<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr.
For 3-15-årige høyest 110.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-14 Plass : 8-1-14

1 2018: -10 -1 -2 -1 -3 -55 824 2017: -14 -0 -1 -2 -6 -34 000
M.H. Sylvia 2100 1 Plass 128 524
8 år BRUN HP v.Moe Odin M. Sørvik Kala Landbane 3 19/8 - 04 / 1 1900 29,4 405
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Sørvik Klosterskogen Travbane 8 30/7 - 03 / 9 2120 32,3 456
Stall M.H. Sylvia, Larvik C. Steine Forus Travbane P 02/5 - 21 / 5 2060 35,6 P
D. Dalen Martine O. Sørvik (T) S. Jessen Forus Travbane 6 18/4 - 04 / 3 2040 33,0 299
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Fløisvik Forus Travbane 5 14/3 - 03 / 7 2060 32,8 215
2 2018: -12 -0 -0 -2 -6 -29 500 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 2 Plass 93 500
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 03 / 4 2520 33,2 g 104
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Momarken Travbane 0 05/8 - 01 / 8 2160 30,6 248
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 30/7 - 03 / 11 2120 dg 228
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 7 12/7 - 05 / 13 2160 31,7 g 167
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 1 1609 br ag 128
3 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000 2017: -12 -3 -2 -1 -4 -81 000
Sølv Gutt 3 Plass 120 000
7 år RØDBRUN V v.Bork Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 03 / 6 2120 30,5 40
e. Kraftsol v. Alm Svarten L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 06 / 4 2100 br 269
Sissil Pedersen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 22/6 - 04 / 6 2120 30,7 18
L. Kolle Sissil Pedersen T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 12/6 - 01 / 10 2100 28,6ag 63
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 01/6 - 03 / 3 2100 30,8 23
4 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -12 000 2017: -14 -0 -0 -0 -8 -27 000
Lustra Brage 4 Plass 78 000
7 år SVART V v.Lome Elden F. Lie Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 04 / 10 2120 33,3 368
e. Lannem Tora v. Atom Vinter F. Lie Klosterskogen Travbane 6 14/4 - 06 / 4 2100 32,2 492
Frank Lie /Svarstad F. Lie Klosterskogen Travbane 4 03/4 - 02 / 8 2100 32,5a 295
F. Lie F. Lie Drammen Travbane - 19/3 - 03 / 11 2100 dg a 394
svart m/to motgående rosa kiler. F. Lie Klosterskogen Travbane 4 09/3 - 03 / 4 2120 32,8 280
5 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2016: -14 -2 -0 -0 -8 -58 183
Lonfaks 2120 1 Plass 82 683
5 år BRUN V v.Voje Faks M. Helland Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 02 / 10 2120 30,4 430
e. Lona Troll v. Troll Jahn M. Helland Jarlsberg Travbane 6 12/6 - 01 / 4 2100 29,0a 274
Tom-Erland Skyer /Stathelle M. Helland Klosterskogen Travbane 6 01/6 - 03 / 8 2120 30,8 485
M. Helland Tom-Erland Skyer M. Helland Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 02 / 5 1700 29,2a 534
gul m/svart h og ermstriper J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 15/11 - 02 / 3 2140 35,2a 182
6 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -19 -0 -1 -3 -5 -39 000
Grimsjon 2 Plass 129 000
7 år RØD H v.Moe Odin H. Eggen Bjerke Travbane - 14/8 - 03 / 4 2100 g2 ag 371
e. Bestlijenta v. Spang Best J. Hansen Biri Travbane 3 23/7 - 07 / 8 2120 30,1 294
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes J. Hansen Momarken Travbane 0 04/7 - 02 / 10 2140 29,8a 402
J. Hansen Helge Grimnes J. Hansen Klosterskogen Travbane 7 22/6 - 05 / 3 1700 27,8ag 472
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Drammen Travbane 0 18/5 - 05 / 14 2120 35,1 g 262
7 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -43 000 2017: -9 -0 -1 -1 -5 -29 000
Kile Balder 3 Plass 146 133
6 år SVART H v.Feseth Lynet E. Bergløf Årjäng 0 23/6 - 03 / 12 2160 br g 83
e. Kile Turid v. Lappe Troll* G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 28/5 - 04 / 8 2140 29,5a 126
Synøve Tvedt Andersen /Skien Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 29/4 - 05 / 8 2140 28,9a 158
E. Høitomt Hans Even Andersen (A) T. Solberg Bjerke Travbane 2 11/4 - 03 / 2 2100 28,9a 94
