for tid 1.30,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.29,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-14-2 Plass : 13-14-2

1 2018: -8 -0 -0 -1 -5 -20 000 2017: -8 -0 -0 -0 -8 -19 000
Jenny Lill 2100 1 Plass 44 000
5 år BRUN HP v.Bork Odin A. Berås Sørlandets Travpark 6 20/8 - 08 / 5 2160 33,4 g 276
e. Marina Lill v. Marine Svarten A. Berås Sørlandets Travpark 6 13/8 - 08 / 5 2140 34,4 g 531
Dagfinn Svantesen /Fevik A. Berås Sørlandets Travpark 8 21/7 - 09 / 11 2140 34,4ag 611
A. Berås Dagfinn Svantesen A. Berås Sørlandets Travpark 7 02/7 - 07 / 7 2160 34,2 365
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Klosterskogen Travbane 6 15/6 - 08 / 4 2100 36,2 g 487
2 2018: -10 -1 -3 -2 -4 -87 000 2017: -12 -4 -2 -2 -3 -101 000
Lego U.N. 2 Plass 193 000
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 1 17/8 - 04 / 1 2100 32,9 27
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 6 22/6 - 08 / 12 2120 32,5 g 53
Team Lego J. Undem Klosterskogen Travbane 1 15/6 - 08 / 3 2100 34,8 47
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 5 09/6 - 01 / 10 2120 32,2 88
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 2 18/8 - 08 / 2 2100 36,5 g 34
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -2 -1 -4 -27 000
Fjeld Gutten 3 Plass 30 000
6 år SVART V v.Dotterud Teddy V. Hop Klosterskogen Travbane 3 17/8 - 04 / 6 2100 33,4 113
e. Lauvås Lava v. Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 5 10/8 - 02 / 9 2100 32,4a 327
Jo-Inge Rokne /Hakadal H. Eggen Momarken Travbane 0 03/8 - 02 / 9 2140 33,6ag 199
V. Hop Anita Eriksen V. Hop Biri Travbane 0 07/5 - 02 / 3 2100 34,6 44
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 19/4 - 03 / 2 2140 32,8 81
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000
Voje Jerv 4 Plass 71 500
5 år SVART V v.Åsajerven T. Borg Bjerke Travbane 4 11/1 - 02 / 4 2140 34,0 18
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Borg Sørlandets Travpark 8 18/12 - 04 / 9 2160 32,8 30
Sondre Heimdal /Treungen T. Borg Drammen Travbane 1 21/11 - 04 / 10 2120 34,4 19
L. Kolle Jan Kristian Øverdal (B) T. Borg Drammen Travbane 1 31/10 - 02 / 2 2100 32,6a 27
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Borg Momarken Travbane 1 09/10 - 08 / 4 2140 32,8 164
5 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -17 491 2017: -27 -2 -4 -2 -14 -104 871
Julie 2120 1 Plass 126 762
6 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 07/9 - 04 / 8 2100 31,6a 244
e. Dolly Vilja v. Elding C. Jepson Åmål 4 27/8 - 09 / 5 2080 31,3 34
Lars-Arne Larsen /Enebakk E. Nordbustad Bergen Travpark 8 19/8 - 05 / 10 2100 32,1a 437
Å. Tengsareid Lars-Arne Larsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 02/8 - 05 / 1 2140 30,6 324
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam C. Antonsen Bjerke Travbane 0 26/7 - 02 / 9 2140 31,2 326
6 2018: -9 -0 -2 -3 -4 -58 073 2017: -11 -2 -3 -0 -4 -85 778
Adelinn 2 Plass 170 851
5 år BRUN HP v.Voje Faks O. Sagholen Romme 0 02/6 - 10 / 1 2140 30,6 275
e. Skøilinn v. Skøiar O. Sagholen Momarken Travbane 2 19/5 - 08 / 7 2180 31,3 g 81
Tim Fiskerud /Hemnes O. Sagholen Färjestad 5 15/5 - 03 / 4 2160 32,1 g 71
O. Sagholen Tim Fiskerud O. Sagholen Romme 4 24/3 - 10 / 6 1660 30,7 47
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Biri Travbane 1 03/3 - 01 / 1 2100 33,0 32
7 2018: -9 -0 -3 -3 -2 -51 859 2017: -14 -1 -0 -2 -6 -46 000
Komnes Kristin 3 Plass 147 259
6 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Drammen Travbane 3 07/9 - 04 / 6 2100 31,7ag 131
e. Komnes Sol v. Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane 0 16/8 - 04 / 10 2160 31,2 g 386
Sigmund Jakobsen-Gunnar Grøvslien H. Holm Bjerke Travbane 6 12/4 - 05 / 6 2160 32,0 g 63
H. Holm O. Lindqvist Bjerke Travbane - 29/3 - 05 / 6 2140 dg 41
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 18/1 - 09 / 12 2100 33,6a 131
8 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -3 -0 -0 -3 -70 400
Rokne Oda 4 Plass 152 510
6 år BRUN HP v.Bork Odin K. Kvasnes Bjerke Travbane P 06/9 - 21 / 3 2140 35,7 P
e. Veiset Mina v. Lome Kongen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/6 - 05 / 13 2160 32,0 g 71
