<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V5B-4
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
13. Løp
Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-2-6 Plass : 10-2-6

1 2017: -12 -1 -0 -0 -4 -32 000 2016: -6 -0 -0 -2 -4 -25 000
Tekno Blondie 2100 1 Plass 57 000
4 år ISABELL HP v.Tekno Odin A. Wolden Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 03 / 3 2520 32,5 77
e. Atom Jenta v. Lome Elden A. Wolden Bjerke Travbane 0 02/8 - 01 / 6 2160 31,8 92
Team Prego Mobile A. Robertsen Bjerke Travbane 0 20/7 - 04 / 5 2100 32,8arg 49
A. Wolden Amanda Robertsen (A) A. Robertsen Leangen Travbane 0 06/3 - 03 / 9 2160 33,4 29
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek A. Robertsen Leangen Travbane 0 16/1 - 07 / 5 2140 38,4arg 44
2 2017: -10 -1 -4 -0 -4 -86 393 2016: -12 -1 -0 -4 -5 -91 291
Järvsö Irene* (S) 2 Plass 177 684
4 år BRUN HP v.Lome Kongen U. Ohlsson Östersund 0 26/7 - 04 / 11 2140 27,7a 451
e. Tumlan* (S) v. Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Östersund 5 16/7 - 08 / 2 2140 32,0a 106
Sverige J. Olsen Bollnäs 6 03/7 - 07 / 3 2160 29,1 g 99
J. Olsen Caroline Holm (A) J. Olsen Romme 2 16/6 - 10 / 6 2140 28,2a 42
Blå, gull/ hvit vinkel U. Ohlsson Romme 5 02/6 - 10 / 4 2160 29,2 58
3 2018: -15 -2 -0 -1 -3 -59 000 2017: -13 -1 -3 -0 -4 -68 000
Komnes Molla 3 Plass 162 000
5 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Jarlsberg Travbane 7 18/8 - 04 / 6 2100 30,0 274
e. Komnes Sol v. Moe Odin J. Gaustad Drammen Travbane 0 12/8 - 06 / 8 1700 29,3ag 1126
Stall Eldo J. Gaustad Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 8 2140 29,8 682
J. Gaustad J. Gaustad Momarken Travbane 4 19/5 - 08 / 9 2180 31,6 40
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 04/5 - 04 / 5 2120 30,9 89
4 2018: -11 -2 -1 -0 -1 -46 000 2017: -16 -2 -2 -0 -1 -62 000
Tenk Nå Dina 4 Plass 134 000
5 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Bjerke Travbane 2 02/8 - 05 / 4 2140 29,1 38
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 06 / 2 2100 br 150
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Drammen Travbane 2 19/6 - 03 / 6 2140 31,8 g 26
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 6 2120 31,1 g 107
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek S. Jessen Bjerke Travbane 1 12/4 - 05 / 3 2140 31,1 43
5 2017: -16 -0 -2 -3 -7 -58 000 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -6 000
Norheim Jerka 5 Plass 64 000
4 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld I. Olsen Sørlandets Travpark 7 06/8 - 04 / 6 2140 32,1 121
e. Norheim Støva v. Alm Svarten I. Olsen Sørlandets Travpark 0 25/6 - 06 / 9 2160 32,7 g 359
Kjetil Olsen-Marit Olsen I. Olsen Forus Travbane 2 18/6 - 02 / 2 2040 31,0a 194
I. Olsen Øystein Tjomsland (T) I. Olsen Sørlandets Travpark 4 06/6 - 08 / 8 2180 31,1 235
Lysblå m/lilla ermer,lysblå mansj,rekl I. Olsen Sørlandets Travpark 2 28/5 - 03 / 2 2140 32,0a 176
6 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 6 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin L. Kolle Drammen Travbane 4 12/8 - 06 / 11 1700 26,1a 267
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel T. Jansson Östersund 5 26/7 - 04 / 10 2140 27,3a 343
Stall Bilbo G. Flåten Östersund 4 16/7 - 08 / 9 2140 31,6a 549
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 01 / 2 2100 30,2 g 249
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 07 / 13 2140 29,3 34
7 2018: -19 -0 -1 -2 -4 -33 000 2017: -15 -0 -2 -0 -3 -209 000
Vertigo Prinsesso 7 Plass 303 500
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin H. Steine Drammen Travbane 0 12/8 - 06 / 5 1700 28,3a 656
e. Rei Spika v. Spikeld H. Steine Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 03 / 3 1609 28,0a 124
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 0 20/7 - 08 / 7 2120 32,5 289
H. Steine H. Steine Bergen Travpark 0 29/6 - 05 / 4 2100 31,3 530
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 4 2120 32,0 168
8 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -58 635 2017: -13 -2 -2 -1 -6 -328 522
Viggjerva 8 Plass 474 001
5 år MELL.BR. HP v.Järvsöviking* (S) T. Mjøen Östersund 2 26/7 - 04 / 9 2140 27,0a 398
e. Viggmina v. Braute T. Mjøen Östersund 3 16/7 - 10 / 1 2140 30,6a 111
John Wiggen-Ingebrigt Wiggen T. Mjøen Drammen Travbane 2 01/7 - 08 / 7 2100 26,9a 265
T. Mjøen John Wiggen T. Mjøen Bjerke Travbane 4 10/6 - 02 / 7 2140 28,1 260
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl A. Sjoner Leangen Travbane 5 15/5 - 08 / 11 2160 temp 178
9 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -39 000 2017: -11 -3 -4 -0 -4 -155 000
Makita 9 Plass 209 500
5 år SVART HP v.Norheim Faksen O. Østre Drammen Travbane 5 12/8 - 06 / 2 1700 26,4a 198
e. Molanda v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 1 02/8 - 01 / 1 2140 30,9 23
Nina Dahl-Aasmund Drolsum O. Østre Bjerke Travbane 4 12/7 - 05 / 11 2160 31,3 62
O. Østre Nina Dahl O. Østre Biri Travbane 1 18/6 - 02 / 4 2100 31,9 253
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 03 / 1 2100 35,4 g 272
10 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 10 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Drammen Travbane 1 12/8 - 06 / 4 1700 24,9a 39
e. Linspika v. Spikeld Ø. Tjomsland Drammen Travbane 4 01/7 - 08 / 1 2100 27,8a 71
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Biri Travbane 2 05/11 - 06 / 2 2100 29,1a 51
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Biri Travbane 1 28/10 - 08 / 7 2100 28,5a 54
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 15/10 - 06 / 2 2140 29,3a 43