<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
AASEN AGENTURS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr.
For 3-15-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-3 Plass : 7-6-3

1 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -7 -1 -2 -1 -1 -38 000
Bleikli Odin 2100 1 Plass 58 500
7 år BRUN V v.Odins Kjempe L. Kolle Bjerke Travbane 7 07/6 - 09 / 6 2140 34,6 210
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp L. Kolle Bjerke Travbane - 30/11 - 09 / 4 2140 dg 206
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Drammen Travbane - 21/11 - 04 / 3 2100 dg 151
L. Kolle Tormod Rundhaugen (B) L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 04/11 - 08 / 7 2100 33,9 277
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 21/10 - 08 / 2 2100 34,3 162
2 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 2 Plass 51 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Lindbak Biri Travbane 6 25/8 - 08 / 9 2140 33,1 402
e. Nattens Dronning v. Sjefen E. Høitomt Biri Travbane 8 23/7 - 08 / 10 2120 34,3 g 65
Nina Bakken-Andreas Solbrekke M. Høitomt Jarlsberg Travbane - 13/7 - 03 / 4 2100 dg 60
T. Lindbak Per Olav Kristiansen M. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 26/6 - 09 / 10 2120 32,6 754
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 0 10/2 - 08 / 4 2100 38,6 rg 244
3 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -12 824 2017: -10 -2 -2 -1 -5 -68 242
Opseth Sarvvis 3 Plass 94 110
6 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld H. Holm Bjerke Travbane 6 10/8 - 02 / 2 2100 32,4a 116
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter U. Ohlsson Romme 4 01/8 - 05 / 11 2160 32,6 97
Stall Ravinni B. Steinseth Kongsvinger Travbane 6 05/7 - 09 / 8 1620 33,5 g 131
H. Holm Elen Marie Opseth B. Steinseth Bjerke Travbane P 28/6 - 22 / 9 2160 34,6 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 0 21/6 - 03 / 8 2100 34,5 208
4 2018: -8 -1 -2 -0 -2 -35 000 2017: -19 -0 -0 -0 -13 -30 448
Påkka Håntas 4 Plass 65 448
7 år SVART HP v.Slått Eld O. Østre Årjäng 5 06/8 - 09 / 11 2160 33,6 317
e. Nornes Iba v. Elding K. Ødegaard Momarken Travbane 0 03/8 - 02 / 8 2140 33,7a 961
Anne-Marie Karlsen /Elverum K. Ødegaard Årjäng 5 03/7 - 06 / 4 2160 35,4 122
O. Østre Lars Aksel Karlsen K. Ødegaard Arvika 6 26/6 - 02 / 2 2100 36,1 183
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 20/6 - 07 / 7 2160 36,6 77
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -1 -2 -7 -32 212
Tyholt Stjernen 2120 1 Plass 32 212
6 år SVART V v.Stjerne Faks K. Bjørnerød Kala Landbane 6 19/8 - 03 / 13 1920 32,4 339
e. Rokne Linn v. Åsrapp O. Østre Bjerke Travbane 0 10/8 - 02 / 8 2100 33,7ag 251
Kjell Enersen /Skiptvet O. Østre Momarken Travbane 3 03/8 - 02 / 2 2140 31,8ag 89
K. Bjørnerød Bjørn Sandbekkbråten O. Østre Årjäng 5 23/6 - 09 / 1 2140 33,0 48
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm O. Østre Årjäng 8 22/5 - 03 / 5 2140 33,5 g 105
6 2018: -4 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -10 -4 -3 -2 -0 -101 000
Kolbu Kæsj 2 Plass 128 000
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) A. Stensen Bjerke Travbane 1 26/7 - 09 / 1 2140 32,9 62
e. Valle Terna v. Metsgar G. Austevoll Biri Travbane - 21/5 - 02 / 12 2120 dg 24
Stall Kolbu Kæsj A. Stensen Leangen Travbane 1 08/5 - 01 / 1 2140 32,4 11
A. Stensen Finn Holmen (T) A. Stensen Drammen Travbane 2 30/4 - 07 / 4 2100 33,6 26
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane P 07/4 - 20 / 3 2120 35,4 P
7 2018: -5 -0 -1 -2 -2 -26 000 2017: -11 -2 -0 -3 -3 -51 500
Alm Norinda 3 Plass 90 500
6 år SVART HP v.Bork Odin J. Alm Jarlsberg Travbane 5 04/8 - 05 / 10 2120 31,9 140
e. Alm Nora v. Nordli Svarten O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 26/7 - 09 / 14 2160 32,6 g 61
Jens Alm /Jaren J. Alm Biri Travbane 6 16/7 - 08 / 10 2120 31,8 58
J. Alm J. Alm Biri Travbane 1 10/2 - 08 / 8 2120 35,2 18
Blå/hvit/rød tredelt J. Alm Biri Travbane 6 14/10 - 08 / 3 2100 33,8 g 24
8 2018: -17 -1 -1 -1 -7 -53 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 4 Plass 99 500
7 år SVART V v.Alm Viktor D. Dalen Biri Travbane 7 25/8 - 08 / 12 2140 33,2 g 366
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn D. Dalen Bjerke Travbane 6 26/7 - 09 / 10 2160 33,0 134
Anne-Lise Enger /Reinsvoll K. Johansen Bjerke Travbane 3 28/6 - 09 / 1 2140 33,9 g 61
D. Dalen Trond Lindbak (T) K. Johansen Biri Travbane 3 14/6 - 01 / 8 2100 32,6 229
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Drammen Travbane 0 11/5 - 02 / 1 2100 34,0ag 90
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -1 -0 -0 -20 000
Rappfrøya 5 Plass 33 200
9 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Wassberg Bergen Travpark 2 19/8 - 01 / 5 2120 33,1 g 40
e. Mor Lille v. Spang Best T. Wassberg Bergen Travpark 0 03/8 - 04 / 9 2120 34,9 g 61
Marianne Vikheim-Egil Lærum Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 18/6 - 02 / 9 2120 dg 96
Ø. Ruttenborg Marianne Vikheim (P) T. Wassberg Bergen Travpark 1 18/5 - 03 / 7 2120 31,9 195
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame D. Dalen Biri Travbane 4 27/5 - 09 / 1 2100 34,3 g 107
10 2017: -17 -0 -2 -3 -7 -49 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Theoprinsessa 6 Plass 49 500
8 år SVARTBRUN HP v.Prins Juventus A. Stensen Biri Travbane 4 25/8 - 08 / 11 2140 32,8 246
e. Theoterna v. Atom Vinter G. Austevoll Momarken Travbane 0 22/8 - 02 / 5 2140 33,5a 445
Per Martin Bernts /Jømna G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/8 - 01 / 5 2140 32,4 g 138
B. Steinseth G. Gundersen Biri Travbane 3 29/7 - 01 / 6 2100 32,0 391
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane 5 03/7 - 04 / 6 2160 33,1 94