<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:50 V65-6
V5-3
DD-2


Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 165.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-3 Plass : 6-2-3

1 2017: -9 -0 -2 -2 -2 -28 000 2016: -8 -3 -2 -0 -2 -89 500
Royal Rebellion 1609 1 Plass 152 000
8 år BRUN V v.Magnetic Power (US) M. Gundersen Drammen Travbane 3 12/8 - 02 / 2 2100 16,5a 85
e. Royal Salute v. Freezing Cold* (US) M. Gundersen Biri Travbane 6 14/6 - 02 / 4 1609 14,0a 69
Kamilla Pedersen-Karoline Pedersen M. Gundersen Bjerke Travbane 2 06/6 - 02 / 5 2100 16,3a 26
M. Gundersen Karoline Pedersen M. Gundersen Momarken Travbane 2 27/4 - 05 / 8 2140 16,2a 106
marineblå m/hvit og rød søm + reklame K. Pedersen Biri Travbane 0 10/2 - 07 / 10 2100 18,8a 179
2 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -10 -1 -1 -1 -3 -40 000
Walmart 2 Plass 172 500
7 år BRUN H v.Olimede* (FR) D. Dalen Momarken Travbane 6 05/8 - 03 / 12 2140 16,0a 137
e. Le Piaf v. Dahir De Prelong* (FR) D. Dalen Biri Travbane 1 16/7 - 01 / 4 2100 15,1a 100
Stall K.J.M.C. D. Dalen Bjerke Travbane 5 03/7 - 01 / 2 2100 15,2a 173
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 16/3 - 03 / 10 2100 18,1a 62
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 0 17/11 - 04 / 10 2100 17,7a 75
3 2018: -13 -5 -1 -2 -4 -214 000 2017: -18 -6 -2 -4 -4 -252 500
Rainbow Bonanza 3 Plass 496 362
6 år BRUN V v.More Chips (US) J. Eriksen Bjerke Travbane 0 16/8 - 05 / 8 2100 16,3a 111
e. Bambola Rozz (S) v. Donerail* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 1 05/8 - 06 / 1 2640 16,4a 88
Kristian Skullerud /Lillehammer G. Austevoll Biri Travbane 3 28/7 - 03 / 9 1609 13,5a 98
G. Austevoll Kristian Skullerud G. Austevoll Bjerke Travbane 5 28/6 - 07 / 11 2100 16,1a 220
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 21/6 - 02 / 2 2140 17,5 455
4 2018: -9 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -13 -0 -0 -0 -4 -11 000
Simoni's Kaj (DK) 4 Plass 168 962
9 år SVART V v.Chipmate* (US) O. Mikkelborg Drammen Travbane 5 17/8 - 05 / 1 2100 18,0a 118
e. Lovely Simoni (DK) v. Silver Pine* (US) T. Lindbak Biri Travbane 0 29/7 - 02 / 11 2100 16,2a 1602
Stall Simoni O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 17/7 - 04 / 12 2100 16,3a 1214
O. Mikkelborg Arne Haugom E. Høitomt Bjerke Travbane 0 29/6 - 05 / 6 2100 17,1a 161
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 01 / 5 1609 14,6a 218
5 2017: -14 -0 -1 -4 -3 -46 740 2016: -15 -2 -2 -1 -7 -86 514
Man o'War* (S) 5 Plass 133 254
5 år LYSBRUN V v.Ken Warkentin (US) L. Kolle Bjerke Travbane 3 09/8 - 07 / 5 2100 14,8a 145
e. Organdi* (S) v. Viking Kronos* (IT) P. Nilsen Bjerke Travbane 5 31/7 - 03 / 9 1609 15,3a 48
Sverige P. Nilsen Kongsvinger Travbane 3 05/7 - 03 / 1 1600 14,5a 55
P. Nilsen P. Nilsen Årjäng 0 16/6 - 05 / 2 2140 br ag 80
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Åmål 3 09/6 - 03 / 14 2100 16,3 50
6 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -31 500 2017: -5 -2 -0 -0 -0 -32 000
Ambitious Voyager 6 Plass 198 166
6 år BRUN V v.Pine Chip* (US) H. Tvedt Drammen Travbane 0 12/8 - 02 / 10 2100 17,0a 48
