<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 8.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-6 Plass : 3-8-6

1 2018: -17 -0 -1 -1 -8 -42 692 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -22 160
Egge Terna 2100 1 Plass 64 852
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 18/8 - 07 / 6 2100 38,1 g 121
e. Edel Jenta v. Alm Svarten J. Hansen Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 07 / 1 2100 35,6 422
Ola Skiaker /Brandbu L. Kolle Jarlsberg Travbane P 05/5 - 22 / 5 2120 39,4 P
J. Hansen Jan Morten Hansen (T)
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek
2 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -22 000
Huseby Snuppa 2 Plass 28 500
4 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 09 / 10 2120 br g 291
e. Moe Svalin v. Spikeld G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 01/6 - 08 / 10 2100 37,0 g 420
Eivind Gravdal /Hof G. Flåten Momarken Travbane 5 09/5 - 07 / 1 2140 36,1 158
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 28/4 - 07 / 7 2100 40,6 g 80
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane P 20/4 - 20 / 10 2120 38,2 P
3 2018: -15 -1 -3 -4 -5 -76 000 2017: -9 -1 -4 -0 -4 -58 500
Lome Perla 3 Plass 134 500
5 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 5 20/8 - 08 / 7 2160 33,3 g 32
e. Lomevilja v. Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/8 - 07 / 1 2140 32,4 28
Ludvig Jensen /Tveit E. Høitomt Sørlandets Travpark P 02/7 - 23 / 3 2160 36,4 P
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 2 1660 57,6 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 16/8 - 24 / 2 2160 56,7 B
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -5 -12 500
Kiletor 4 Plass 12 500
5 år BRUN V v.Voje Faks V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 20/8 - 08 / 4 2140 37,7 140
e. Kilerosa v. Alm Hellin T. Solberg Sørlandets Travpark 4 06/8 - 07 / 5 2140 36,0 49
Åge Jan Kile-Nils Kile M. Høitomt Sørlandets Travpark - 29/4 - 08 / 3 2140 dg 279
D. Dalen Åge Jan Kile J. Undem Sørlandets Travpark P 23/4 - 20 / 7 2160 35,6 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Undem Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 5 1660 57,3 g B
5 2018: -14 -2 -4 -1 -4 -102 000 2017: -12 -2 -1 -1 -5 -49 000
Solva 5 Plass 151 000
5 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Drammen Travbane 0 31/7 - 03 / 1 2100 37,2 g 57
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Jarlsberg Travbane 4 13/7 - 03 / 1 2100 34,7 454
Anders Bye /Røyse P. Sem Drammen Travbane 6 19/6 - 08 / 7 2100 37,5 g 137
P. Sem Anders Bye P. Sem Drammen Travbane P 19/3 - 20 / 4 2120 37,8 P
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Drammen Travbane 13/10 - 21 / 1 1700 48,7 g B
6 2018: -9 -1 -1 -1 -3 -42 000 2017: -16 -1 -2 -3 -5 -51 500
Jæger N.A. 2120 1 Plass 93 500
5 år BRUN V v.Wik Stjernen L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 07 / 9 2120 34,4 259
e. Buer Dina v. Elding B. Larsen Drammen Travbane 0 31/7 - 03 / 3 2100 36,9 g 468
Inger Nygård-Øyvind Aske B. Larsen Jarlsberg Travbane 5 13/7 - 03 / 2 2100 34,7 436
L. Kolle Bjørn Larsen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane - 26/6 - 09 / 8 2120 dg 237
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 01 / 8 2120 34,6 g 122
7 2018: -10 -0 -1 -1 -6 -26 000 2017: -11 -0 -0 -1 -9 -25 500
Findal Faxen 2 Plass 51 500
7 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Sørlandets Travpark 4 20/8 - 08 / 11 2160 31,8 533
e. Findal Elda v. Elding J. Undem Drammen Travbane 8 31/7 - 03 / 13 2120 35,0 272
Ole Roger Dyrkorn /Stathelle J. Undem Jarlsberg Travbane 8 26/6 - 09 / 12 2120 33,5 909
