<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:25 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
T.K.'s Victory 2100 1 Plass 0
2 år BRUN H v.More Chips (US)
e. Scarface Lady (DK) v. Gill's Victory* (US)
Tomas Pedersen /Revetal
T. Pedersen
Grå m/oransje sidef&erm, grå ermr, rek
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000
Somebeachsomewhere 2 Plass 4 000
3 år BRUN HP v.Revenue* (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 13/7 - 22 / 2 2100 30,1 g B
e. Would Be Super (S) v. Super Arnie* (US)
Stig Hogne Anholt /Stokke
T. Borg Jan Morten Hansen (T)
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Miss Minca 3 Plass 0
2 år BRUN HP v.Cromwell (US)
e. Pure Red v. Whitesand Titan (US)
Merethe Haugvaldstad /Tjodalyng
A. Akselsen Merethe Haugvaldstad
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Miss Degrassi 4 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.L'Ideal Bricois (FR)
e. Menai Songline v. Spotlite Lobell* (US)
Steinar Sletsjø-Turid Åsheim
J. Eilertsen Steinar Sletsjø
Todelt lys blå/svart, hvit kant
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Memory's Dream 5 Plass 0
3 år RØD HP v.Revenue* (S)
e. Memory's Babystar v. Tony Oaks* (US)
Kjell Andersen-Anne-Lise L. Andersen
L. Kolle Kjell Andersen
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bautastein 2120 1 Plass 0
2 år BRUN V v.Norheim Faksen
e. Bertine Jenta v. Braute
Berit Prestholt Paulsen /Skien
L. Kolle Berit Prestholt Paulsen
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøyu Ravn 2 Plass 0
2 år SVART H v.Norheim Svenn
e. Frøyu Sara v. Lome Elden
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug
N. Frøhaug
svart m/grønne & hvite seler. ne i hvi
8 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -5 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bokli Inger 3 Plass 5 500
3 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 09/6 - 20 / 7 2120 50,3 g B
e. Bokli Mai v. Åsajerven
Per Vidar Gjersøe-Inger Johanne Gjersøe
G. Flåten Per Vidar Gjersøe
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Runi 4 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Skibber
e. Eira v. Hof Lundin
Stein Langørgen /Hof
E. Gravdal Stein Langørgen
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rei Oda 5 Plass 0
2 år BRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 18/8 - 20 / 6 2120 57,7 g B
e. Stumne Ninsen v. Krembest
Lovise Mohaugen-Knut Andresen
G. Austevoll Lovise Mohaugen
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Opera Stjerna 6 Plass 0
3 år BRUN HP v.H.G. Balder
e. Haugestad Opera v. Åsajerven
Dag Magne Magnussen-Vivi-Ann Gravklev
S. Jessen Dag Magne Magnussen
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gompens Hønk 7 Plass 0
3 år SVART V v.Stiv Kuling
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten
Elin Gumpen /Nodeland
J. Undem Elin Gumpen
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Korrappen 8 Plass 0
3 år SVART V v.Norheim Svenn
e. Bestkora v. Spang Best
Per Erik Grønningen /Avaldsnes
J. Eriksen
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek