<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
GULLSMED HUSEBYS MONTÉLØP
GULLSMED HUSEBYS MONTÉLØP - MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 315.001 kr.
For 5-15-årige høyest 475.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-10 Plass : 6-1-10

1 2018: -9 -1 -1 -0 -1 -26 000 2017: -18 -2 -2 -1 -3 -62 000
Seter Birk 2140 1 Plass 344 545
11 år MØRKBR V v.Bork Rigel S. Løvvold Biri Travbane 1 25/8 - 07 / 7 2120 27,8 156
e. Høiby Janne v. Lill Babsen (S) A. Robertsen Orkdal Tråvpark 0 20/8 - 07 / 13 2120 27,7 g 466
Erlend Gutteberg-Mette Kolaas Johnsen A. Stensen Leangen Travbane 0 24/7 - 03 / 8 2160 28,9 g 589
S. Løvvold Erlend Gutteberg M. Valstad Leangen Travbane 5 03/7 - 08 / 1 2160 29,9 g 342
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl H. Holm Leangen Travbane 0 23/6 - 07 / 2 2140 31,3a 292
2 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 2 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) K. Ødegaard Åmål 6 27/8 - 02 / 6 2100 28,6 195
e. Trø Spika v. Spikeld K. Ødegaard Drammen Travbane 6 17/8 - 04 / 7 2100 28,3a 145
Stall Jumbo K. Ødegaard Momarken Travbane 0 19/5 - 04 / 7 1640 28,2ag 317
H. Bye Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 01 / 8 2100 28,4ag 306
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 01 / 3 2100 28,8a 104
3 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -3 777
Anneros Erk* (S) 3 Plass 254 568
11 år M.BRUN V v.Lome Elden N. Edqvist Bjerke Travbane 0 16/8 - 03 / 9 2180 31,5 618
e. Soltilla (S) v. Gyldenfly D. Aarum Färjestad 0 27/2 - 05 / 10 2680 32,4 g 709
Sverige C. Jepson Färjestad - 21/1 - 12 / 8 2160 dg g 109
N. Edqvist Roland Jansson (T) D. Aarum Arvika 6 26/6 - 08 / 6 2100 29,9 443
Blå, vinröda hängslen, blåa ärmar; vit J. Silvén Åmål 8 07/6 - 08 / 6 2100 29,5 g 451
4 2018: -14 -0 -1 -0 -6 -30 500 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 4 Plass 311 000
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Biri Travbane 0 25/8 - 07 / 5 2120 br g 60
e. Rådimil v. Ilmin K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 16/8 - 03 / 11 2180 35,8 20
Eivind Gravdal /Hof K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 04/8 - 07 / 14 2140 27,7 50
K. Kvasnes Eivind Gravdal (T) K. Kvasnes Biri Travbane 0 28/7 - 02 / 8 1609 27,8a 192
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 1 16/7 - 07 / 8 2140 28,9 33
5 2018: -12 -1 -2 -2 -3 -54 000 2017: -14 -2 -0 -1 -6 -54 000
Holt Gnist 2160 1 Plass 392 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Eilertsen Sørlandets Travpark 1 20/8 - 03 / 4 2160 28,2 73
e. Bø Terna v. Lykkebron* J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 16/8 - 03 / 8 2180 31,6 g 256
Jan Inge Drageset /Hof J. Øveraasen Drammen Travbane 8 01/7 - 01 / 14 2140 29,2 165
J. Eilertsen Jan Inge Drageset (A) L. Trudvang Jarlsberg Travbane 1 16/6 - 03 / 12 2140 28,2 445
Skrådelt svart/gull, hvit kant L. Trudvang Drammen Travbane - 30/4 - 08 / 9 2120 dg 242
6 2018: -6 -1 -0 -1 -1 -30 000 2017: -32 -12 -0 -5 -4 -350 500
Helle Spik 2 Plass 494 250
8 år SVART V v.Spikeld A. Robertsen Biri Travbane 3 25/8 - 07 / 8 2140 27,5 g 15
e. Hellepia v. Braute J. Blekkan Orkdal Tråvpark 3 20/8 - 09 / 8 2120 26,3 37
