<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
TRENERFORENINGENS LØP
TRENERFORENINGENS LØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 185.001 kr.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-9 Plass : 7-10-9

1 2018: -14 -0 -2 -1 -3 -30 982 2017: -22 -5 -2 -1 -6 -156 000
Eldhusodin 2140 1 Plass 248 537
5 år SVART H v.Bork Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 05/9 - 04 / 11 2680 30,3 19
e. Eldhusflya v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 28/8 - 07 / 9 2600 27,6a 786
Bjørn Vethe-Halle Vinsand Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 19/8 - 08 / 5 2100 30,7 g 21
F. Fladen Anders Lundstrøm Wolden (T) F. Fladen Bjerke Travbane - 24/7 - 03 / 5 2100 dg a 65
svart med røde mansjetter og reklame Å. Tengsareid Biri Travbane 1 14/7 - 05 / 9 2640 29,7 32
2 2018: -18 -1 -1 -2 -6 -53 000 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 2 Plass 222 500
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 0 23/8 - 05 / 2 2140 29,1 g 101
e. Maurstad Mi v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 17/7 - 03 / 12 2100 28,0a 223
Magne Stenslie /Raufoss O. Østre Bjerke Travbane 2 28/6 - 05 / 11 2160 28,5 167
O. Østre Magne Stenslie O. Østre Biri Travbane - 18/6 - 05 / 7 1609 g0 ag 280
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Biri Travbane 0 21/5 - 06 / 7 2100 29,3ag 462
3 2018: -16 -1 -2 -1 -5 -59 290 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 3 Plass 228 038
7 år BRUN V v.Moe Odin D. Brouwer Drammen Travbane 3 03/9 - 04 / 8 2100 28,8a 53
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Momarken Travbane 3 22/8 - 04 / 7 2140 28,7a 31
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Leangen Travbane 3 07/8 - 07 / 7 2140 28,4a 30
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 2 23/7 - 05 / 4 2100 28,1 36
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 1 30/6 - 02 / 2 2100 27,7a 44
4 2018: -17 -4 -4 -3 -4 -466 188 2017: -10 -3 -2 -2 -3 -117 054
Nordby Frøy 4 Plass 669 242
6 år SVART H v.Dotterud Teddy J. Mjølnerød Sørlandets Travpark 2 26/8 - 06 / 2 2140 26,2 59
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 16/8 - 06 / 2 2100 27,7a 15
Stall Le Meridien J. Mjølnerød Drammen Travbane 1 31/7 - 06 / 3 1700 24,6a 16
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 26/4 - 02 / 10 2140 27,9 23
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 16/4 - 04 / 14 2160 28,8 66
5 2018: -26 -3 -3 -2 -7 -128 107 2017: -29 -5 -4 -1 -11 -161 318
Spang Express 5 Plass 302 923
7 år MØRKBR V v.Lome Elden O. Sagholen Biri Travbane 1 01/9 - 05 / 5 2600 29,6a 20
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn O. Sagholen Drammen Travbane 2 21/8 - 08 / 10 2520 29,9 78
Gunnar Kværne /Sem O. Sagholen Bjerke Travbane 0 16/8 - 06 / 10 2100 28,0a 285
O. Sagholen Gunnar Kværne O. Sagholen Drammen Travbane 0 31/7 - 06 / 5 1700 27,6ag 472
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 0 17/7 - 03 / 8 2100 28,4a 162
6 2018: -21 -3 -3 -3 -7 -290 129 2017: -17 -1 -0 -1 -6 -72 347
Vesle Maia 2160 1 Plass 540 295
7 år M.BORKET HP v.Järvsöfaks (S) B. Humborstad Bjerke Travbane 4 23/8 - 05 / 9 2160 27,9 50
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel B. Humborstad Rättvik 4 24/7 - 06 / 1 2140 27,2 57
Stall Marie T.H. H. Eggen Bjerke Travbane 0 31/5 - 03 / 1 2100 28,3ag 87
A. Stensen Bård Humborstad (A) B. Humborstad Biri Travbane - 13/5 - 04 / 2 1600 dg 244
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam B. Humborstad Gävle 3 27/4 - 05 / 5 2140 28,1 35
7 2018: -12 -1 -2 -0 -3 -93 491 2017: -20 -4 -2 -4 -5 -477 961
Horgen Lynet 2 Plass 620 452
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 5 28/8 - 07 / 7 2600 27,5a 39
e. Horgen Lykke v. Moe Odin G. Gundersen Östersund 3 26/7 - 09 / 5 2140 24,6ag 495
Stall Fire Kompiser G. Gundersen Östersund 3 16/7 - 04 / 6 2140 27,5a 442
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) G. Gundersen Leangen Travbane - 24/6 - 09 / 6 2160 g7 g 370
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Gundersen Biri Travbane 6 14/6 - 06 / 10 1609 26,0ag 39
8 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 3 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden K. Ødegaard Romme 0 28/8 - 05 / 6 2640 29,5ag 77
