<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:10 V65-3
V4-1
NTAFs MONTECUP - SPORTRAPP/GRUNNLAG
NTAFs MONTECUP - SPORTRAPP/GRUNNLAG - MONTÉLØP
Varmblods 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
For 4-12-årige høyest 350.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-10 Plass : 6-4-10

1 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -23 -1 -0 -2 -11 -73 500
Solliedox 2100 1 Plass 232 000
7 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 23/8 - 06 / 5 2100 16,2a 390
e. Twisty v. Gunslinger Spur (US) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 01 / 3 2100 16,9ag 159
Asbjørn Lognvik-Eldbjørg Lognvik J. Eilertsen Bjerke Travbane 4 26/7 - 03 / 6 2160 15,4 685
L. Pedersen Asbjørn Lognvik L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/7 - 05 / 4 2100 17,2a 269
Skrådelt rød/hvit, røde ermer, rek J. Eilertsen Drammen Travbane 1 01/7 - 02 / 9 2100 18,1a 40
2 2017: -8 -4 -1 -0 -2 -139 193 2016: -14 -0 -3 -0 -5 -52 324
Werdelin* (S) 2 Plass 248 747
6 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) J. Oscarsson Jägersro 2 20/6 - 05 / 7 2660 16,2 30
e. Good Looking (DK) v. Lindy's Crown (US) J. Oscarsson Kalmar 1 06/6 - 07 / 7 2140 15,2 66
Sverige J. Oscarsson Åby 7 04/5 - 04 / 8 2160 18,4 g 26
M. Finsand Janne Svart J. Oscarsson Kalmar 1 21/4 - 06 / 3 2140 16,0 39
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re J. Oscarsson Halmstad 1 10/4 - 03 / 5 2140 16,1 25
3 2018: -6 -1 -1 -2 -0 -38 333 2017: -19 -5 -6 -0 -5 -169 500
Amon Tomaz 3 Plass 395 833
7 år MØRKBR V v.Kadabra* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 26/8 - 07 / 8 1609 14,9a 661
e. Caltina (US) v. Enjoy Lavec* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 17/8 - 05 / 3 1700 15,1a 51
Stall Begge Sider Ta Mjøsa K. Kvasnes Drammen Travbane 2 31/7 - 02 / 4 2100 15,4a 21
A. Robertsen Kjetil Helgestad (T) K. Kvasnes Sørlandets Travpark 1 21/7 - 11 / 5 1640 14,5 31
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek K. Kvasnes Biri Travbane P 14/7 - 21 / 1 2100 17,7 P
4 2019: -5 -0 -1 -1 -1 -17 000 2018: -23 -0 -3 -2 -8 -72 000
Banker Go's 4 Plass 392 000
7 år BRUN V v.Banker Hall* (US) M. Sørvik Bjerke Travbane 1 30/8 - 10 / 8 2100 15,6a 34
e. Jazzy Senator v. Steinlager (S) J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 21/8 - 04 / 2 2100 14,5a 174
Leif Solemsli /Vang I Valdres J. Kvikstad Momarken Travbane 6 05/8 - 02 / 3 2140 15,3a 595
H. Kolle Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Drammen Travbane 6 31/7 - 02 / 10 2100 16,5a 62
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek V. Hop Bjerke Travbane - 19/7 - 07 / 3 1609 dg a 248
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -0 -3 -2 -5 -53 001
Luckyline Cesar (S) 5 Plass 302 013
8 år MØRKBR V v.Juliano Star* (FR) A. Valstad Bjerke Travbane - 30/8 - 10 / 5 2100 dg a 230
e. Irja Lep (S) v. Somolli Star (US) A. Valstad Momarken Travbane 3 22/8 - 08 / 6 2140 16,9a 120
Jeanette Helene Kühn /Tranby A. Valstad Östersund 4 26/7 - 02 / 2 2160 17,0 177
C. Morken Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Leangen Travbane 4 10/7 - 08 / 10 2160 18,5 g 43
