<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
V5-3
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY
Kaldblods 2600 m. Autostart.
For alle 4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-5 Plass : 6-1-5

1 2018: -5 -1 -0 -0 -2 -27 000 2017: -16 -7 -1 -0 -2 -163 000
Smedpål 2600 1 Plass 194 000
5 år SVART V v.Dotterud Teddy O. Mikkelborg Momarken Travbane - 05/8 - 05 / 3 2140 dg 20
e. Smedanne v. Ravn Jahn O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 26/7 - 04 / 10 2600 27,3a 35
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Biri Travbane 1 16/7 - 04 / 5 2100 28,2ag 15
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Biri Travbane 1 30/6 - 05 / 10 2120 27,5 37
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 04 / 4 2120 br g 314
2 2018: -7 -2 -1 -0 -4 -75 652 2017: -16 -3 -2 -1 -4 -89 410
Spydomann Ø.K. 2 Plass 246 972
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 1 10/8 - 05 / 5 2100 27,1a 29
e. Spydhild v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 3 24/7 - 03 / 9 2100 28,1a 70
Morten Langli /Oslo J. Blekkan Östersund 5 16/7 - 04 / 3 2140 28,3a 457
V. Hop Erik Killingmo (T) F. Fladen Årjäng - 16/6 - 02 / 3 2160 dg 78
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Fladen Jarlsberg Travbane - 26/5 - 01 / 1 2100 dg 178
3 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -17 500 2017: -11 -3 -1 -2 -1 -118 501
Tangen Bjørn 3 Plass 180 334
5 år BRUN V v.Wik Stjernen L. Kolle Sørlandets Travpark 1 13/8 - 04 / 8 2160 28,7 16
e. Slogum Il v. Ilmin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 22/7 - 06 / 2 2140 br ag 79
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Kihlstrøm Östersund 5 16/7 - 06 / 3 2140 29,7a 48
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Drammen Travbane 0 01/7 - 05 / 1 2100 27,7 g 21
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 17/6 - 08 / 4 2040 26,0 49
4 2017: -16 -3 -2 -1 -3 -200 495 2016: -12 -3 -2 -0 -5 -296 353
Brenne Brakar 4 Plass 496 848
5 år SVART H v.Moe Odin R. Bergh Solänget 2 01/8 - 05 / 6 2200 27,5 17
e. Brenne Vinni v. Lome Elden R. Bergh Östersund 5 26/7 - 09 / 12 2140 25,0ag 327
Bjærme gård-Torkil Fenstad J. Norberg Östersund 4 16/7 - 04 / 1 2140 27,9a 113
Ö. Kihlström Robert Bergh (T) U. Ohlsson Bollnäs - 04/7 - 09 / 7 1640 dg a 493
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit U. Ohlsson Östersund 3 09/6 - 05 / 1 2640 28,2 48
5 2018: -15 -2 -4 -0 -4 -101 204 2017: -17 -2 -1 -3 -6 -326 500
Vill Solen 5 Plass 697 704
5 år BRUN H v.Tekno Odin M. Gundersen Leangen Travbane 1 24/6 - 09 / 13 2180 25,3 92
e. Ull Vilde v. Alm Viktor K. Djøseland Bergen Travpark 5 03/6 - 05 / 8 2140 25,9 g 145
Eirik Djuve /Sola K. Djøseland Bergen Travpark 2 18/5 - 07 / 6 2100 26,6a 40
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 0 06/5 - 05 / 3 2040 26,2ag 452
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Klosterskogen Travbane 5 15/4 - 04 / 11 2140 27,4 172
6 2018: -12 -2 -1 -3 -4 -230 517 2017: -13 -3 -3 -0 -3 -298 503
Ådne Odin 6 Plass 1 039 020
5 år SVART H v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane - 16/8 - 08 / 1 2140 dg 47
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten T. Solberg Bjerke Travbane 4 26/7 - 07 / 5 2140 25,3 32
Odd Ådnekvam /Salhus J. Kontio Bollnäs 4 04/7 - 09 / 1 1640 23,7a 40
E. Høitomt Erik Killingmo (T) G. Austevoll Leangen Travbane 0 24/6 - 09 / 15 2200 25,7 g 68
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 26/5 - 01 / 6 2140 24,3 63
7 2018: -10 -1 -2 -0 -2 -90 491 2017: -20 -4 -2 -4 -5 -477 961
Horgen Lynet 7 Plass 617 452
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Östersund 3 26/7 - 09 / 5 2140 24,6ag 495
e. Horgen Lykke v. Moe Odin G. Gundersen Östersund 3 16/7 - 04 / 6 2140 27,5a 442
Stall Fire Kompiser G. Gundersen Leangen Travbane - 24/6 - 09 / 6 2160 g7 g 370
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Biri Travbane 6 14/6 - 06 / 10 1609 26,0ag 39
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 26/5 - 01 / 3 2120 26,4 g 348
8 2018: -5 -2 -2 -0 -0 -132 555 2017: -8 -1 -1 -2 -0 -84 605
Bol Brage 8 Plass 238 160
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Östersund 0 26/7 - 09 / 9 2140 25,7a 661
e. Huldre Runa v. Sokna Troll J. Mjølnerød Östersund 2 16/7 - 02 / 1 2140 28,6a 644
Ole C. Ødegaard /Skiptvet J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 20/6 - 01 / 8 2640 31,3ag 23
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Romme 3 02/6 - 06 / 3 2140 27,4 154
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Färjestad 1 15/5 - 03 / 3 2160 29,7 30
9 2018: -11 -0 -2 -1 -1 -23 491 2017: -22 -5 -2 -1 -6 -156 000
Eldhusodin 9 Plass 241 046
5 år SVART H v.Bork Odin Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 19/8 - 08 / 5 2100 30,7 g 21
e. Eldhusflya v. Elding F. Fladen Bjerke Travbane - 24/7 - 03 / 5 2100 dg a 65
Bjørn Vethe-Halle Vinsand Å. Tengsareid Biri Travbane 1 14/7 - 05 / 9 2640 29,7 32
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Høitomt Momarken Travbane 3 04/7 - 02 / 11 2140 28,7a 68
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam F. Fladen Momarken Travbane 4 20/6 - 01 / 4 2640 29,9a 158
10 2018: -5 -1 -1 -1 -0 -29 000 2017: -15 -5 -2 -2 -1 -144 000
Z.M.'s Jerven 10 Plass 225 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven A. Stensen Bjerke Travbane 1 16/8 - 06 / 7 2100 27,6a 238
e. Ulltrolla v. Perle Troll A. Stensen Leangen Travbane - 07/8 - 07 / 3 2140 dg a 40
Rolf Settem /Bolsøya A. Stensen Biri Travbane 1 23/7 - 03 / 7 2120 28,3 65
A. Stensen Rolf Settem T. Mjøen Leangen Travbane 0 17/7 - 06 / 6 1640 29,0a 43
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 3 14/6 - 06 / 5 1609 25,1a 205