<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:40 GJENSIDIGE LØPET - 4-ÅRINGSLØP
4-ÅRINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 4-årige norskfødte høyest 100.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
12. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-7 Plass : 5-3-7

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -3 -0 -0 -4 -69 000
Muscles Classic 2100 1 Plass 101 500
5 år MØRKBR V v.Muscle Mass* (US) K. Malmin Sørlandets Travpark 0 26/8 - 05 / 7 2140 br ag 107
e. Iris Lavec (S) v. Cezio Josselyn* (FR) L. Kolle Momarken Travbane 6 05/8 - 06 / 4 2640 17,4ag 42
Stall Old Pals G. Austevoll Biri Travbane 1 16/7 - 05 / 11 2600 17,2a 37
V. Hop Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane 1 30/6 - 04 / 5 2600 17,2a 24
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Malmin Bjerke Travbane 4 21/6 - 02 / 4 2140 18,1 38
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -2 -3 -1 -7 -110 000
Russel Street 2 Plass 132 662
5 år BRUN V v.Russel November* (DE) M. Pedersen Momarken Travbane 0 05/8 - 04 / 3 2140 17,9ag 81
e. Alva Olympia v. Alv Richcrop (S) M. Pedersen Sørlandets Travpark 6 22/7 - 10 / 10 2640 15,6 704
Stall Bacalao M. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 06 / 3 2100 16,0a 24
M. Pedersen M. Pedersen Bjerke Travbane 4 26/6 - 04 / 8 2100 16,8a 47
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Jarlsberg Travbane 1 09/6 - 03 / 5 2100 15,1a 188
3 2017: -14 -5 -2 -1 -3 -122 000 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Logical Elegance 3 Plass 125 000
4 år BRUN HP v.Racer Bourbon* (FR) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 17/8 - 07 / 4 2100 18,6a 26
e. Logical Donella (US) v. Donerail* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/8 - 04 / 11 2140 16,4ag 97
Bjørnar Blakkestad /Ise G. Austevoll Bjerke Travbane 1 19/7 - 02 / 5 2100 15,5a 40
G. Austevoll Bjørnar Blakkestad G. Austevoll Bjerke Travbane 1 29/6 - 02 / 7 2100 17,5a 32
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 16/6 - 08 / 8 2100 16,4a 77
4 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -14 000 2017: -15 -2 -2 -3 -3 -93 000
Mikkel H.R. 4 Plass 107 000
5 år FUKS V v.Revenue* (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 1 23/8 - 09 / 10 2100 16,0a 129
e. Hazy Metro v. Uronometro* (IT) O. Sagholen Drammen Travbane 0 12/8 - 03 / 4 2100 17,1ag 173
Lena Nilsen-Knut Jarle Nilsen O. Sagholen Bjerke Travbane 6 31/7 - 01 / 3 2100 16,3a 122
O. Sagholen O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 03 / 4 2100 16,0a 292
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 4 20/6 - 02 / 7 2640 19,3a 128
5 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -53 646
Emmia Sensation 5 Plass 112 218
5 år BRUN HP v.Coktail Jet (FR) B. Goop Bjerke Travbane 4 30/8 - 04 / 7 2100 15,2ag 101
e. Rita Sensation v. Dahir De Prelong* (FR) O. Goop Färjestad 0 14/8 - 05 / 8 2140 16,2a 459
Vidar Haukalid /Varhaug B. Goop Axevalla 0 06/12 - 09 / 3 2140 19,6ag 33
B. Goop B. Goop Färjestad 1 03/11 - 03 / 3 2140 16,4a 14
Mørkblå B. Goop Axevalla 3 11/10 - 02 / 6 2140 16,4 20
6 2017: -13 -4 -3 -1 -5 -148 000 2016: -4 -0 -1 -2 -0 -25 000
Laser Tile 6 Plass 173 000
4 år SVART V v.Cantab Hall (US) V. Hop Bjerke Travbane 5 30/8 - 07 / 3 2600 14,8a 578
e. Vicky Diablo (S) v. Pine Chip* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 1 14/8 - 04 / 1 2100 15,0a 47
Jan Petter Sissener /Oslo V. Hop Biri Travbane 2 28/7 - 03 / 6 1609 13,4a 44
K. Malmin Trond Anderssen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 03 / 3 2100 15,3a 81
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 5 26/6 - 01 / 6 2100 17,4a 36
