<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-7-6 Plass : 8-7-6

1 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -22 262 2017: -19 -1 -0 -0 -12 -72 279
Hanse Terna 2100 1 Plass 94 541
4 år BRUN HP v.Alm Viktor K. Kvasnes Bjerke Travbane 7 09/8 - 02 / 10 2100 31,6a 476
e. Gisle Pila v. Høiby Kongen H. Holm Drammen Travbane 6 27/7 - 03 / 2 2100 33,6ag 359
Merete Viksås /Roa H. Holm Bjerke Travbane 5 19/7 - 01 / 2 2140 34,0 g 817
K. Johansen Merete Viksås H. Holm Jarlsberg Travbane 5 06/7 - 09 / 14 2120 36,5 g 416
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm T. Solberg Bjerke Travbane - 21/6 - 01 / 9 2160 dg 470
2 2018: -16 -2 -0 -0 -7 -60 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 2 Plass 126 500
4 år BRUN HP v.Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 20/8 - 08 / 1 2140 31,1 45
e. Lille Kristine v. Moe Odin Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 09 / 5 2100 39,0 g 26
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng P. Kals Sørlandets Travpark P 25/6 - 23 / 9 2160 38,2 g P
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
3 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -80 067 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vill Vira 3 Plass 80 067
3 år HUSKBRUN HP v.Dotterud Teddy E. Kristiansen Orkdal Tråvpark 1 20/8 - 01 / 7 2120 36,0 29
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk G. Austevoll Biri Travbane 7 28/7 - 01 / 10 2120 35,4 114
May Iren Storseth-Arnstein Syrstad Mo G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 09 / 3 2100 36,2 538
G. Austevoll May Iren Storseth I. Melby Leangen Travbane 4 12/6 - 02 / 2 2140 43,3 g 36
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl I. Melby Leangen Travbane P 05/6 - 21 / 5 2160 40,4 P
4 2019: -7 -1 -0 -0 -2 -26 000 2018: -22 -0 -2 -6 -9 -79 500
Kilestjerna 4 Plass 138 500
5 år MØRKBR HP v.Alm Taragon J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 20/8 - 08 / 10 2160 30,3 23
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 13/8 - 08 / 3 2140 31,8 155
Stall 1.2.3. Kile J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 06/8 - 07 / 4 2140 34,1 140
L. Kolle Åge Jan Kile L. Kolle Bjerke Travbane - 19/7 - 01 / 3 2140 g0 g 485
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Eriksen Jarlsberg Travbane 8 06/7 - 09 / 4 2100 37,9 g 54
5 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -15 500 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Borka 5 Plass 63 554
5 år BORKET HP v.Bork Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/8 - 02 / 6 2100 32,8ag 498
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden G. Antonsen Drammen Travbane 0 27/7 - 03 / 3 2100 34,5ag 26
Karl Wiggo Vangen /Andenes G. Antonsen Momarken Travbane 3 30/5 - 02 / 1 2140 32,8 204
G. Antonsen G. Antonsen Årjäng 1 07/5 - 06 / 2 2140 32,5 22
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane 3 16/4 - 01 / 6 2140 35,0 90
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -1 -1 -4 -3 -285 262
Haugestad Alma 6 Plass 561 262
5 år BRUN HP v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 1 09/8 - 02 / 7 2100 29,9a 73
e. Mille v. Spang Best E. Høitomt Bjerke Travbane 3 19/7 - 01 / 1 2140 31,9 g 30
Vaidas Rimsa-Justina Rimsiene E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 26/6 - 09 / 7 2120 31,7 g 22
E. Høitomt Vaidas Rimsa E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 09/6 - 09 / 5 2100 33,0 g 20
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 26/5 - 23 / 6 2120 33,4 P
7 2019: -8 -1 -2 -2 -3 -61 500 2018: -13 -0 -1 -4 -3 -80 000
Bjørnemyr Tara 7 Plass 258 500
5 år SVART HP v.Alm Taragon J. Eriksen Bjerke Travbane 3 09/8 - 02 / 1 2100 30,2a 47
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 21/7 - 09 / 6 2140 31,6ag 103
Anne Marie Horrisland /Nodeland J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 25/6 - 01 / 6 2160 33,1 162
J. Eriksen Anne Marie Horrisland J. Eriksen Jarlsberg Travbane 1 12/5 - 09 / 7 2100 34,8 25
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark P 23/4 - 20 / 5 2160 35,0 P
8 2019: -5 -2 -1 -0 -2 -136 500 2018: -16 -3 -2 -1 -6 -179 000
Lykkje May 8 Plass 559 500
5 år SVART HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Sørlandets Travpark 2 22/7 - 03 / 4 2140 27,8 53
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin K. Djøseland Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 03 / 9 2120 31,0 g 88
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Forus Travbane 0 27/6 - 01 / 1 2040 br g 18
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 1 23/5 - 09 / 9 2060 32,3 23
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 1 02/5 - 03 / 3 2040 32,9 21
9 2017: -14 -0 -1 -1 -8 -66 655 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reime Blesa 9 Plass 66 655
3 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin A. Høgberg Gävle 0 12/8 - 07 / 10 2160 32,9 g 528
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten A. Høgberg Årjäng 5 06/8 - 04 / 1 2140 33,0 g 228
Anders Høgberg T. Jansson Dannero - 30/7 - 03 / 1 2140 dg a 124
A. Høgberg A. Høgberg Hagmyren 3 16/7 - 02 / 8 2160 31,9 396
Vit, röda stj & ärmar m vita ärmb; vit A. Høgberg Jarlsberg Travbane 8 06/7 - 03 / 1 2100 34,2 g 1089
10 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -7 000 2017: -3 -0 -0 -2 -0 -22 000
Idu Loma 10 Plass 29 000
4 år BRUN HP v.Lome Elden T. Erga Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 03 / 4 2100 br g 506
e. Rappspika v. Spikeld Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 25/6 - 01 / 9 2160 32,5 198
Ingve Dubland /Varhaug T. Erga Forus Travbane 3 04/6 - 01 / 1 2040 35,7 g 166
T. Erga P. Erga Forus Travbane P 23/5 - 20 / 5 2040 38,0 P
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl P. Erga Forus Travbane 07/6 - 22 / 6 2060 48,1 B