<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:25 V5-2
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY
Kaldblods 2600 m. Autostart.
For alle 4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-9 Plass : 2-6-9

1 2018: -17 -11 -2 -1 -0 -202 280 2017: -17 -4 -3 -3 -3 -160 410
Kringlers Viktor 2600 1 Plass 453 690
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 13/8 - 02 / 3 2140 28,5 g 82
e. Hera v. Alm Viktor U. Ohlsson Rättvik 5 24/6 - 02 / 4 2160 28,6 149
Elin Anita Aasvang-Eva Aasvang U. Ohlsson Romme 4 02/6 - 04 / 9 3160 30,3 101
Ø. Tjomsland U. Ohlsson Hagmyren 3 26/5 - 05 / 14 2140 27,9a 28
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Romme 2 19/5 - 02 / 8 2140 27,7a 20
2 2017: -9 -4 -1 -2 -2 -141 557 2016: -10 -1 -1 -1 -2 -111 373
Pyrmo* (S) 2 Plass 252 930
4 år BRUN H v.Moe Odin M. Lundahl Bollnäs 3 10/8 - 10 / 5 2180 25,9 g 99
e. Pyraksa (S) v. Järvsöfaks (S) M. Lundahl Solänget 1 01/8 - 05 / 7 2200 26,7 24
Sverige M. Lundahl Östersund 5 16/7 - 02 / 2 2140 29,6ag 126
M. Lundahl M. Lundahl Dannero 2 22/6 - 13 / 5 2660 29,4 25
Vit, mörkblått axelskärp & ärmar; mblå M. Lundahl Östersund 1 10/6 - 02 / 12 2160 26,6 60
3 2018: -15 -7 -1 -1 -2 -224 491 2017: -20 -6 -3 -1 -2 -275 949
Emil Mollyn 3 Plass 542 440
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Momarken Travbane 5 05/8 - 05 / 12 2160 26,8 158
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn Å. Tengsareid Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 7 2100 26,2a 170
Team Emil Å. Tengsareid Östersund 0 16/7 - 04 / 8 2140 31,1a 120
Å. Tengsareid Petter Glittum (T) Å. Tengsareid Leangen Travbane 2 24/6 - 09 / 7 2160 26,2 271
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 09/6 - 06 / 1 2100 28,1a 50
4 2018: -21 -4 -1 -2 -7 -137 000 2017: -17 -4 -3 -2 -4 -504 238
Bokli Teddy 4 Plass 720 738
5 år SVART H v.Dotterud Teddy J. Blekkan Östersund 2 26/7 - 09 / 10 2140 24,5a 310
e. Bokli Oda v. Moe Odin J. Blekkan Östersund 2 16/7 - 06 / 7 2140 28,4a 26
Ola Stormyr /Aure J. Blekkan Leangen Travbane 4 24/6 - 09 / 10 2180 25,5 122
J. Blekkan Ola Stormyr A. Stensen Leangen Travbane 1 29/5 - 02 / 12 1640 25,1a 41
Blå m/rød ermstripe + rekl. A. Stensen Leangen Travbane 1 22/5 - 05 / 9 2140 32,1 15
5 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -11 991 2017: -16 -2 -0 -1 -8 -229 632
Bol Odin 5 Plass 351 709
5 år SVART V v.Moe Odin T. Jansson Östersund 4 26/7 - 09 / 7 2140 24,9a 232
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Östersund 4 16/7 - 02 / 7 2140 29,2a 126
Johan Anton Lileng /Skjeberg P. Midtfjeld Leangen Travbane 3 24/6 - 09 / 12 2180 25,5 364
P. Midtfjeld Frode Hamre (T) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 6 16/6 - 04 / 11 2140 26,9 g 19
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 4 26/5 - 01 / 5 2120 26,3 g 199
6 2018: -10 -1 -1 -2 -5 -89 250 2017: -10 -0 -2 -0 -4 -60 000
Alsaker Blest 6 Plass 501 916
5 år MØRKBR H v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 0 09/8 - 06 / 2 2100 27,2a 321
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 01 / 8 2140 27,6 r 498
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 6 10/5 - 08 / 1 2100 28,4a 81
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 15/4 - 04 / 10 2140 27,4 102
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 5 01/4 - 06 / 8 2100 28,2a 108
7 2018: -17 -4 -3 -2 -6 -181 000 2017: -19 -7 -2 -1 -2 -120 000
Kringeland Enok 7 Plass 331 000
5 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Bjerke Travbane - 16/8 - 06 / 9 2100 dg a 85
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Forus Travbane 1 25/7 - 06 / 2 2040 28,8a 26
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 22/7 - 02 / 4 2160 29,0 131
J. Eriksen E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 29/4 - 05 / 6 2140 29,2a 41
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 20/4 - 02 / 7 2100 28,8a 17
8 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 500 2016: -8 -2 -1 -0 -3 -58 000
Rapp Teddy 8 Plass 65 500
4 år SVART V v.Dotterud Teddy E. Høitomt Leangen Travbane 5 24/7 - 02 / 2 2140 30,0 42
e. Rappeldi v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 09/7 - 01 / 1 2100 29,9 464
Stall Creation AB-Sigbjørn Kolnes K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 08 / 1 2100 32,4 368
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) R. Wiig Forus Travbane 6 18/10 - 07 / 7 2060 33,2 g 71
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek R. Wiig Bergen Travpark 5 08/10 - 08 / 2 2100 30,8 g 170
9 2018: -17 -4 -3 -2 -5 -411 000 2017: -12 -3 -3 -1 -2 -381 000
Troll Solen 9 Plass 999 200
5 år MØRKBR H v.Voje Faks A. Akselsen Bjerke Travbane 2 19/7 - 03 / 7 2100 25,8ag 52
e. Troll Spika v. Spikeld F. Hamre Leangen Travbane 0 24/6 - 09 / 14 2180 26,2 406
Eirik Djuve /Sola F. Hamre Biri Travbane 0 14/6 - 08 / 1 2100 27,3ag 39
M. Gundersen Frode Hamre (T) F. Hamre Bergen Travpark 2 03/6 - 05 / 3 2120 26,1 134
marineblå m/hvit og rød søm + reklame F. Hamre Bjerke Travbane 0 10/5 - 08 / 7 2100 29,3ag 128
10 2018: -4 -1 -1 -1 -1 -45 000 2017: -8 -0 -0 -3 -1 -26 000
Langlands Odin 10 Plass 315 408
5 år MELLOMRØD V v.Moe Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 13/8 - 02 / 9 2160 28,0 86
e. Heliblessa v. Braute V. Tjomsland Drammen Travbane 3 01/7 - 05 / 9 2120 26,6 65
Team Vinnerskalle V. Tjomsland Forus Travbane 0 17/6 - 08 / 8 2060 29,5 g 78
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 01 / 4 2120 26,5 g 56
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 3 04/5 - 01 / 2 2100 27,5a 119