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -2 -4 -7 -4 -159 000
Black Jack Rich 7 Plass 159 000
5 år SVART V v.Credit Winner* (US) F. Hamre Sørlandets Travpark 3 26/8 - 05 / 8 2140 15,1a 301
e. Vanity Rich (DE) v. Extreme Dream* (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/8 - 04 / 7 2140 16,5a 183
Marianne Killi /Leirsund A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 09 / 7 2100 15,9ag 203
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 2 10/6 - 11 / 3 2140 16,4 g 57
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 20/5 - 03 / 2 2100 15,3ag 46
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -2 -0 -5 -129 000
Mr. Picasso 8 Plass 176 000
5 år BRUN V v.Revenue* (S) G. Gundersen Biri Travbane 1 25/8 - 04 / 4 2100 16,1a 48
e. Goldie Match v. Armbro Plush (CA) G. Gundersen Biri Travbane 5 11/8 - 02 / 4 2600 17,2a 146
Bjørn Andresen /Brumunddal M. Gundersen Momarken Travbane 5 05/8 - 06 / 7 2640 17,3a 190
G. Gundersen Bjørn Andresen G. Gundersen Bergen Travpark 0 11/3 - 05 / 12 2100 17,9a 556
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 4 18/2 - 07 / 6 2600 18,8 72
9 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -32 000 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -89 000
Dream Builder 9 Plass 172 555
5 år RØDBRUN V v.Joke Face* (S) D. Dalen Biri Travbane 2 25/8 - 04 / 9 2100 16,1a 21
e. Elvira Arvells v. Dream Vacation* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 5 14/8 - 04 / 3 2100 15,5a 77
Lars Gunnar Torp-Bjørn Gulbransen E. Høitomt Biri Travbane - 10/3 - 05 / 4 2600 dg a 19
D. Dalen Renate Aarlie (T) E. Høitomt Momarken Travbane 1 07/2 - 02 / 5 2140 16,7ag 43
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Biri Travbane 1 06/1 - 02 / 1 2100 18,0a 70
10 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -16 -2 -3 -2 -1 -68 000
Balder Halbak 10 Plass 107 000
5 år RØD V v.Password (FR) T. Eggen Leangen Travbane 1 14/8 - 09 / 7 1640 15,6a 39
e. Jasmine af Solnäs (S) v. Biesolo* (FR) T. Eggen Leangen Travbane 3 24/7 - 04 / 1 2640 17,7a 104
Team Balder T. Eggen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 04 / 1 1609 15,3ag 1189
Ö. Kihlström Tor Arne Eggen (B) T. Eggen Leangen Travbane 2 05/6 - 08 / 6 2640 17,5a 35
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit T. Eggen Leangen Travbane 2 29/5 - 03 / 8 2140 15,7a 62
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -3 -3 -2 -3 -109 500
From Zero To Hero 11 Plass 109 500
5 år BRUN V v.Revenue* (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 24/8 - 03 / 7 2100 16,9a 20
e. Justlikealady v. Soir Des Tibur G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 18/8 - 03 / 5 2609 17,5a 71
Roar Innlagen /Larvik A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 10/8 - 08 / 7 2100 g5 ag 159
E. Høitomt Roar Innlagen (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 30/7 - 07 / 6 2100 20,8 16
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Bjerke Travbane 3 17/7 - 02 / 2 2100 17,7a 37
12 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -35 000 2017: -19 -6 -1 -0 -2 -141 409
Freia Bonanza 12 Plass 204 409
5 år SVART HP v.Chocolatier* (US) O. Østre Kala Landbane 0 19/8 - 07 / 5 1900 19,1ag 41
e. K.L.M. Blackbird v. Rockaroundtheclock* (US) O. Østre Drammen Travbane 0 12/8 - 08 / 5 1700 br ag 488
Julie Ann Gjerstad-Elisabeth Gjerstad O. Østre Momarken Travbane 1 03/8 - 01 / 10 2140 16,6a 128
O. Østre Stian Eilefsen (T) S. Weberg Arvika - 24/7 - 05 / 4 1700 dg a 54
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame S. Eilefsen Åmål 1 05/7 - 04 / 3 2080 17,4a 38