Neste løp >>>
Start ca kl. 18:25 KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-7 Plass : 3-4-7

1 2018: -9 -6 -1 -1 -1 -137 000 2017: -6 -1 -0 -0 -5 -43 000
Moi Edel 2100 1 Plass 180 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin V. Tjomsland Forus Travbane 1 01/8 - 07 / 5 2060 31,0 131
e. Moi Eldi v. Elding V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 21/7 - 09 / 4 2140 32,6a 115
Harald Håland /Hornnes V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 25/6 - 01 / 4 2140 33,9 278
V. Tjomsland Harald Håland V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 06/6 - 20 / 5 2160 36,5 P
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 25/9 - 24 / 7 2140 46,7 B
2 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -7 000 2017: -8 -2 -2 -2 -0 -86 000
Rymix 2 Plass 93 000
4 år MØRKBR HP v.Ness Tjo Brage G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 03 / 10 2120 38,5 g 80
e. Lomepia v. Elding P. Buer Forus Travbane 1 08/8 - 07 / 4 2040 31,8 375
Ole Andreas Sunde /Sand P. Buer Forus Travbane P 25/7 - 20 / 5 2060 39,2 P
P. Buer Ole Andreas Sunde
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re
3 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -246 000 2017: -11 -5 -2 -2 -2 -973 000
Karmland Anna 3 Plass 1 219 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin F. Hamre Sørlandets Travpark 3 22/7 - 03 / 5 2140 27,9 49
e. Troll Kosa v. Kos Knekten F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 03 / 10 2120 30,4 g 233
John I. Naustvik /Røyksund F. Hamre Biri Travbane 1 14/6 - 01 / 6 2100 31,2 23
F. Hamre F. Hamre Jarlsberg Travbane 7 09/6 - 01 / 6 2120 32,6 g 28
Todelt mørkblå/lysblå, reklame A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 26/5 - 03 / 4 2100 32,9 76
4 2017: -6 -0 -1 -2 -3 -65 666 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Se på Mig* (S) 4 Plass 65 666
3 år M.BRUN HP v.Järvsöviking* (S) K. Frick Dannero 5 13/8 - 06 / 9 2140 30,7a 659
e. Lundås Emelie* (S) v. Rigel Jo K. Frick Dannero 3 30/7 - 03 / 3 2140 32,1a 355
Sverige K. Frick Hagmyren 5 16/7 - 02 / 1 2140 33,3 g 87
K. Frick K. Frick Rättvik 3 22/6 - 01 / 4 2140 35,4 43
Blå/vit, diagonalt delad, revär; blå K. Frick Bollnäs 8 03/6 - 01 / 7 2140 36,3 g 64
5 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -14 736 2017: -10 -3 -1 -2 -1 -107 766
Troll Tundra* 5 Plass 122 502
4 år BRUN HP v.Moe Odin N. Jernberg Årjäng 3 06/8 - 04 / 2 2140 32,2 g 28
e. Bottem Trolla v. Troll Kos N. Jernberg Åmål 1 30/7 - 02 / 5 2080 30,5a 51
Sverige N. Jernberg Årjäng - 14/7 - 02 / 9 2160 dg g 44
V. Hop Nelly Jernberg (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 21/6 - 01 / 2 2140 33,1 28
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl N. Jernberg Årjäng 3 05/6 - 01 / 1 2140 33,9 283
6 2018: -9 -1 -0 -2 -3 -43 000 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -36 000
Nelson Sandra 6 Plass 79 000
4 år BRUN HP v.Moe Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 17/8 - 03 / 3 2100 35,1 256
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Bjerke Travbane 4 10/5 - 09 / 5 2140 35,8 50
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Jarlsberg Travbane P 31/3 - 20 / 3 2120 36,6 P
J. Blekkan Tom Erik Solberg (T)
Blå m/rød ermstripe + rekl.
7 2018: -11 -2 -0 -3 -3 -277 046 2017: -7 -4 -0 -2 -0 -417 424
Mjølner Torine 7 Plass 694 470
4 år MØRKBR HP v.Spikeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 19/7 - 01 / 6 2140 31,1 18
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Årjäng 1 14/7 - 02 / 4 2160 31,1 71
Jan Roar Mjølnerød /Halden O. Kjenner Momarken Travbane 1 04/7 - 07 / 7 2140 37,5 46
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 24/5 - 21 / 12 2180 38,4 g P
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
8 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -11 482 2017: -10 -0 -0 -1 -6 -39 860
Finnskog Diva 8 Plass 51 342
4 år SVART HP v.Bork Odin H. Kulblik Dannero 0 13/8 - 06 / 11 2140 30,8a 1438
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Dannero 5 30/7 - 06 / 4 2140 32,5a 476
Britt Malin Lintorp-Sønsterud /Grue Finnskog M. Jakobsson Årjäng 3 14/7 - 02 / 1 2140 32,5 182
H. Kulblik Britt Malin Lintorp B. Humborstad Rättvik 0 22/6 - 01 / 1 2140 41,4 g 32
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj B. Humborstad Biri Travbane 5 02/6 - 08 / 6 2100 36,4 314
9 2018: -18 -3 -0 -0 -6 -58 000 2017: -8 -0 -2 -1 -3 -35 000
Tangen Marte 9 Plass 93 000
4 år SVART HP v.Bork Odin M. Gundersen Klosterskogen Travbane 8 17/8 - 03 / 8 2120 35,0 g 293
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder T. Solberg Biri Travbane - 14/6 - 01 / 7 2100 dg 42
Stall Ida Christine T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 08/6 - 02 / 6 2100 33,4 22
L. Kolle Tom Erik Solberg (T) T. Solberg Momarken Travbane 2 09/5 - 07 / 3 2140 33,9 25
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Sørlandets Travpark 4 29/4 - 08 / 4 2140 33,0 g 134
10 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -14 -0 -3 -2 -6 -79 769
Ros Lilja 10 Plass 87 769
4 år SVARTBRUN HP v.Tekno Odin O. Sagholen Årjäng 2 20/8 - 02 / 1 2140 33,5 23
e. Nordli Svarta v. Spikeld O. Sagholen Bjerke Travbane 8 09/8 - 02 / 2 2100 31,7ag 266
Bjørg Laupsa-Torstein Laupsa O. Sagholen Bjerke Travbane 3 26/7 - 09 / 9 2140 33,2 44
O. Sagholen O. Sagholen Årjäng 2 14/7 - 02 / 3 2160 31,3 19
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Årjäng 2 16/6 - 08 / 2 2140 31,7 30