<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:25 V4-2
LEANGENS 3-ÅRINGSSERIE
LEANGENS 3-ÅRINGSSERIE
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 3.001 kr.
For 3-årige høyest 12.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-6 Plass : 7-4-6

1 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Prins Amadeus 2140 1 Plass 8 000
4 år SVART V v.Prins Juventus E. Kristiansen Leangen Travbane 0 24/7 - 01 / 4 2140 41,5 g 70
e. Ramstad Spika v. Spikeld E. Kristiansen Leangen Travbane P 05/6 - 21 / 4 2160 40,8 g P
Øystein Mælen-Liv Karin Mælen A. Solhus Leangen Travbane 16/5 - 20 / 8 1660 53,3 B
I. Melby Øystein Mælen A. Solhus Orkdal Tråvpark 07/5 - 01 / 3 1700 56,8 B
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000
Tyholt Odin 2 Plass 6 000
4 år MØRKBR V v.Tekno Odin A. Stensen Leangen Travbane P 14/8 - 21 / 3 2160 39,7 g P
e. Rokne Linn v. Åsrapp A. Solhus Leangen Travbane 18/7 - 20 / 6 1660 01,7 g B
Gunvald Opheim /Steinkjer A. Solhus Leangen Travbane 11/7 - 20 / 6 1640 56,0 B
A. Stensen Gunvald Opheim
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Høiby Odel 3 Plass 3 000
4 år LYSBRUN H v.Voje Spik B. Garberg Leangen Travbane P 22/5 - 21 / 7 2160 45,6 g P
e. Høiby Eldy v. Høiby Kongen J. Blekkan Leangen Travbane 06/6 - 21 / 4 1660 50,7 B
Knut Botngård /Bjugn R. Walsøe Leangen Travbane 30/5 - 19 / 3 1660 54,2 g B
B. Garberg Knut Botngård
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek
4 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -6 -0 -1 -2 -3 -42 000
Hage Elna 2160 1 Plass 47 000
4 år SVART HP v.Lome Elden P. Sørmo Orkdal Tråvpark 8 20/8 - 01 / 8 2120 42,2 g 141
e. Torpa Fia v. Krembest J. Sørmo Leangen Travbane 6 24/7 - 01 / 5 2140 36,9 165
Tove Mette Bendiksen /Meldal J. Sørmo Leangen Travbane P 05/6 - 21 / 2 2160 39,7 P
J. Sørmo J. Sørmo Leangen Travbane 16/5 - 20 / 6 1660 52,5 B
Skrådelt rød/gul, røde ermer, gul søm J. Sørmo Orkdal Tråvpark 07/5 - 01 / 1 1700 52,6 B
5 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -20 909
Martemi 2 Plass 25 909
4 år BRUN HP v.Dotterud Teddy R. Walsøe Orkdal Tråvpark 6 20/8 - 01 / 1 2100 39,8 258
e. Vikan Brauta v. Braute R. Walsøe Leangen Travbane P 17/7 - 21 / 3 2160 42,1 g P
Anita Strand /Bjugn
R. Walsøe
hvit m/blå harlequin rute&ermstrip,rek
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -12 000
Bjørlikajsa 3 Plass 12 000
4 år BRUNSVART HP v.Alm Viktor J. Blekkan Orkdal Tråvpark 5 20/8 - 01 / 4 2100 38,8 g 40
e. Steine Koso v. Kos Knekten J. Blekkan Leangen Travbane P 14/8 - 21 / 8 2160 37,2 g P
Jon Nergård-Sissel Eggen
J. Blekkan
Blå m/rød ermstripe + rekl.
7 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -29 000
Stensvik Teddy'n 4 Plass 32 500
4 år BRUNSVART H v.Dotterud Teddy O. Østre Biri Travbane 3 28/7 - 01 / 2 2100 32,7 309
e. Stensvik Oda v. Moe Odin A. Solhus Leangen Travbane P 17/7 - 21 / 4 2160 39,3 P
Gaute Inge Helseth /Averøy
A. Solhus Gaute Inge Helseth (A)
grønn m/lilla kvadrater
8 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -8 500
Skeie Jerva 5 Plass 13 500
4 år LYSBRUN HP v.Åsajerven F. Westberg Orkdal Tråvpark 7 20/8 - 01 / 3 2100 42,3 g 204
e. Perle Sky v. Lome Elden F. Westberg Leangen Travbane P 22/5 - 21 / 8 2160 45,7 g P
Thorleif Dahl /Svorkmo F. Westberg Orkdal Tråvpark 07/5 - 02 / 4 1720 52,6 B
P. Sørmo Thorleif Dahl
svart m/blått sk.stk og ermringer+rekl