Ola Anders Opheim-Brit Opheim M. Gundersen Drammen Travbane 1 19/6 - 03 / 9 2140 31,5 54
K. Kvasnes Andreas Opheim (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 01/6 - 03 / 13 2120 31,2 57
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Gundersen Biri Travbane 0 27/1 - 05 / 7 2100 33,2 33
9 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
H.M. Urd 5 Plass 62 200
8 år MØRKBR HP v.Norne G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 9 30/7 - 03 / 2 2100 34,6 g 246
e. Overskeid Ili v. Ilmin O. Østre Sørlandets Travpark 0 02/7 - 03 / 4 2140 34,8 g 177
Geir Nordbotten /Stokke O. Østre Klosterskogen Travbane 5 22/6 - 04 / 1 2100 31,2 290
G. Nordbotten O. Østre Bjerke Travbane 0 07/6 - 09 / 13 2160 33,7 g 657
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest L. Kolle Bjerke Travbane 7 16/5 - 09 / 4 2140 33,5 g 575
10 2018: -11 -0 -0 -1 -6 -24 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 6 Plass 133 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 2 25/8 - 08 / 10 2140 31,4 66
e. Høgda Vesla v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 0 16/7 - 08 / 11 2120 32,3 27
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen E. Høitomt Biri Travbane 1 30/6 - 08 / 10 2140 32,0 26
E. Høitomt Bjørn Gustavsen (A) E. Høitomt Drammen Travbane 6 19/6 - 03 / 3 2120 33,5 107
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 28/5 - 08 / 6 2180 33,3 28
11 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -17 000
Låhne Lina 7 Plass 63 500
8 år BRUN HP v.Voje Faks A. Låhne Jarlsberg Travbane P 26/6 - 21 / 7 2120 34,9 P
e. Klingilita v. Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 11 2100 35,2ag 56
Anders Magne Låhne /Sem A. Låhne Bjerke Travbane 0 12/5 - 02 / 3 2100 35,1ag 166
A. Låhne A. Låhne Klosterskogen Travbane 0 28/4 - 08 / 10 2120 34,2 g 865
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 08 / 11 2120 33,2 g 1192
12 2017: -9 -0 -1 -0 -6 -29 500 2016: -13 -0 -1 -1 -5 -23 500
Mine Svarten 8 Plass 70 000
8 år MØRKBR V v.Vinning Kos K. Roe Bjerke Travbane 5 23/8 - 03 / 1 2140 31,3 294
e. Bø Katinka v. Vital Pil K. Roe Klosterskogen Travbane 4 30/7 - 03 / 10 2120 31,5 360
Andres Hegna /Bø I Telemark K. Roe Bjerke Travbane 2 12/7 - 05 / 10 2160 30,8 891
K. Roe Andres Hegna K. Roe Sørlandets Travpark 6 28/5 - 03 / 4 2140 32,4ar 448
Rød m/svart stolpe & krage K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 7 04/5 - 04 / 8 2120 32,8 1106
13 2018: -8 -1 -1 -3 -2 -59 000 2017: -22 -2 -4 -3 -8 -106 500
Frier Birk 2140 1 Plass 220 500
6 år BRUN V v.Lome Elden J. Undem Klosterskogen Travbane 4 02/9 - 08 / 6 2100 29,5ag 390
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) J. Undem Drammen Travbane 0 21/8 - 08 / 8 2520 31,2 g 141
Lene Gravklev Wiik-Ole Oddvar Wiik A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 04 / 5 2100 29,8a 106
A. Frønes Lene Gravklev Wiik J. Undem Sørlandets Travpark - 22/7 - 02 / 5 2160 dg 119
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Sørlandets Travpark 2 02/7 - 03 / 11 2180 30,0 g 92
14 2018: -7 -2 -1 -0 -1 -95 259 2017: -17 -3 -2 -0 -4 -92 636
Mjølner Brun 2 Plass 215 895
5 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Biri Travbane 2 01/9 - 05 / 9 2600 29,6a 138
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 23/8 - 07 / 12 2100 29,2a 491
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 24/7 - 03 / 4 2100 dg a 108
J. Mjølnerød O. Kjenner Momarken Travbane - 04/7 - 02 / 6 2140 g4 ag 81
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Åmål 1 28/6 - 01 / 7 2100 29,6 g 13
15 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -2 -2 -0 -1 -62 000
Tenk Nå Dina 3 Plass 88 000
5 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Bjerke Travbane 0 28/8 - 13 / 4 2100 30,4ag 222
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Bjerke Travbane 2 02/8 - 05 / 4 2140 29,1 38
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 06 / 2 2100 br 150
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Drammen Travbane 2 19/6 - 03 / 6 2140 31,8 g 26
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek S. Jessen Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 6 2120 31,1 g 107