<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:20 V75-3
V5-1
TRYGVE DISKERUDS MINNELØP
TRYGVE DISKERUDS MINNELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.600.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-13-6 Plass : 11-13-6

1 2017: -16 -2 -4 -1 -8 -180 565 2016: -7 -0 -2 -0 -1 -19 351
Pave Loma 2140 1 Plass 1 467 011
10 år SVART HP v.Lome Elden P. Sørmo Orkdal Tråvpark 2 20/8 - 09 / 10 2140 24,7 24
e. Pave Vilja v. Viljesterk U. Ohlsson Umeå 3 11/8 - 09 / 15 2200 24,6 40
Stall Pave U. Ohlsson Rättvik 4 05/8 - 08 / 12 1660 21,3 708
V. Hop John Mogset V. Hop Sørlandets Travpark 4 22/7 - 04 / 7 2140 23,1a 187
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Andersson Årjäng 5 14/7 - 06 / 4 2140 23,2 334
2 2017: -17 -0 -4 -0 -8 -76 500 2016: -14 -0 -0 -2 -6 -34 000
Tøffe Toft 2 Plass 1 054 950
12 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn A. Berås Sørlandets Travpark 2 13/8 - 01 / 5 2160 25,9 g 66
e. Alm Edel v. Lykke Gutten M. Berås Sørlandets Travpark 4 21/7 - 01 / 5 1660 24,3 44
Arild Berås /Kristiansand S A. Berås Sørlandets Travpark 4 11/7 - 05 / 5 2140 25,5a 184
A. Berås M. Berås Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 01 / 6 1609 23,3a 339
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 5 02/7 - 08 / 6 2160 24,7 333
3 2017: -23 -1 -3 -4 -5 -105 000 2016: -32 -3 -6 -5 -9 -177 500
Vertigo Bjørn 3 Plass 1 239 000
9 år BRUN H v.Spikeld H. Steine Bergen Travpark 3 03/8 - 01 / 5 2140 25,3 24
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Sørlandets Travpark 0 22/7 - 09 / 3 2609 22,9a 851
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 2 13/7 - 02 / 4 2120 23,9 62
H. Steine H. Steine Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 08 / 6 1609 23,9ag 299
rød m/svart plusstegn + reklame T. Solberg Bjerke Travbane 3 28/6 - 04 / 3 2100 25,8a 48
4 2017: -13 -2 -2 -0 -3 -217 211 2016: -12 -3 -1 -3 -3 -519 127
Steinfaks 4 Plass 1 432 338
6 år SVART H v.Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/8 - 02 / 7 2160 23,4 19
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin O. Østre Momarken Travbane 0 05/8 - 09 / 10 2140 29,2ag 61
Kreativ Transport AS /Eidsberg G. Gundersen Sørlandets Travpark 6 22/7 - 09 / 2 2609 22,7a 388
G. Gundersen Ronnie Hansen G. Gundersen Bjerke Travbane 4 10/6 - 08 / 13 3160 25,4 50
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Åby - 29/4 - 02 / 10 2160 dg 34
5 2017: -10 -2 -0 -1 -4 -149 620 2016: -17 -3 -4 -2 -2 -345 442
Mjølner Komet 5 Plass 1 370 516
9 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 5 02/9 - 10 / 11 2100 25,3ag 432
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 23/8 - 02 / 6 2160 dg 42
Jan Roar Mjølnerød /Halden P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 05/8 - 09 / 8 2140 24,6a 150
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Östersund 0 26/7 - 06 / 1 2140 23,9a 226
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Årjäng 1 14/7 - 06 / 1 2140 22,7 219
6 2017: -11 -2 -1 -2 -3 -182 436 2016: -8 -1 -1 -0 -2 -103 800
Kolnes Kjell 6 Plass 991 236
6 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane - 02/9 - 10 / 9 2100 dg a 223
e. Perle Tine v. Lome Elden L. Kolle Momarken Travbane 5 05/8 - 09 / 11 2140 24,6a 451
Tor Birger Krageboen /Tveit E. Høitomt Forus Travbane 1 25/7 - 03 / 3 2040 26,8 14
L. Kolle Jenny Thygesen (T) D. Aarum Årjäng 4 14/7 - 06 / 8 2140 23,0 196
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 28/6 - 04 / 8 2100 br ag 23
7 2017: -8 -4 -2 -0 -2 -637 000 2016: -13 -3 -3 -3 -2 -479 000
Kleppe Fanden 7 Plass 1 606 000
5 år SVART H v.Alm Viktor K. Djøseland Drammen Travbane 1 12/8 - 09 / 13 2960 25,2 38
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Forus Travbane 6 17/6 - 04 / 6 2040 24,1 64
Stall Fanden K. Djøseland Forus Travbane 1 23/5 - 01 / 5 2080 24,3 13
K. Djøseland K. Djøseland Bergen Travpark 2 18/5 - 01 / 6 2120 23,9 13
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 1 06/5 - 10 / 4 2040 23,4 33
8 2017: -9 -1 -1 -4 -3 -146 895 2016: -16 -5 -2 -2 -3 -186 463
Mino 8 Plass 1 310 027
9 år RØD H v.Moe Odin O. Lindqvist Hagmyren 3 13/6 - 04 / 7 2160 25,4 57
e. Minti v. Minpil G. Karlsson Hagmyren 4 11/5 - 03 / 3 2140 nc 165
Hovel Helmen /Gran L. Swartling Färjestad 5 14/4 - 02 / 12 2200 26,3 56