Svart m/grønn skstk, sidef, ermr, rek A. Robertsen Drammen Travbane 2 01/7 - 04 / 5 2100 16,3ar 80
6 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 947 2018: -16 -0 -0 -3 -4 -26 110
C.C. Boy* 6 Plass 377 751
10 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) M. Persson Momarken Travbane 4 22/8 - 08 / 5 2140 17,2a 76
e. Valley Of Paradise (US) v. Donerail* (US) M. Persson Arvika 1 13/8 - 06 / 7 2140 16,8 50
Sverige G. Kylen Bjerke Travbane 0 10/8 - 01 / 2 1609 13,2a 212
S. Løvvold Gunnar Kylen (A) G. Kylen Åmål 0 30/7 - 05 / 6 2480 16,2a 897
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl T. Fromell Romme 5 21/7 - 08 / 3 2640 16,3a 233
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -1 -5 -3 -5 -98 833
Kahlua O. 7 Plass 318 593
8 år MØRKBR HP v.Make It Happen (US) R. Bjørnbeth Momarken Travbane 5 22/8 - 08 / 1 2140 17,6a 55
e. Ibis S.E. (S) v. Garland Lobell (US) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 2 07/8 - 01 / 4 2160 16,9 63
Arild Idar Trøan /Melhus R. Bjørnbeth Östersund 2 26/7 - 02 / 6 2160 16,4 43
K. Hauge Arild Idar Trøan R. Bjørnbeth Leangen Travbane 3 10/7 - 08 / 5 2160 17,3 22
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl R. Bjørnbeth Leangen Travbane 1 12/6 - 01 / 9 2160 18,0 99
8 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -43 000 2018: -21 -4 -2 -4 -4 -104 500
Don di Quattro (S) 8 Plass 482 157
9 år BRUN V v.Clerk Magistrate (US) A. Robertsen Bjerke Travbane 0 23/8 - 08 / 4 2100 14,8a 113
e. Twilight Boshoeve (DE) v. Armbro Goal* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 26/7 - 08 / 7 1609 11,8a 280
Kjetil Wassberg /Seim T. Borg Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 04 / 7 1100 15,3a 65
J. Øveraasen Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Vinvand Bjerke Travbane P 28/6 - 21 / 2 2140 20,4 P
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek M. Gundersen Bjerke Travbane 3 21/6 - 04 / 4 2100 16,0a 39
9 2017: -16 -0 -3 -3 -3 -59 500 2016: -14 -1 -2 -3 -4 -72 000
Phantom K.D. (DK) 9 Plass 341 401
10 år BRUN V v.Great Challenger (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 18/8 - 05 / 8 2100 dg a 243
e. Wonder K.D. (DK) v. Shane T. Hanover (US) E. Jensen Bjerke Travbane P 09/8 - 21 / 1 2140 21,6 P
Birgit Thorup /Holmestrand G. Gundersen Bjerke Travbane 4 02/8 - 06 / 8 2100 14,5a 213
E. Jensen Thorleif Thorup C. Kjenner Jarlsberg Travbane - 08/7 - 11 / 9 2100 dg a 635
Blå m/gull erm, blå mansj,gul søm,rek G. Gundersen Biri Travbane 5 30/6 - 01 / 6 2100 14,5a 307
10 2018: -9 -0 -2 -0 -4 -43 000 2017: -16 -2 -1 -3 -5 -111 000
Madonna Rags 10 Plass 435 769
9 år BRUN HP v.Com Hector* (S) E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 3 02/9 - 04 / 6 2920 17,2 g 116
e. Julia Rags v. Super Arnie* (US) F. Fladen Bjerke Travbane - 19/7 - 05 / 10 2100 dg a 117
Stall Luxusfellen P. Buer Leangen Travbane 12 24/6 - 08 / 4 2140 15,9ag 65
H. Bye Erlend Rennesvik (T) F. Fladen Biri Travbane 5 13/5 - 06 / 10 2100 15,2ag 311
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl E. Vinvand Bjerke Travbane 5 12/4 - 04 / 9 2100 16,7a 237