Erlend Gutteberg-Mette Kolaas Johnsen J. Blekkan Biri Travbane - 29/7 - 08 / 7 2100 dg a 32
A. Robertsen Erlend Gutteberg J. Blekkan Leangen Travbane 5 10/7 - 01 / 4 2160 28,6 g 13
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Robertsen Leangen Travbane 1 03/7 - 08 / 4 2160 27,6 18
7 2018: -10 -3 -3 -1 -2 -139 192 2017: -17 -2 -4 -1 -4 -100 500
Kvikk Tojo 3 Plass 525 519
11 år MØRKBR H v.Bokli Eld R. Aarlie Klosterskogen Travbane 5 24/8 - 05 / 7 2100 26,8ag 102
e. Kvikki v. Lund Jerker K. Kvasnes Kala Landbane 0 19/8 - 06 / 2 1920 26,0 128
Tonje Johanne Eng /Løken L. Trudvang Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 06 / 4 2100 27,6 208
L. Trudvang Tonje Johanne Eng K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 19/7 - 08 / 4 2140 27,8 389
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Biri Travbane 2 18/6 - 04 / 3 2100 28,1 70
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -1 -0 -2 -30 664
Moe Braga* (S) 4 Plass 362 339
9 år FUKS HP v.Moe Odin G. Kylen Årjäng 0 20/8 - 08 / 2 2640 29,1 618
e. Lill Braga* (S) v. Slogum Brage (S) G. Kylen Årjäng 0 06/8 - 08 / 9 1660 26,0 234
Sverige G. Kylen Åmål 2 30/7 - 08 / 4 1680 26,1a 447
M. Persson Gunnar Kylen (A) G. Kylen Arvika 4 07/7 - 07 / 10 2140 27,6 1621
Röd,stjärnor på grått lodrätt fält;röd G. Kylen Arvika 0 26/6 - 07 / 8 2120 28,6 g 1092
9 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 5 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon K. Kvasnes Klosterskogen Travbane - 09/2 - 02 / 4 1700 dg a 267
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 20/1 - 03 / 7 2140 29,0 305
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen L. Pedersen Biri Travbane - 06/1 - 03 / 4 2120 dg 197
C. Hande Gunhild C. Henriksen J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 14/12 - 05 / 8 2160 31,4 363
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek M. Berås Sørlandets Travpark - 27/11 - 01 / 2 1640 dg 212
10 2017: -19 -0 -1 -2 -5 -55 000 2016: -17 -0 -2 -1 -10 -62 264
Viking Faks 6 Plass 469 705
8 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) G. Flåten Drammen Travbane - 03/9 - 06 / 8 2100 dg a 129
e. Spik Løva* v. Spikeld G. Flåten Sørlandets Travpark 0 26/8 - 10 / 8 2160 26,0 g 603
Thor Håvard Øverstad-Morten Hammersborg G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 01 / 6 2120 27,4 276
H. Kolle Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 04/8 - 01 / 10 1609 25,5a 359
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek V. Hop Bjerke Travbane 7 26/7 - 07 / 4 2140 26,5 139
11 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -0 -1 -1 -11 -49 500
Turbin 7 Plass 505 500
11 år BRUN V v.Elding K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 01 / 5 2120 29,6 g 768
e. Hjelset Hagi v. Braute S. Hogner Biri Travbane 0 18/6 - 04 / 6 2120 32,8 g 327
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik S. Hogner Bjerke Travbane 6 07/6 - 02 / 11 2180 28,5 881
A. Hagmann Jon Magne Vik S. Hogner Bjerke Travbane 0 16/5 - 05 / 7 2160 28,1 853
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek S. Hogner Jarlsberg Travbane 6 05/5 - 03 / 1 2100 27,8 g 515