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 19/3 - 04 / 9 2120 30,6 336
8 2018: -8 -4 -3 -0 -1 -128 000 2017: -11 -5 -4 -0 -1 -134 000
Frøyu Petter 4 Plass 311 000
7 år BRUN V v.Lome Elden N. Frøhaug Biri Travbane 2 14/6 - 06 / 1 1609 25,1a 58
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll N. Frøhaug Bjerke Travbane 1 31/5 - 05 / 7 2140 29,9 23
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug N. Frøhaug Drammen Travbane 2 11/5 - 04 / 6 2100 30,4a 16
N. Frøhaug Mari Foss Frøhaug N. Frøhaug Bjerke Travbane 2 26/4 - 03 / 11 2160 29,0 g 132
svart m/grønne & hvite seler. ne i hvi N. Frøhaug Drammen Travbane P 10/4 - 20 / 4 2120 35,4 P
9 2018: -12 -3 -1 -1 -4 -78 500 2017: -21 -1 -0 -0 -7 -35 000
Løve Lomen 5 Plass 204 000
7 år BRUN V v.Lome Elden O. Østre Momarken Travbane 0 15/6 - 03 / 3 2140 31,0ag 135
e. Løve Jerka v. Auvin (S) T. Borg Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 04 / 6 2120 30,6 76
Thomas Simonsen /Vear V. Hop Jarlsberg Travbane - 31/3 - 01 / 10 1609 dg a 229
T. Borg Jan Morten Hansen (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 23/3 - 01 / 5 2100 30,1ag 101
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl V. Hop Biri Travbane 5 03/3 - 06 / 11 2100 31,2a 102
10 2018: -9 -1 -0 -0 -4 -29 500 2017: -18 -0 -2 -1 -9 -54 500
Tysvær Odin 6 Plass 148 000
7 år SVART V v.Bork Odin T. Sør-Reime Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 06 / 4 1700 28,8a 647
e. Tangen Toja v. Alm Svarten T. Sør-Reime Jarlsberg Travbane 4 04/8 - 03 / 4 1609 27,8a 198
Karen Vikse /Haugesund M. Erga Forus Travbane - 25/7 - 06 / 9 2040 dg a 788
T. Sør-Reime Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Bergen Travpark 0 13/7 - 04 / 11 2120 30,7 222
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek T. Karlsen Forus Travbane 0 27/6 - 04 / 5 2040 31,9a 139
11 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -1 -2 -3 -3 -70 385
Hvatt Birk 7 Plass 109 385
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) P. Hvattum Jarlsberg Travbane 1 04/8 - 03 / 1 1609 27,2a 22
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Biri Travbane 3 23/7 - 03 / 11 2120 29,4 64
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Kongsvinger Travbane 2 05/7 - 04 / 3 1600 27,9a 95
P. Hvattum P. Hvattum Årjäng 2 23/6 - 03 / 8 2140 30,4 76
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Åmål 3 09/6 - 04 / 13 2100 29,4 225
12 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -14 000 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 8 Plass 120 500
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 04 / 7 2100 33,9 g 328
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Drammen Travbane 0 18/5 - 05 / 8 2120 32,2 g 223
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 04 / 11 2120 32,3 184
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Drammen Travbane 1 10/4 - 04 / 3 2120 32,6 678
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 26/3 - 03 / 4 2100 31,1 754
13 2017: -12 -0 -1 -2 -6 -44 000 2016: -13 -0 -0 -0 -6 -17 000
Hornnes Josefine 9 Plass 90 111
7 år BRUN HP v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane 3 18/8 - 04 / 8 2100 29,6 245
e. Hornnes Tuva v. Lykke Gutten J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 6 04/8 - 07 / 1 2100 30,1 132
Maria Andreassen /Larvik T. Borg Jarlsberg Travbane 7 07/7 - 07 / 11 2140 29,3 902
V. Hop Maria Andreassen (A) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 05 / 10 1700 29,9ag 729
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl S. Juklerød Klosterskogen Travbane P 15/6 - 22 / 2 2120 31,6 P
14 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -26 000 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 10 Plass 186 500
7 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Sørlandets Travpark 5 20/8 - 04 / 5 2160 28,2 652
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 04 / 9 2100 30,1a 526
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Bjerke Travbane 0 24/7 - 03 / 1 2100 30,6a 397
J. Drageset J. Drageset Bjerke Travbane 0 28/6 - 05 / 3 2140 31,5 g 339
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 05 / 2 1700 27,9ag 452