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten K. Ødegaard Romme 2 08/8 - 05 / 7 2140 27,9ag 126
Per Erik Rørvik /Årnes K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 06 / 7 2100 28,3 293
K. Ødegaard K. Ødegaard Sørlandets Travpark 6 21/7 - 08 / 6 2680 28,0 g 83
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane P 12/7 - 22 / 5 2160 34,9 P
9 2018: -21 -2 -5 -2 -6 -193 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 4 Plass 521 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 7 23/8 - 05 / 14 2180 27,3 277
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 08/7 - 05 / 3 2100 26,6 477
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud J. Eilertsen Drammen Travbane 11 01/7 - 01 / 9 2120 32,5 322
G. Austevoll Tom Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 6 28/6 - 08 / 1 2600 28,5ag 814
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 5 19/6 - 04 / 11 2120 28,2 146
10 2018: -14 -2 -2 -1 -4 -204 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 5 Plass 614 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Drammen Travbane 5 12/8 - 09 / 7 2920 27,9 g 98
e. Grid v. Sarpen M. Gundersen Bjerke Travbane 1 19/7 - 03 / 5 2100 25,5a 17
Team Øst/Vest G. Gundersen Bjerke Travbane 3 28/6 - 08 / 11 2600 27,7a 30
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Bergen Travpark 4 03/6 - 05 / 7 2140 25,7 97
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 1 21/5 - 06 / 3 2100 27,1a 18
11 2018: -8 -2 -0 -0 -2 -76 000 2017: -8 -0 -0 -1 -5 -36 500
Havblikk 6 Plass 375 500
5 år SVART V v.Tekno Odin V. Tjomsland Bjerke Travbane 4 28/8 - 05 / 9 2600 27,9ag 680
e. Ulmaren v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 21/7 - 08 / 8 2680 27,9 37
Alf Laupsa /Lillesand Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 01 / 11 2140 26,9 68
G. Mikkelsen Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 3 22/6 - 02 / 10 2100 28,0a 19
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek E. Høitomt Biri Travbane 6 28/10 - 03 / 6 2100 30,7ag 101
12 2018: -28 -1 -1 -1 -7 -58 491 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 7 Plass 338 991
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Momarken Travbane 0 05/9 - 03 / 4 2140 br g 91
e. Rådimil v. Ilmin K. Kvasnes Biri Travbane 0 25/8 - 07 / 5 2120 br g 60
Eivind Gravdal /Hof K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 16/8 - 03 / 11 2180 35,8 20
K. Kvasnes Eivind Gravdal (T) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 04/8 - 07 / 14 2140 27,7 50
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 0 28/7 - 02 / 8 1609 27,8a 192
13 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 8 Plass 302 926
8 år BRUN HP v.Skibber G. Austevoll Momarken Travbane - 22/8 - 06 / 10 1640 dg a 433
e. Eira v. Hof Lundin Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 17/8 - 04 / 9 2100 29,0a 128
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/8 - 04 / 3 2100 28,4a 552
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane 5 27/7 - 02 / 9 1700 27,4a 864
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 0 19/5 - 04 / 2 1640 29,1a 528
14 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -2 -0 -1 -3 -57 000
Remspik 9 Plass 313 419
9 år BRUN H v.Spikeld J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 3 17/8 - 02 / 10 1700 26,0a 481
e. Remina v. Finstad Lars C. Hande Drammen Travbane 9 01/7 - 01 / 5 2120 31,2 g 232
Stall Remspik M. Høitomt Bjerke Travbane 5 12/4 - 06 / 9 2100 30,0a 404
A. Rasmussen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/12 - 07 / 11 2100 29,1a 175
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek E. Høitomt Biri Travbane 4 16/12 - 01 / 2 2100 30,6a 102
15 2018: -9 -4 -1 -1 -1 -95 000 2017: -8 -0 -0 -3 -1 -26 000
Langlands Odin 10 Plass 365 408
5 år MELLOMRØD V v.Moe Odin V. Tjomsland Bjerke Travbane 6 28/8 - 06 / 10 2600 28,2ag 275
e. Heliblessa v. Braute V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 13/8 - 02 / 9 2160 28,0 86
Team Vinnerskalle V. Tjomsland Drammen Travbane 3 01/7 - 05 / 9 2120 26,6 65
E. Høitomt Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Forus Travbane 0 17/6 - 08 / 8 2060 29,5 g 78
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 01 / 4 2120 26,5 g 56