<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:25 V65-4
V4-2
NORSK DAMETRAVFORBUNDS FINALELØP
NORSK DAMETRAVFORBUNDS FINALELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-9 Plass : 10-1-9

1 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -16 -2 -3 -1 -5 -87 500
Polymeles Face (S) 2100 1 Plass 178 000
6 år BRUN V v.Lavec Kronos* (IT) K. Malmin Bjerke Travbane 0 21/8 - 03 / 3 2100 15,9a 63
e. Luna Face (S) v. Viking Kronos* (IT) K. Malmin Biri Travbane 1 11/8 - 02 / 6 2600 16,8a 124
Stall Absol K. Malmin Biri Travbane 0 02/6 - 01 / 11 2600 17,2a 165
J. Eilertsen Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 10/5 - 05 / 7 1609 16,7a 29
Skrådelt svart/gull, hvit kant K. Malmin Bjerke Travbane 1 22/4 - 01 / 6 2100 15,0a 129
2 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -31 000 2017: -17 -0 -0 -0 -4 -14 000
Jet Z. 2 Plass 171 500
7 år BRUN V v.Jetstile M. Øyo Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 06 / 8 2100 17,1a 974
e. Sangusme (S) v. Ride The Wave* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 03/8 - 05 / 5 1640 16,2a 310
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen E. Høitomt Sørlandets Travpark 8 21/7 - 05 / 9 2160 16,9 464
K. Kvasnes Kjell Roar Hansen R. Bjørnbeth Momarken Travbane 9 19/5 - 05 / 7 2140 18,6a 154
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek V. Hop Klosterskogen Travbane 5 04/5 - 02 / 2 2100 16,9a 298
3 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2016: -12 -0 -0 -0 -3 -10 000
Prince Of The Night 3 Plass 131 500
8 år BRUN V v.Hot Chili Pepper G. Austevoll Bjerke Travbane 3 21/8 - 03 / 4 2100 15,8a 277
e. Menai Songline v. Spotlite Lobell* (US) A. Robertsen Biri Travbane 5 16/7 - 03 / 5 2100 16,8a 175
Hans Roger Solbakken-Marion Larsen K. Johansen Biri Travbane 0 16/12 - 06 / 5 2100 19,9a 356
M. Berdalen Erland Holm (T) T. Sletsjø Biri Travbane 6 25/11 - 02 / 7 2100 18,2a 208
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 17/11 - 04 / 11 2100 17,5a 307
4 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 500
Lightning Play 4 Plass 108 500
7 år MØRKBR HP v.Chipmate* (US) A. Robertsen Biri Travbane 5 01/9 - 06 / 6 2100 16,6a 222
e. Millennium Play v. Armbro Kissed* (CA) K. Kvasnes Drammen Travbane 7 21/8 - 05 / 7 2100 16,9a 194
Merete Lyngen /Harstad A. Stensen Biri Travbane 0 30/6 - 06 / 3 1609 19,6ag 159
A. Hagmann Heidi Moen (T) A. Robertsen Biri Travbane 1 16/12 - 04 / 4 1609 16,3a 72
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Stensen Momarken Travbane 0 15/11 - 03 / 2 1640 19,8a 69
5 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -17 000 2017: -18 -1 -4 -0 -5 -99 000
Zandra Invalley 5 Plass 186 000
5 år SVART HP v.Quite Easy (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 30/8 - 04 / 5 2100 15,5a 270
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) T. Solberg Sørlandets Travpark 0 22/7 - 08 / 9 2140 15,5a 143
Team Zandra T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 10 / 4 1609 12,6a 502
C. Kjenner Karoline Krogh-Hanssen (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 26/6 - 06 / 1 1609 14,0a 167
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek K. Kvasnes Drammen Travbane 2 19/6 - 05 / 7 2100 16,5a 60
6 2018: -9 -0 -2 -2 -3 -40 000 2017: -23 -1 -1 -2 -10 -69 000
Arion Augustinu 6 Plass 179 000
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) H. Halme Klosterskogen Travbane 9 02/9 - 03 / 2 2100 18,8ag 273
e. Ariel Nosto v. Pearsall Hanover* (US) R. Kruse Klosterskogen Travbane 3 24/8 - 01 / 5 2100 18,6a 156
Malin Grødum /Kongsberg H. Eggen Drammen Travbane - 17/8 - 01 / 4 1700 g5 ag 317
