<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
GRUNNCUPEN
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-2-12 Plass : 10-2-12

1 2018: -12 -1 -2 -3 -3 -83 500 2017: -11 -1 -3 -1 -2 -63 000
Odins Høvding 2140 1 Plass 262 500
6 år RØD H v.Moe Odin T. Erga Forus Travbane 0 15/8 - 04 / 12 2060 30,0 g 35
e. Briskeby Dokka v. Briskeby Gutten T. Erga Forus Travbane 2 18/7 - 07 / 5 2040 26,8a 35
Elisabeth P. Reinertsen-Gunnleif Reinertsen T. Erga Forus Travbane 3 01/6 - 04 / 10 1600 29,1a 42
E. Høitomt Gunnleif Reinertsen T. Karlsen Forus Travbane 1 23/5 - 02 / 6 2060 28,5 43
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Erga Forus Travbane 2 02/5 - 01 / 9 2060 28,8 69
2 2018: -17 -4 -4 -3 -4 -466 188 2017: -10 -3 -2 -2 -3 -117 054
Nordby Frøy 2 Plass 669 242
6 år SVART H v.Dotterud Teddy J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 16/8 - 06 / 2 2100 27,7a 15
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Drammen Travbane 1 31/7 - 06 / 3 1700 24,6a 16
Stall Le Meridien J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 26/4 - 02 / 10 2140 27,9 23
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 16/4 - 04 / 14 2160 28,8 66
burgunder m/gul hestesko & to ermringe A. Akselsen Sørlandets Travpark 6 23/7 - 06 / 3 2140 27,7 427
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -4 -2 -0 -1 -105 000
Årdals Tobben 3 Plass 175 000
8 år SVARTBRUN H v.Bork Odin T. Erga Forus Travbane 1 24/8 - 07 / 4 2080 27,7 14
e. Birk Elin v. Pål Even T. Erga Sørlandets Travpark 0 22/7 - 06 / 9 2140 27,9a 30
Annette Erga /Orre T. Erga Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 06 / 7 2120 26,9 40
T. Erga T. Erga Forus Travbane 1 27/6 - 04 / 7 2040 27,8ag 36
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 1 04/6 - 04 / 2 2040 27,7a 105
4 2018: -10 -1 -0 -2 -4 -46 491 2017: -15 -1 -0 -4 -4 -48 000
Hauglid Storm 4 Plass 183 991
8 år BRUN V v.Klack Jo* (S) H. Holm Bjerke Travbane 3 10/8 - 05 / 9 2100 27,2a 286
e. Hauglid Tina v. Lome Elden H. Holm Drammen Travbane 0 31/7 - 06 / 4 1700 26,9ag 354
Øystein Klever /Leirsund H. Holm Biri Travbane 6 16/7 - 04 / 3 2100 30,5a 270
L. Kolle Øystein Klever H. Holm Kongsvinger Travbane - 05/7 - 02 / 10 1600 dg a 377
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Dalen Drammen Travbane 6 19/6 - 04 / 9 2100 29,3 236
5 2018: -13 -6 -3 -0 -2 -157 000 2017: -17 -4 -0 -1 -6 -99 500
Godtepåsen 5 Plass 322 500
6 år BRUN H v.Alm Viktor R. Wiig Forus Travbane 1 18/7 - 07 / 1 2040 26,7a 36
e. Sjefå v. Sjefen R. Wiig Forus Travbane 6 27/6 - 06 / 1 2040 28,2 g 32
Stall Godt Med Mot R. Wiig Forus Travbane 4 17/6 - 08 / 3 2040 26,9 221
R. Wiig Heidi Nessa R. Wiig Bergen Travpark - 11/5 - 04 / 2 2100 dg 33
svart m/blå ermstriper og reklame R. Wiig Sørlandets Travpark 1 29/4 - 05 / 1 2140 28,6a 23
6 2018: -24 -0 -3 -2 -4 -55 000 2017: -32 -1 -1 -3 -11 -91 000
Dæmro Svarten 6 Plass 207 000
7 år SVART V v.Krageboen P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 06/8 - 05 / 2 1640 28,8 g 586
e. Øyers Palma v. Alm Svarten P. Johannessen Bjerke Travbane 0 26/7 - 04 / 6 2600 29,9ag 848
Stall Travellers E. Høitomt Biri Travbane 4 16/7 - 02 / 4 2100 29,4a 73
P. Johannessen P. Johannessen Bjerke Travbane 0 28/6 - 08 / 3 2600 30,0a 933
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 06 / 5 2100 29,5ag 170
7 2018: -8 -2 -3 -0 -0 -57 491 2017: -8 -3 -2 -0 -1 -108 242
Ramstad Balder 7 Plass 225 733
6 år BRUN H v.Norheim Faksen M. Andersson Arvika 1 07/7 - 07 / 1 2100 28,4 14
e. Lia Topsa v. Braute G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 15/6 - 05 / 15 2120 27,8 17
Stall Bulder og Brak G. Gundersen Bjerke Travbane - 31/5 - 07 / 1 2100 dg a 48
G. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Biri Travbane 1 13/5 - 08 / 1 2100 28,4 19
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 1 30/4 - 01 / 3 2500 29,9 13
8 2018: -14 -2 -0 -4 -1 -93 102 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 2160 1 Plass 369 768
7 år BRUN HP v.Trø Faks T. Solberg Dannero 1 13/8 - 04 / 2 1640 25,4a 49
e. Komnes Sol v. Moe Odin H. Holm Momarken Travbane 0 05/8 - 08 / 11 1660 br g 76
Merete Viksås /Roa H. Holm Biri Travbane 3 28/7 - 02 / 9 1609 26,0ag 63
