<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
FÅVANG BYGG's LØP - MAIDEN SPESIAL
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 85.000 kr. Også for 3-15-årige som ikke har seiret.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-7 Plass : 4-5-7

1 2018: -8 -1 -1 -1 -4 -38 000 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -5 000
Z.M.'s Lyntroll 2100 1 Plass 120 000
6 år MØRKBR V v.Feseth Lynet L. Pedersen Biri Travbane P 25/8 - 21 / 3 2120 34,1 P
e. Ulltrolla v. Perle Troll Ø. Mathisen Drammen Travbane 0 31/7 - 04 / 2 2100 31,6a 998
Rolf Settem /Bolsøya G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/6 - 04 / 8 1609 31,4a 424
Ø. Mathisen Ø. Mathisen Biri Travbane 0 21/5 - 03 / 9 1609 28,8a 705
grønn m/gul kule & ermer + rekl Ø. Mathisen Magnor Travbane 0 01/5 - 05 / 4 1600 29,9 540
2 2018: -10 -0 -0 -4 -2 -26 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 2 Plass 137 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 3 2100 br a 161
e. Sør Svarta v. Pål Even G. Antonsen Årjäng 2 14/7 - 08 / 8 2140 29,0a 116
Grim Amrud /Fåvang G. Antonsen Åmål 2 09/6 - 04 / 1 2080 30,0 g 33
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 6 22/5 - 02 / 10 1609 28,8ag 121
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane 4 09/5 - 04 / 1 2140 30,8 g 30
3 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 3 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Kala Landbane 0 19/8 - 04 / 7 1920 32,6 g 667
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Biri Travbane 0 30/6 - 05 / 8 2120 34,9 g 680
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Momarken Travbane - 20/6 - 01 / 2 2640 dg a 624
J. Theodorsen Glenn Kramer Stenberg (T) J. Theodorsen Momarken Travbane 0 13/6 - 01 / 7 1640 31,8ag 1038
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 24/5 - 05 / 4 1640 30,5 g 559
4 2018: -9 -0 -2 -2 -2 -37 000 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 4 Plass 145 500
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Ruud Bjerke Travbane 2 23/8 - 03 / 7 2140 30,7 521
e. Finmi v. Moe Odin S. Ruud Bjerke Travbane 0 26/7 - 02 / 1 2140 31,3 421
Monica Aurbekkholen /Kirkenær S. Ruud Bjerke Travbane 0 21/6 - 05 / 15 2160 33,0 564
D. Dalen Monica Aurbekkholen S. Ruud Biri Travbane 0 14/6 - 03 / 10 2100 30,0a 380
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Ruud Biri Travbane 1 21/5 - 04 / 7 2120 31,3 37
5 2018: -9 -2 -1 -2 -2 -70 500 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 5 Plass 171 820
6 år BRUN H v.Norheim Faksen O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 23/8 - 03 / 9 2140 dg 38
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 16/8 - 04 / 8 2160 30,1 154
Bjørn Gulbransen /Røyse O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 08/7 - 06 / 6 2100 dg 221
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 29/6 - 03 / 3 1609 dg a 36
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 0 14/6 - 03 / 3 2100 29,0ag 74
6 2018: -10 -2 -2 -0 -3 -128 500 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 6 Plass 190 500
7 år BRUN V v.Bork Odin P. Johansen Biri Travbane 3 11/8 - 04 / 5 2100 31,0 g 32
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin P. Johansen Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 9 2100 29,7ag 216
Inger Hilde Johansen-Per Johansen P. Johansen Biri Travbane 3 14/6 - 03 / 1 2100 28,3a 117
P. Johansen P. Johansen Bjerke Travbane 3 16/5 - 09 / 14 2160 31,3 g 101
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame P. Johansen Bjerke Travbane 0 26/4 - 03 / 12 2160 31,3 g 73
7 2018: -15 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 7 Plass 214 048
7 år BRUN HP v.Krageboen S. Hogner Biri Travbane 5 25/8 - 07 / 3 2100 29,5 240
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Momarken Travbane 5 22/8 - 04 / 3 2140 28,9a 365
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Sørlandets Travpark 3 13/8 - 04 / 13 2160 29,3 497
P. Arvesen S. Hogner Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 07 / 7 2120 29,9 g 377
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Biri Travbane 0 29/7 - 10 / 5 2100 29,5 g 896
8 2018: -8 -1 -1 -3 -1 -48 000 2017: -14 -2 -1 -1 -6 -66 000
Stina Mi 8 Plass 160 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 02 / 3 2100 29,7ag 684
e. Salstjerna v. Korbest A. Johnsen Harstad Travpark 0 10/6 - 04 / 6 1620 35,6 g 87
Ane Benedikte Salen Johnsen /Borkenes A. Johnsen Harstad Travpark 3 20/5 - 01 / 4 2060 31,5 325
G. Austevoll Anne Grete Rasmussen (T) A. Johnsen Harstad Travpark P 06/5 - 20 / 3 2040 34,8 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Johnsen Harstad Travpark 5 18/10 - 03 / 3 2570 34,7ag 645
9 2018: -12 -1 -0 -0 -6 -37 000 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 9 Plass 138 000
5 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Bjerke Travbane - 23/8 - 03 / 4 2140 dg 39
e. Lesja Svarta v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 1 16/8 - 04 / 5 2140 30,7 146
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal M. Gundersen Bjerke Travbane - 09/8 - 04 / 3 2140 dg g 52
G. Gundersen Kjell Øyhaugen M. Gundersen Biri Travbane 2 16/7 - 08 / 8 2120 31,2 80
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Bjerke Travbane 3 12/7 - 05 / 6 2140 32,1 g 165