V. Bugge Malin Grødum H. Eggen Drammen Travbane 0 31/7 - 01 / 2 2100 17,6 167
Blå, grått skstk & V, hvit kile m rek L. Kristiansen Drammen Travbane 2 01/7 - 02 / 4 2100 18,7ag 180
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -21 -0 -1 -1 -8 -42 500
Rocket Queen 7 Plass 139 000
8 år BRUN HP v.Steinlager (S) J. Øveraasen Biri Travbane 0 16/7 - 03 / 6 2100 17,1a 291
e. Starlet v. Go Hammering* (S) K. Lunde Momarken Travbane 0 04/7 - 03 / 7 2140 17,6a 238
Kåre M. Kristiansen /Ingeberg O. Østre Biri Travbane 0 14/6 - 02 / 2 1609 14,3a 586
R. Sveen Kåre M. Kristiansen O. Østre Bjerke Travbane - 06/6 - 02 / 2 2100 dg a 124
brun m/røde seler K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 03/5 - 07 / 12 2100 18,4a 308
8 2018: -8 -3 -3 -0 -0 -71 000 2017: -12 -1 -2 -0 -5 -45 448
Garfieldz Prinze (S) 8 Plass 216 444
7 år SVART V v.San Pellegrino* (US) H. Bye Jarlsberg Travbane 4 27/8 - 04 / 1 2100 17,6 38
e. Petite d'Aunou (S) v. Defi D'aunou* (FR) H. Bye Bjerke Travbane P 16/8 - 21 / 1 2140 18,0 P
Lars Raaum /Hov J. Wallin Åby 0 27/6 - 06 / 12 2140 16,4a 1075
S. Eilertsen Henriette Bye J. Wallin Åby 0 15/6 - 03 / 6 2140 16,2a 59
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek C. Jonasson Jägersro 0 06/8 - 08 / 14 2140 18,4a 216
9 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -20 -1 -0 -1 -7 -46 000
Legacy 9 Plass 132 000
8 år BRUN V v.Millmaker M. Coignard Klosterskogen Travbane 4 02/9 - 03 / 7 2100 17,5a 118
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US) A. Sletsjø Bjerke Travbane 0 24/7 - 04 / 1 1609 15,9a 234
Linda-Kristin Wallumrød /Andebu A. Sletsjø Bjerke Travbane - 11/4 - 04 / 9 1609 dg a 322
R. Aarlie Linda-Kristin Wallumrød A. Sletsjø Klosterskogen Travbane - 16/3 - 03 / 12 2100 dg a 540
Todelt svart/gull, gull mansj, rek A. Sletsjø Bjerke Travbane 0 09/3 - 04 / 2 1609 18,7a 21
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -3 -2 -2 -4 -101 500
San Diego 10 Plass 216 000
8 år RØD V v.Super Photo Kosmos* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 05 / 12 1609 br ag 644
e. Lafayette v. Snack Bar (US) L. Kolle Kala Landbane 2 19/8 - 01 / 3 1900 16,4a 29
Stall 57 K. Johansen Drammen Travbane 0 12/8 - 02 / 12 2100 16,9a 552
E. Storetvedt Arvid Andersen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 31/7 - 03 / 3 1609 15,1a 25
Gull m/svarte felt,ermr,mansj, rek G. Austevoll Kongsvinger Travbane 5 05/7 - 03 / 5 1600 14,8a 66
11 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -19 -0 -0 -3 -8 -38 159
C.C. Lucky 11 Plass 145 701
7 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) M. Nielsen Drammen Travbane 8 03/9 - 02 / 8 2100 16,5a 475
e. Kings Lucky v. Supergill* (US) K. Brenden Drammen Travbane 0 21/8 - 06 / 9 1700 16,9a 301
Odd Brenden /Magnor T. Gravdal Årjäng 6 06/8 - 03 / 1 2140 17,2ag 287
C. Tuverud Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 0 03/7 - 01 / 3 2100 15,9a 327
Rød,hvitt sk.stk,sv.seler&mansj,rekl K. Brenden Bjerke Travbane 0 07/6 - 07 / 2 1609 15,8a 372
12 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -21 750 2017: -25 -2 -4 -0 -6 -81 500
Speedy Circle 12 Plass 181 250
7 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US) H. Ydersbond Kala Landbane 5 19/8 - 01 / 4 1900 18,5ag 107
e. Elegant Circle v. Malabar Circle Ås* (S) K. Ødegaard Momarken Travbane 0 05/8 - 03 / 2 2140 16,2a 665
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet L. Trudvang Klosterskogen Travbane 6 30/7 - 01 / 6 2100 17,4a 251
L. Pedersen Knut Arne Ødegaard (T) N. Holm Bjerke Travbane - 20/7 - 03 / 5 2100 dg a 48
Skrådelt rød/hvit, røde ermer, rek K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 7 01/6 - 05 / 11 2100 17,2a 60