J. Undem Ole Roger Dyrkorn T. Borg Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 02 / 4 2100 br g 394
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 7 18/5 - 02 / 6 2100 36,9 g 234
8 2018: -17 -2 -0 -1 -3 -57 500 2017: -15 -2 -2 -1 -3 -52 000
Kaptein 3 Plass 109 500
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Bjerke Travbane 8 10/8 - 02 / 11 2100 32,7a 281
e. Viljefryd v. Dublan G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 30/7 - 08 / 3 2100 35,2 69
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 7 09/2 - 08 / 8 2100 37,7 g 193
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Momarken Travbane 0 31/1 - 08 / 3 2140 40,6 g 153
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Jarlsberg Travbane - 20/1 - 08 / 3 2100 dg 131
9 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -24 500 2017: -15 -1 -1 -0 -4 -27 500
Borkflya 4 Plass 52 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin G. Aga Drammen Travbane 0 12/8 - 01 / 5 2100 32,5 g 131
e. Eldhusflya v. Elding G. Aga Drammen Travbane 2 31/7 - 03 / 4 2100 34,5 193
Aina Skar-Geir Aga G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 13/7 - 03 / 3 2100 dg 59
G. Gundersen Aina Skar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 26/6 - 09 / 5 2120 33,0 g 97
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 09/6 - 09 / 7 2120 dg 42
10 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -15 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Neslands Jerven 5 Plass 15 500
3 år BRUN H v.Åsajerven P. Kals Klosterskogen Travbane 4 17/8 - 03 / 4 2100 32,4 406
e. Neslands Tyra v. Spikeld P. Kals Biri Travbane 6 02/6 - 08 / 12 2120 36,4 327
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn P. Kals Momarken Travbane 6 09/5 - 07 / 2 2140 36,4 g 370
P. Kals Øystein Tjomsland (T) P. Kals Jarlsberg Travbane 4 28/4 - 07 / 3 2100 40,1 g 104
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek P. Kals Biri Travbane P 21/4 - 20 / 9 2120 36,8 P
11 2018: -24 -2 -2 -2 -7 -96 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 6 Plass 136 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Klosterskogen Travbane 7 24/8 - 07 / 6 2120 35,7 g 34
e. Løng Pia v. Dublan H. Eggen Drammen Travbane 2 17/8 - 02 / 9 2140 34,1 99
John Øystein Gjønnes /Fannrem Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 10/8 - 07 / 2 2100 35,0 74
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane - 31/7 - 03 / 7 2100 dg 315
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 03 / 7 2100 34,4 735
12 2018: -15 -0 -1 -0 -3 -16 000 2017: -12 -1 -1 -0 -7 -33 000
Solhaugblesa 7 Plass 49 000
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld I. Dahl Sørlandets Travpark 8 20/8 - 08 / 6 2160 34,4 g 292
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) I. Dahl Drammen Travbane 4 31/7 - 03 / 12 2120 33,8 727
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl I. Dahl Jarlsberg Travbane 8 13/7 - 03 / 8 2100 36,1 g 412
I. Dahl L. Kolle Momarken Travbane 2 04/7 - 07 / 2 2140 37,8 223
Rosa m/to motg.svarte kiler J. Bjaanes Forus Travbane 7 18/4 - 07 / 6 2060 40,9 285
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -0 -2 -14 000
Tin Spika 8 Plass 26 000
7 år SVART HP v.Spikeld K. Handeland Forus Travbane 4 02/5 - 03 / 8 2060 35,1 g 161
e. Tun Kari v. Kos Knekten K. Handeland Bergen Travpark - 02/3 - 07 / 5 2120 dg 68
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet J. Landaas Bergen Travpark - 01/12 - 07 / 10 2120 dg 142
J. Eriksen J. Landaas Bergen Travpark 2 03/11 - 08 / 4 2100 34,8 g 86
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Landaas Bergen Travpark 2 27/10 - 08 / 1 2100 36,0 g 213