<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:30 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -10 -0 -0 -0 -8 -23 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Witchy Woman 1640 1 Plass 23 500
3 år SVART HP v.Thai Tanic B. Garberg Leangen Travbane 31/8 - 20 / 1 1640 30,6 g B
e. With Style v. Jetstile
Ole Standahl-Ida Standahl
T. Mjøen Ole Standahl
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl
2 2018: -4 -0 -0 -3 -1 -28 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mojo's Star 2 Plass 28 000
3 år BRUN V v.Thai Tanic M. Olsen Leangen Travbane 04/9 - 20 / 5 1640 28,9 B
e. Justeens Double (US) v. Ilooklikemymom (US)
Magne Olsen-Marit Olsen
M. Olsen
rød m/gule ermer,rød ermstr,rekl.
3 2018: -3 -1 -0 -2 -0 -33 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lastmanstanding 3 Plass 33 000
3 år MØRKBR V v.Thai Tanic
e. Oh Calcutta (US) v. Broadway Hall (US)
Siri Sprauten Slettås-Frank Slettås
V. Bugge
Blå, grått skstk & V, hvit kile m rek
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Titana Jacase 4 Plass 0
3 år RØD HP v.Whitesand Titan (US)
e. Diana Jacase v. Tamin Sandy
Hjørdis Bragstad-Harald Bragstad
A. Nilsen Harald Bragstad (A)
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulvenelden 1660 1 Plass 0
2 år MØRKBR H v.Joker Elden
e. Ulvendokka v. Skøiar
Svein Skjølberg-Svein Stormyr
A. Solhus
grønn m/lilla kvadrater
6 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lesja Tøffen 2 Plass 9 000
3 år SVART H v.Norheim Faksen B. Garberg Leangen Travbane 31/8 - 20 / 9 1660 52,7 B
e. Holtan Huldra v. Storm Jo
Hanne Jørstad /Lesja
B. Garberg Hanne Jørstad
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Disi Ø.K. 3 Plass 0
2 år SVART HP v.Norheim Svenn
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin
Johan H. Haltland-Randi Haltland
I. Melby
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sæter Oda 4 Plass 0
2 år BRUN HP v.H.G. Balder
e. Sæter Lisa v. Moe Odin
Nils Fossen /Jonsvatnet
A. Fossen
blå m/rødt sk.stk. & stolpe.
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
General V.K. 5 Plass 0
2 år BRUN V v.Voje Spik
e. Løngarna v. Dublan
Jannicke W. Vienberg /Skogn
J. Sørmo Tom Sjøvold
Skrådelt rød/gul, røde ermer, gul søm
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Søyset Turbo 6 Plass 0
2 år SVART H v.Tekno Odin
e. Vermøypia* v. Rigel Jo
Lene Søyseth /Surnadal
P. Sørmo Lene Søyseth (A)
rød m/gul v & sk.stk. røde ermer + rek