K. Malmin Merete Viksås H. Holm Biri Travbane 3 23/7 - 05 / 11 2120 27,5 62
Mørkblå med gul reklame/bånd C. Hande Bjerke Travbane - 19/7 - 03 / 4 2100 dg a 117
9 2018: -4 -0 -1 -0 -3 -18 000 2017: -6 -0 -1 -0 -1 -13 000
Loken 2 Plass 280 000
8 år BRUN V v.Neslands Loke P. Kals Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 02 / 2 1700 27,4a 174
e. Mai Bausa v. Elding K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 23/11 - 06 / 7 2100 31,1a 120
Gunn Snøås-Kai Snøås Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 22/10 - 10 / 12 2160 28,3 117
Å. Tengsareid Gunn Snøås K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 4 07/10 - 01 / 10 2100 27,0a 42
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 17/9 - 08 / 6 2100 25,8a 815
10 2018: -4 -1 -0 -1 -0 -65 000 2017: -14 -5 -2 -2 -4 -295 000
Kaksen 3 Plass 451 500
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Momarken Travbane 1 05/8 - 05 / 1 2140 25,7 39
e. Viljefryd v. Dublan T. Solberg Sørlandets Travpark 4 22/7 - 06 / 10 2140 26,7a 56
Thomas Ellefsen /Skien T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 06 / 14 2120 27,1 45
T. Solberg Thomas Ellefsen (A) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 22/6 - 05 / 9 1700 26,4a 33
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Ellefsen Sørlandets Travpark 3 29/4 - 05 / 5 2140 28,9a 73
11 2018: -11 -2 -3 -1 -2 -107 000 2017: -23 -4 -7 -3 -4 -245 949
Bjørkeviking 4 Plass 484 949
6 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) G. Gudmestad Drammen Travbane 6 12/8 - 09 / 10 2920 28,0 411
e. Bjørkvona v. Golan G. Gudmestad Forus Travbane - 25/7 - 08 / 3 2060 dg 118
Randi Alendal G. Gudmestad Forus Travbane 0 17/6 - 08 / 15 2060 br g 651
G. Gudmestad G. Gudmestad Årjäng 3 05/6 - 06 / 15 1660 24,6 49
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Bergen Travpark 2 11/5 - 04 / 7 2120 27,2 65
12 2018: -17 -2 -1 -3 -7 -127 490 2017: -23 -2 -6 -4 -5 -224 329
Høvding Jaros 5 Plass 412 819
6 år BRUN V v.Bork Odin G. Flåten Bergen Travpark 3 19/8 - 08 / 13 2120 28,1 69
e. Lier Frøkna v. Elding T. Jansson Rättvik 5 05/8 - 03 / 3 2140 27,5 93
Gunnar Kværne /Sem G. Flåten Sørlandets Travpark 5 22/7 - 06 / 11 2140 26,8a 113
G. Flåten Gunnar Kværne G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 05 / 5 1609 24,8a 67
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame H. Torvinen FINLAND 3 23/6 - 08 / 2 1609 24,4a 341
13 2018: -15 -5 -4 -1 -2 -133 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 6 Plass 417 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Kala Landbane 4 19/8 - 06 / 1 1900 26,5 18
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Momarken Travbane 2 05/8 - 05 / 11 2160 26,3 145
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Biri Travbane 1 28/7 - 09 / 2 1609 25,4a 26
C. Antonsen O. Kjenner Bjerke Travbane 4 19/7 - 03 / 8 2100 26,0ag 78
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 05 / 4 1609 24,6a 39
14 2018: -12 -0 -0 -3 -6 -36 500 2017: -9 -1 -0 -1 -1 -18 000
Åspe Prinsen 7 Plass 265 500
8 år BRUN V v.Ridder Prinsen C. Fidje Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 06 / 11 2100 29,9 372
e. Åspe Kari v. Spikeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 13/7 - 04 / 5 1609 24,6a 30
Camilla G. Fidje-Erik Friisø Jensen E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 25/6 - 04 / 9 2160 27,8 94
V. Hop Camilla G. Fidje (A) O. Gjeruldsen Sørlandets Travpark 0 06/6 - 04 / 4 1609 28,3ag 155
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl C. Fidje Sørlandets Travpark 5 14/5 - 04 / 11 2160 30,2 208
15 2018: -11 -3 -1 -0 -2 -67 045 2017: -22 -0 -3 -5 -7 -99 133
Alsaker Pumbaa 8 Plass 349 678
7 år BRUN H v.Åsajerven A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 17/8 - 02 / 3 1700 26,6ag 20
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten G. Austevoll Biri Travbane 2 29/7 - 05 / 4 2100 25,2a 396
Stall Pumbaa V. Hop Momarken Travbane 5 04/7 - 05 / 9 2140 29,0a 24
G. Austevoll Monica Einarsen V. Hop Forus Travbane 6 17/6 - 08 / 12 2060 26,1 393
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Årjäng 4 05/6 - 06 / 11 1660 24,6 111