<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:30 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP -
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre, 40 m. for tid 1.34,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-10-3 Plass : 5-10-3

1 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -9 000 2017: -10 -0 -0 -0 -5 -11 000
Fesethlilja 2100 1 Plass 20 000
8 år BORKET HP v.Feseth Lynet M. Gundersen Biri Travbane 0 14/7 - 08 / 8 2100 51,1 g 136
e. Vintergull v. Atom Vinter E. Høitomt Drammen Travbane 0 19/6 - 08 / 9 2100 40,6 g 192
Kjell Aspeseter /Sogndal O. Wassberg Bergen Travpark P 18/5 - 20 / 8 2120 41,5 P
G. Austevoll Kjell Aspeseter R. Halvorsen Bergen Travpark - 27/4 - 20 / 5 2120 dgpp N
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl R. Halvorsen Bergen Travpark N 01/12 - 20 / 3 2120 49,2 N
2 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -9 -0 -0 -0 -5 -12 000
Torpa Ola 2 Plass 18 000
6 år BRUN V v.Åsajerven O. Mikkelborg Drammen Travbane 7 17/8 - 02 / 2 2100 38,0 g 120
e. Stumne Ninsen v. Krembest T. Totland Bergen Travpark - 08/6 - 09 / 5 2100 dg 306
Øystein Eithun-Tove Iren Melby E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 04/5 - 08 / 1 2100 37,4 g 97
O. Mikkelborg Oskar Slåttland (A) E. Høitomt Drammen Travbane - 30/4 - 07 / 2 2100 dg 61
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Storetvedt Bergen Travpark - 23/3 - 01 / 1 2100 dg 33
3 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kos Knitten 3 Plass 4 000
6 år BRUN H v.Troll Kos Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 11/8 - 20 / 7 2120 36,2 P
e. Stjerne Knitta v. Virmar Knitten O. Kjøsnes Orkdal Tråvpark 0 26/6 - 09 / 4 2100 42,0 rg 504
Stall Knitten K. Skrugstad Biri Travbane P 27/3 - 22 / 9 2120 41,1 P
Ø. Ruttenborg Ragnar Olderløkken G. Gundersen Biri Travbane 20/10 - 22 / 3 2120 59,7 B
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
4 2018: -10 -1 -4 -0 -1 -53 086 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kaffelars 4 Plass 53 086
5 år BRUN V v.Wik Stjernen S. Eilefsen Bjerke Travbane P 04/1 - 20 / 2 2160 35,3 P
e. Jensi v. Elding A. Wolden Bjerke Travbane P 29/7 - 22 / 10 2160 47,1 P
Lise Nicoline Hartviksen /Slattum A. Wolden Bjerke Travbane 24/6 - 20 / 7 1660 53,0 g B
O. Østre Stig M. Thronæs A. Wolden Bjerke Travbane 10/6 - 20 / 11 1680 47,6 B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
5 2018: -10 -5 -1 -1 -2 -131 472 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -31 000
Spikfaks 5 Plass 162 472
5 år SVART V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 6 11/8 - 08 / 5 2100 37,1 g 70
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane - 30/6 - 08 / 4 2100 dg 64
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Drammen Travbane - 19/6 - 08 / 5 2100 dg 60
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane P 09/12 - 20 / 4 2120 39,3 g P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 14/8 - 23 / 2 2100 52,1 g B
6 2018: -16 -0 -2 -1 -5 -48 000 2017: -13 -0 -0 -1 -9 -45 500
Mila 2120 1 Plass 93 500
4 år SVART HP v.Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 03 / 11 2120 35,6 g 717
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 7 21/6 - 01 / 11 2160 35,6 759
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Momarken Travbane 7 30/5 - 02 / 7 2140 38,0 g 432
K. Malmin Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Jarlsberg Travbane 6 20/5 - 01 / 1 2100 35,3 435
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Fossen Momarken Travbane P 09/5 - 20 / 4 2160 37,9 P
7 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -8 000 2017: -11 -2 -2 -1 -2 -44 500
Egge Jarl 2 Plass 52 500
5 år SVART V v.Lome Elden V. Hop Drammen Travbane 1 17/8 - 02 / 1 2100 35,8 22