E. Høitomt Hovel Helmen (P) L. Swartling Gävle 1 08/4 - 09 / 9 2180 27,0 12
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bergen Travpark 3 11/3 - 08 / 7 1600 24,1a 76
9 2017: -11 -4 -5 -0 -1 -927 180 2016: -21 -2 -7 -8 -3 -537 444
Kleppe Slauren 2160 1 Plass 2 658 624
8 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) K. Djøseland Drammen Travbane 2 12/8 - 10 / 7 1700 21,2a 74
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Sørlandets Travpark 2 22/7 - 09 / 4 2609 22,0a 36
Stall Slauragjengen M. Gundersen Forus Travbane 1 17/6 - 04 / 10 2060 22,0 14
M. Gundersen Kjetil Djøseland (T) K. Djøseland Bjerke Travbane 4 11/6 - 10 / 3 1609 20,3ag 70
marineblå m/hvit og rød søm + reklame K. Djøseland Solvalla 2 28/5 - 11 / 4 1640 19,0a 197
10 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -26 500 2016: -9 -1 -1 -1 -2 -78 000
Briskeby Rauen 2 Plass 1 757 417
9 år RØD H v.Bokli Eld E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 01 / 4 2100 25,7a 125
e. Briskeby Jenta v. Rappfot E. Rennesvik Kala Landbane 1 19/8 - 06 / 11 1960 23,7 165
Dag Erik Raastad /Roa L. Kolle Momarken Travbane 4 15/10 - 01 / 8 2780 27,7 rg 36
K. Johansen Dag Erik Raastad G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/9 - 12 / 8 2160 23,1 1145
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane 3 20/8 - 08 / 2 1700 21,2a 243
11 2017: -14 -4 -1 -4 -4 -795 551 2016: -21 -4 -5 -2 -4 -700 998
Tekno Jerken 3 Plass 3 077 740
10 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Rättvik 3 05/8 - 08 / 7 1660 21,2 24
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Sørlandets Travpark 1 22/7 - 09 / 10 2609 21,9a 76
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Årjäng 3 14/7 - 06 / 13 2160 22,2 g 38
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Leangen Travbane 0 24/6 - 07 / 8 2140 22,6ag 66
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 10/6 - 08 / 15 3180 24,5 42
12 2017: -12 -2 -0 -0 -6 -290 515 2016: -10 -2 -3 -0 -3 -250 307
Jærvsørappen 4 Plass 3 660 354
6 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Drammen Travbane 1 12/8 - 10 / 9 1700 20,9a 44
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Östersund 1 26/7 - 06 / 4 2140 20,3a 43
Jon Nergård /Svorkmo J. Blekkan Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 08 / 3 1609 19,9ag 36
J. Blekkan Frode Hamre (T) J. Blekkan Leangen Travbane 4 24/6 - 07 / 3 2140 21,4a 73
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Forus Travbane 0 17/6 - 04 / 9 2060 23,3 153
13 2017: -14 -5 -2 -1 -4 -550 180 2016: -13 -1 -1 -3 -5 -222 744
Odd Herakles 5 Plass 2 654 661
7 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 27/8 - 01 / 1 2100 25,6a 15
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Drammen Travbane 3 12/8 - 10 / 4 1700 21,2ag 19
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Sørlandets Travpark 4 22/7 - 09 / 7 2609 22,3a 20
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 08 / 8 1609 18,8a 21
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Leangen Travbane 1 24/6 - 07 / 2 2140 20,7a 159
14 2017: -12 -2 -2 -3 -3 -379 000 2016: -13 -4 -1 -2 -1 -315 396
Smedheim Solan 6 Plass 2 876 634
6 år BORKET H v.Bork Odin F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 27/8 - 01 / 5 2100 25,5a 53
e. Lila v. Bokli Balder F. Hamre Drammen Travbane 0 12/8 - 10 / 10 1700 22,1a 265
Stall Circus F. Hamre Sørlandets Travpark 3 22/7 - 09 / 8 2609 22,3a 137
F. Hamre F. Hamre Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 08 / 4 1609 19,7a 111
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Leangen Travbane 5 24/6 - 07 / 4 2140 22,0a 84
15 2017: -5 -1 -0 -1 -0 -23 000 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000
Gylden Balder 7 Plass 3 360 155
9 år LYSBRUN H v.H.G. Balder Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 01/8 - 01 / 5 1640 21,4 25
e. Gylden Perla v. Pajaprins Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 22/7 - 09 / 6 2609 br ag 54
Bent Olav Wigdal /Vikersund Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 02/7 - 08 / 7 2200 22,8 16
Ø. Tjomsland K. Johansen Bjerke Travbane 0 18/1 - 07 / 11 2100 25,3a 46
mørkblå m/sølv reklame K. Johansen Klosterskogen Travbane 1 15/12 - 06 / 7 2100 26,2a 146