<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:10 V5-4
V4-2
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-6 Plass : 5-9-6

1 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000 2017: -8 -0 -3 -0 -2 -51 000
Røyns Bror 2100 1 Plass 58 000
4 år BRUNBORKET V v.Moe Svarten R. Fremstad Leangen Travbane 5 23/6 - 02 / 2 2140 34,0ag 483
e. Røynskrem v. Krembest R. Fremstad Leangen Travbane 2 12/6 - 02 / 3 2140 35,7 133
Ragnar Fremstad /Brekstad R. Fremstad Biri Travbane 0 02/6 - 08 / 11 2120 38,3 g 48
R. Fremstad R. Fremstad Leangen Travbane 2 15/5 - 02 / 2 2140 34,7 g 154
gul m/grå stolpe M. Fremstad Leangen Travbane P 27/3 - 21 / 4 2140 44,7 g P
2 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -20 000 2017: -12 -3 -1 -0 -3 -106 000
Førlands Odin 2 Plass 126 000
4 år SVART H v.Bork Odin S. Wassberg Klosterskogen Travbane 2 15/4 - 01 / 7 2120 31,0 g 69
e. Førlands Faksa v. Järvsöfaks (S) S. Wassberg Forus Travbane 1 21/3 - 07 / 7 2040 31,9 81
Per-Eivind Tjordal /Sand S. Wassberg Bergen Travpark P 02/3 - 20 / 3 2120 40,0 P
P. Tjordal P. Tjordal Klosterskogen Travbane 11/8 - 20 / 6 1720 52,1 g B
lilla m/"p.e.t." på gult stråbånd P. Tjordal Bergen Travpark 28/5 - 24 / 3 2120 59,8 B
3 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -12 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Maxey Melanin 3 Plass 12 000
3 år RØD H v.Stiv Kuling R. Hansen Bjerke Travbane 8 21/6 - 01 / 1 2140 38,2 427
e. Springtina v. Alm Rigel T. Borg Klosterskogen Travbane 7 01/6 - 08 / 5 2100 37,8 164
Randi Merete Wahl /Hof R. Hansen Jarlsberg Travbane 6 12/5 - 01 / 8 2100 35,6 287
T. Borg Jan Morten Hansen (T) R. Hansen Jarlsberg Travbane P 20/4 - 20 / 7 2120 40,0 g P
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
4 2017: -9 -5 -0 -0 -2 -372 636 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kos Odin 4 Plass 372 636
3 år SVART H v.Alm Viktor S. Jessen Dannero - 13/8 - 10 / 2 2140 dg a 18
e. Mai Kosa v. Moe Odin S. Jessen Dannero 1 30/7 - 05 / 5 2140 28,7a 14
Stall Jessen S. Jessen Leangen Travbane 1 23/6 - 02 / 4 2140 26,3a 22
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Bjerke Travbane 1 10/6 - 01 / 6 2140 27,3 122
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 1 25/5 - 09 / 13 2120 30,4 31
5 2017: -11 -4 -3 -2 -2 -850 816 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Valle Ask 5 Plass 850 816
3 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Dannero 3 13/8 - 10 / 3 2140 28,6ag 42
e. Eldvinni v. Lome Elden T. Solberg Dannero 1 30/7 - 07 / 4 2140 28,2a 34
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Bjerke Travbane 1 12/7 - 03 / 2 2100 28,1a 16
M. Gundersen Tom Erik Solberg (T) M. Gundersen Leangen Travbane 2 23/6 - 02 / 3 2140 26,6a 159
marineblå m/hvit og rød søm + reklame B. Goop Bjerke Travbane 5 10/6 - 01 / 3 2140 29,3 64
6 2017: -12 -2 -2 -3 -3 -400 976 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Philip Ess 6 Plass 400 976
3 år SVART H v.Briskeby Philip K. Johansen Bjerke Travbane 0 16/8 - 06 / 4 2100 28,2ag 35
e. Tangen Pia v. Lome Elden K. Kvasnes Sørlandets Travpark 1 22/7 - 03 / 7 2160 27,0 81
Kim Jakobsen Andersen-Siv J. Andersen K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 03 / 11 2120 30,7 g 22
K. Johansen Kristine Kvasnes (T) K. Johansen Årjäng 1 23/6 - 09 / 7 2160 30,6 22
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Momarken Travbane 2 30/5 - 02 / 6 2140 31,9 57
7 2017: -6 -3 -0 -0 -2 -78 878 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rigel Øyvind 7 Plass 78 878
3 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy J. Mjølnerød Årjäng 1 20/8 - 02 / 4 2160 30,4 53
e. Rigel Snerta v. Metsgar J. Mjølnerød Bollnäs 0 03/7 - 05 / 5 2140 32,9 275
Stall Rigel Øyvind J. Mjølnerød Arvika 1 26/6 - 02 / 7 2120 34,4 61
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 7 09/5 - 07 / 5 2160 37,8 27
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 16/4 - 01 / 4 2140 34,8 g 30
8 2017: -2 -1 -0 -0 -1 -35 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Røyns Berner 8 Plass 35 000
3 år MØRKBR V v.Moe Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 6 09/8 - 02 / 8 2100 31,1a 64
e. Røyns Blessa v. Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 1 28/7 - 01 / 7 2100 32,4 22
Ragnar Fremstad /Brekstad E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 13/7 - 20 / 4 2120 35,5 g P
M. Høitomt R. Fremstad Leangen Travbane 06/6 - 20 / 7 1660 46,1 B
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek R. Fremstad Leangen Travbane 30/5 - 19 / 6 1660 48,1 g B
9 2017: -9 -3 -1 -2 -3 -175 012 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Delsbofaks* (S) 9 Plass 175 012
3 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) Ø. Kihlstrøm Dannero 6 13/8 - 10 / 10 2140 28,6ag 170
e. Kjøstad Besta v. Spang Best Ø. Kihlstrøm Dannero 4 30/7 - 07 / 5 2140 29,8ag 70
Sverige Ø. Kihlstrøm Bollnäs 3 03/7 - 05 / 9 2160 28,4 173
Ö. Kihlström Jan-Olov Persson (T) K. Søderholm Dannero 3 22/6 - 02 / 7 2140 30,2ag 138
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit U. Ohlsson Romme 6 02/6 - 02 / 9 2180 30,2 g 46
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -3 -0 -1 -2 -90 000
Moe Tyr 10 Plass 90 000
4 år SVART H v.Tekno Odin K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 18/8 - 02 / 1 2100 28,2a 17
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Sørlandets Travpark 0 22/7 - 03 / 8 2160 28,6 g 23
Tor-Martin Moe /Sundebru T. Solberg Sørlandets Travpark 1 25/6 - 01 / 8 2160 30,9 21
E. Høitomt Tor-Martin Moe T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 01/6 - 08 / 7 2100 34,0 14
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane P 25/5 - 20 / 7 2120 34,6 P