e. Edel Jenta v. Alm Svarten Å. Tengsareid Biri Travbane 3 11/8 - 08 / 10 2100 36,0 g 83
Leiv Kristian Skåla /Rosendal E. Høitomt Biri Travbane 0 14/7 - 08 / 2 2100 37,2 g 160
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane P 30/6 - 23 / 5 2100 38,3 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
8 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Lesja Edel 3 Plass 9 000
4 år SVART HP v.Wik Stjernen B. Garberg Leangen Travbane 3 07/8 - 09 / 1 2140 35,1 g 53
e. Alm Edel v. Lykke Gutten G. Gundersen Biri Travbane 0 14/7 - 08 / 13 2120 34,3 g 86
Mariann Therese Glemmestad /Dombås Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 08 / 4 2100 39,4 g 316
G. Gundersen Mariann Therese Glemmestad (B) Å. Tengsareid Biri Travbane 9 09/9 - 07 / 1 2100 36,0 g 60
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 08 / 4 2100 36,9 g 160
9 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 2140 1 Plass 56 500
6 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Biri Travbane 8 23/7 - 08 / 10 2120 34,3 g 65
e. Nattens Dronning v. Sjefen M. Høitomt Jarlsberg Travbane - 13/7 - 03 / 4 2100 dg 60
Nina Bakken-Andreas Solbrekke M. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 26/6 - 09 / 10 2120 32,6 754
T. Lindbak Per Olav Kristiansen T. Lindbak Biri Travbane 0 10/2 - 08 / 4 2100 38,6 rg 244
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 0 20/1 - 08 / 10 2100 39,6 g 94
10 2018: -13 -0 -0 -2 -6 -29 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 2 Plass 138 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Høitomt Biri Travbane 0 16/7 - 08 / 11 2120 32,3 27
e. Høgda Vesla v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 1 30/6 - 08 / 10 2140 32,0 26
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen E. Høitomt Drammen Travbane 6 19/6 - 03 / 3 2120 33,5 107
K. Johansen Bjørn Gustavsen (A) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 28/5 - 08 / 6 2180 33,3 28
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm L. Kolle Momarken Travbane 4 19/5 - 09 / 14 2180 33,7 118
11 2017: -17 -0 -2 -3 -7 -49 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Theoprinsessa 3 Plass 49 500
8 år SVARTBRUN HP v.Prins Juventus G. Austevoll Momarken Travbane 0 22/8 - 02 / 5 2140 33,5a 445
e. Theoterna v. Atom Vinter G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/8 - 01 / 5 2140 32,4 g 138
Per Martin Bernts /Jømna G. Gundersen Biri Travbane 3 29/7 - 01 / 6 2100 32,0 391
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Leangen Travbane 5 03/7 - 04 / 6 2160 33,1 94
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Biri Travbane 6 18/6 - 02 / 6 2120 32,8 499
12 2018: -17 -1 -1 -1 -7 -53 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 4 Plass 99 500
7 år SVART V v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 6 26/7 - 09 / 10 2160 33,0 134
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn K. Johansen Bjerke Travbane 3 28/6 - 09 / 1 2140 33,9 g 61
Anne-Lise Enger /Reinsvoll K. Johansen Biri Travbane 3 14/6 - 01 / 8 2100 32,6 229
D. Dalen Trond Lindbak (T) K. Johansen Drammen Travbane 0 11/5 - 02 / 1 2100 34,0ag 90
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Momarken Travbane 5 02/5 - 03 / 3 2140 32,7 g 131
13 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -12 -3 -4 -0 -4 -87 000
Faste Jerva 5 Plass 91 000
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 12/7 - 05 / 3 2140 32,6 g 47
e. Faste Eldina v. Elding V. Hop Drammen Travbane 2 18/4 - 02 / 7 2100 33,8 g 14
Kristine Kihle /Stange T. Wollebæk Drammen Travbane 1 10/4 - 09 / 5 2100 32,0 49
T. Wollebæk Geir Kihle (T) T. Wollebæk Biri Travbane 2 24/3 - 08 / 9 2120 32,9 180
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Biri Travbane 5 03/3 - 08 / 8 2100 36,1 54