<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
J.H. BAKKELI DYRETRANSPORT/ELKJØPS LØP

Kaldblods 2600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-6 Plass : 5-9-6

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Kolbu Tatern 2600 1 Plass 98 752
8 år BRUN V v.Lome Elden H. Skiaker Bjerke Travbane 0 14/8 - 03 / 5 2100 30,6ag 138
e. Valle Terna v. Metsgar H. Skiaker Biri Travbane 0 23/7 - 03 / 9 2120 30,2 308
Stall Norske Travdrømmer H. Skiaker Bjerke Travbane P 28/6 - 22 / 5 2160 35,6 P
G. Gundersen Hans G Skiaker (A) E. Høitomt Biri Travbane 0 15/1 - 02 / 7 2100 38,4ag 72
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Skiaker Bjerke Travbane - 29/7 - 09 / 8 2160 dg 75
2 2018: -10 -0 -0 -1 -6 -25 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 2 Plass 189 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 2 22/8 - 04 / 5 2140 28,7a 71
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 10/8 - 05 / 7 2100 27,3a 283
Øyvind Ruttenborg /Biri Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 30/6 - 02 / 1 2100 28,6a 146
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 5 13/6 - 05 / 4 2160 29,3 126
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 2 30/5 - 05 / 6 2160 29,5 g 381
3 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -24 000 2017: -17 -1 -3 -0 -9 -76 503
Stumne Luna 3 Plass 207 880
7 år SVART HP v.Bokli Balder O. Østre Arvika 5 24/7 - 02 / 4 2100 30,5 g 129
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* H. Tvedt Bjerke Travbane 0 22/3 - 05 / 3 2100 32,7ag 679
Stall Pengebingen C. Jepson Färjestad 5 27/2 - 05 / 3 2640 31,7 169
O. Østre Severin Aarskog O. Østre Bjerke Travbane 4 16/2 - 06 / 8 2100 31,4ag 83
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 4 14/2 - 08 / 2 2140 30,0a 126
4 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Vita 4 Plass 105 461
10 år BRUN HP v.Vital Pil K. Roe Klosterskogen Travbane 6 30/7 - 04 / 7 2100 29,9a 353
e. Lijenta v. Schuvar S. Heimdal Sørlandets Travpark 6 02/7 - 02 / 2 2140 31,2 238
Kjersti M. Ågren-Torbjørn Lia K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 6 22/6 - 05 / 8 1700 27,8a 291
J. Bjerring Kjersti M. Ågren K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 15/6 - 21 / 2 2100 30,0 P
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek K. Roe Sørlandets Travpark - 17/7 - 04 / 6 2140 dg 687
5 2018: -16 -2 -2 -1 -5 -82 634 2017: -29 -5 -4 -1 -11 -161 318
Spang Express 5 Plass 257 450
7 år MØRKBR V v.Lome Elden O. Sagholen Drammen Travbane 2 21/8 - 08 / 10 2520 29,9 78
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn O. Sagholen Bjerke Travbane 0 16/8 - 06 / 10 2100 28,0a 285
Gunnar Kværne /Sem O. Sagholen Drammen Travbane 0 31/7 - 06 / 5 1700 27,6ag 472
O. Sagholen Gunnar Kværne O. Sagholen Bjerke Travbane 0 17/7 - 03 / 8 2100 28,4a 162
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 7 08/7 - 06 / 8 2120 30,2 g 206
6 2018: -9 -3 -0 -0 -4 -88 000 2017: -21 -4 -1 -4 -1 -105 000
Idfaxen 6 Plass 240 500
8 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 23/8 - 07 / 11 2100 29,6a 165
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 0 24/7 - 03 / 7 2100 30,7ag 143
Stall Ida Christine B. Steinseth Biri Travbane 0 16/7 - 04 / 2 2100 34,0ag 39
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Jarlsberg Travbane - 08/7 - 06 / 12 2120 dg 139
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 1 20/6 - 01 / 7 2640 29,0a 70
7 2017: -7 -1 -0 -1 -5 -39 335 2016: -10 -0 -2 -0 -5 -35 743
Klocksve Sprinten* (S) 7 Plass 127 725
6 år BRUN H v.Hallsta Lotus* (S) U. Eriksson Romme 3 19/8 - 02 / 7 2140 30,9a 48
e. Idenors Pamela* (S) v. Lome Elden U. Eriksson Romme 1 01/8 - 09 / 12 2140 29,3a 32
Sverige L. Persson Bergsåker 5 20/7 - 11 / 12 1640 28,8a 630
L. Persson M. Andersson Arvika 5 07/7 - 02 / 13 2120 29,0 115
mørkblå med hvit hestesko M. Andersson Årjäng 5 23/6 - 03 / 10 2160 29,9 g 273
8 2018: -16 -0 -2 -1 -2 -28 000 2017: -32 -1 -1 -3 -11 -91 000
Dæmro Svarten 8 Plass 180 000
7 år SVART V v.Krageboen P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 26/8 - 06 / 6 2140 28,7 g 1201
e. Øyers Palma v. Alm Svarten P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 06/8 - 05 / 2 1640 28,8 g 586
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez P. Johannessen Bjerke Travbane 0 26/7 - 04 / 6 2600 29,9ag 848
P. Johannessen E. Høitomt Biri Travbane 4 16/7 - 02 / 4 2100 29,4a 73
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Bjerke Travbane 0 28/6 - 08 / 3 2600 30,0a 933
9 2018: -5 -2 -1 -0 -1 -94 768 2017: -17 -3 -2 -0 -4 -92 636
Mjølner Brun 9 Plass 215 404
5 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 23/8 - 07 / 12 2100 29,2a 491
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 24/7 - 03 / 4 2100 dg a 108
Jan Roar Mjølnerød /Halden O. Kjenner Momarken Travbane - 04/7 - 02 / 6 2140 g4 ag 81
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Åmål 1 28/6 - 01 / 7 2100 29,6 g 13
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 07/6 - 08 / 15 2160 30,4 299
10 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -0 -1 -1 -4 -28 500
T.B.'s Minar 10 Plass 112 500
7 år BRUN V v.Feseth Lynet A. Stensen Biri Travbane 0 16/7 - 02 / 8 2100 31,1a 338
e. Nordby Katla v. Spang Best A. Stensen Biri Travbane 0 30/6 - 02 / 3 2100 29,7a 214
Eli-Mina Antonsen /Tangen C. Hande Biri Travbane - 14/6 - 06 / 7 1609 dg a 383
A. Stensen Eli-Mina Antonsen A. Stensen Biri Travbane 4 13/5 - 01 / 4 2120 29,2 85
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Lunde Bjerke Travbane - 26/4 - 02 / 1 2140 dg 165
11 2017: -9 -0 -0 -2 -0 -10 000 2016: -8 -1 -1 -0 -0 -36 000
Lex Storm 11 Plass 102 760
5 år MØRKBR V v.Stiv Kuling O. Østre Drammen Travbane P 21/8 - 20 / 5 2120 29,4 g P
e. Stranda Torill v. Spikeld K. Johansen Drammen Travbane 0 12/8 - 09 / 3 2900 br g 209
Jonny Solbakken /Jevnaker K. Johansen Biri Travbane P 23/7 - 20 / 3 2120 29,2 g P
K. Johansen Karoline Krogh-Hanssen (T) S. Løvvold Bjerke Travbane - 07/6 - 02 / 1 2140 dg 87
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 28/5 - 07 / 3 2140 dg 43