e. Ernis Flo (DE) v. Keystone Voyager (US) H. Tvedt Drammen Travbane - 01/7 - 03 / 10 1700 dg a 27
Stall Twits H. Tvedt Klosterskogen Travbane 1 25/5 - 06 / 1 1700 15,0a 19
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) H. Tvedt Åby 1 29/9 - 06 / 4 1640 13,0a 30
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Bjerke Travbane 1 17/9 - 11 / 4 2100 14,3a 98
7 2018: -15 -2 -2 -1 -3 -78 500 2017: -19 -4 -0 -3 -4 -116 882
S.M.K. Spirit 7 Plass 320 382
6 år BRUN V v.Bullchip R. Aarlie Sørlandets Travpark 0 22/7 - 01 / 7 2140 15,8a 122
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 04 / 1 2100 18,4ag 218
Stall S.M.K. Spirit R. Aarlie Drammen Travbane 6 30/4 - 05 / 7 1700 15,2a 82
R. Aarlie R. Aarlie Bjerke Travbane 1 11/4 - 01 / 9 2100 15,0a 49
Todelt svart/gull, gull mansj, rek R. Aarlie Bjerke Travbane - 03/4 - 02 / 8 2100 dg a 45
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -2 -5 500
Olivia Win 8 Plass 112 500
7 år BRUN HP v.Staro Showbiz (S) M. Gundersen Biri Travbane 0 14/7 - 04 / 8 1609 17,1ag 299
e. Nettie Win v. Netted (US) M. Sørvik Biri Travbane - 30/6 - 21 / 2 2100 dgpp N
Tina Camilla N. Martinsen /Hamar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 04 / 5 2600 20,4 g 285
K. Kvasnes Tina Camilla N. Martinsen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/10 - 04 / 8 1609 14,5a 499
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 05 / 2 2609 17,4a 554
9 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -27 500
Wisteria Lane 9 Plass 174 680
9 år MØRKBR HP v.Thai Tanic V. Hop Drammen Travbane 6 12/8 - 02 / 4 2100 16,7a 477
e. Spenda News v. Super News (US) V. Hop Biri Travbane - 28/7 - 05 / 7 1609 dg a 601
Team Austmarka H. Holm Biri Travbane 0 16/7 - 01 / 6 2100 16,2a 122
E. Høitomt Morten Lindahl V. Hop Drammen Travbane 2 01/7 - 03 / 8 1700 15,1a 306
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Momarken Travbane 0 13/6 - 06 / 5 2140 17,7a 280
10 2018: -6 -0 -0 -0 -6 -23 152 2017: -20 -4 -1 -4 -4 -118 000
Dahir Tariel 10 Plass 232 152
7 år LYSBRUN V v.More Chips (US) P. Midtfjeld Biri Travbane 5 14/7 - 04 / 10 1609 15,3a 48
e. Chantilly Tariel v. Dahir De Prelong* (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 26/6 - 03 / 5 2600 16,8a 30
Team Corleone P. Midtfjeld Biri Travbane 3 14/6 - 02 / 10 1609 13,6a 126
O. Østre Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Årjäng 0 22/5 - 09 / 3 1640 15,1ag 208
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame H. Eggen Bjerke Travbane 0 03/5 - 07 / 11 2100 18,2ag 92
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -1 -5 -29 500
Royal Sensation E. 11 Plass 151 000
7 år BRUN HP v.Steinlager (S) Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 2 17/8 - 05 / 5 2100 17,8a 272
e. Royal Fantasy (S) v. Alf Palema* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 31/7 - 03 / 1 1609 15,3a 157
Anders Haslie-Solveig G. Haslie Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 06/6 - 02 / 6 2100 19,6a 209
Ø. Ruttenborg Solveig G. Haslie Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 6 22/5 - 04 / 3 2100 16,1a 229
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 08/5 - 05 / 10 1609 14,4a 501