<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:40 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -9 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Witchy Woman 1640 1 Plass 9 500
3 år SVART HP v.Thai Tanic
e. With Style v. Jetstile
Ole Standahl-Ida Standahl
B. Garberg Ole Standahl
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl
2 2018: -8 -1 -0 -1 -3 -64 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Prince Muscle L.L. 2 Plass 64 000
3 år BRUN H v.Muscle Hill (US)
e. Girandola Aas (IT) v. Diamond Way (DE)
Stall Gi Gass
J. Blekkan
Blå m/rød ermstripe + rekl.
3 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mojo's Star 3 Plass 9 000
3 år BRUN V v.Thai Tanic
e. Justeens Double (US) v. Ilooklikemymom (US)
Magne Olsen-Marit Olsen
M. Olsen
rød m/gule ermer,rød ermstr,rekl.
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
One Knight Stand 4 Plass 0
3 år BRUN H v.Standpoint* (US) R. Walsøe Orkdal Tråvpark 20/8 - 20 / 4 1600 31,7 B
e. Thai Quest v. Lindy Lane* (US)
Ola Rokseth /Rissa
R. Walsøe Ola Rokseth
hvit m/blå harlequin rute&ermstrip,rek
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Locamotion 5 Plass 0
3 år MØRKBR H v.Thai Tanic
e. Andorra B.R. v. Andover Hall* (US)
Ole Standahl /Oksvoll
V. Bugge Ole Standahl
Blå, grått skstk & V, hvit kile m rek
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Extol's Hope 6 Plass 0
3 år BRUN HP v.Pastor Stephen (US) A. Robertsen Orkdal Tråvpark 20/8 - 20 / 2 1600 33,4 g B
e. Extol (S) v. Keystone Ludwig* (US)
Stall Moholtan
K. Robertsen
rød m/gult skulderstykke, reklame
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøken Flax 1660 1 Plass 0
2 år BRUN HP v.Hellin Faxen
e. Komnes Tuva v. Lome Elden
Toril Aune Breimo-Arve Breimo
R. Bjørnbeth Arve Breimo
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame
8 2018: -7 -6 -0 -1 -0 -111 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Storm Teddy 2 Plass 111 000
3 år LYSBRUN H v.Dotterud Teddy
e. Storm Pia v. Storm Jo
Glenn Ivar Helgheim /Trondheim
K. Nordtømme
Svart m/blått kilef.sk.stk,ermf,rekl
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lesja Tøffen 3 Plass 0
2 år SVART H v.Norheim Faksen
e. Holtan Huldra v. Storm Jo
Hanne Jørstad /Lora
B. Garberg Hanne Jørstad
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Haldis 4 Plass 0
3 år SVART HP v.Åsajerven
e. Tekno Pila v. Lome Elden
Olav Aune-Elin Johanne Stene
A. Sjoner Olav Aune
blå m/reklame på sv. stolpe
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Eira 5 Plass 0
2 år MELL.BR. HP v.Pondus
e. Høiby Ann v. Høiby Kongen
Kristin Vikan Sundt-Bente Vikan Sundt
O. Kjøsnes Kristin Vikan Sundt
Grønn m/hvitt&svart sidefe&ermstr,rekl
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Junepia 6 Plass 0
2 år HUSKBRUN HP v.Voje Spik
e. Junemia v. Gyver
June Grande /Tiller
A. Nilsen June Grande
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer