<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
V5-4
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY
Kaldblods 2600 m. Autostart.
For alle 4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-3-4 Plass : 8-3-4

1 2018: -7 -2 -0 -1 -1 -40 500 2017: -9 -3 -1 -2 -1 -68 000
Erga Jokeren 2600 1 Plass 120 500
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld T. Erga Forus Travbane 1 08/8 - 04 / 3 2060 29,0 21
e. Sjefsstjerna v. Elding T. Erga Forus Travbane 1 01/8 - 04 / 6 2080 30,1 13
Atle Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 1 18/7 - 08 / 8 2080 29,6 13
T. Erga T. Erga Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 02 / 5 2100 29,8 g 31
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 6 18/6 - 02 / 1 2040 32,8ag 31
2 2018: -14 -4 -1 -3 -3 -110 000 2017: -15 -6 -1 -1 -3 -147 487
Tyri Loke 2 Plass 387 487
5 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/8 - 04 / 4 2100 26,6a 22
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Östersund 6 16/7 - 02 / 8 2140 29,9a 59
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Bjerke Travbane 1 28/6 - 08 / 4 2600 27,2a 70
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 19/6 - 05 / 2 1609 24,2a 22
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 1 30/5 - 01 / 7 2140 27,0a 17
3 2017: -11 -5 -4 -0 -0 -390 389 2016: -11 -9 -1 -0 -0 -1 011 888
Tand Kraft* (S) 3 Plass 1 402 277
4 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Persson Bollnäs 2 10/8 - 10 / 6 2200 24,9 17
e. Gott Tuffa* (S) v. Elding J. Norberg Östersund - 26/7 - 09 / 4 2140 br ag 17
Sverige J. Persson Östersund 1 16/7 - 02 / 4 2140 27,8a 12
J. Persson J. Persson Bollnäs 2 04/7 - 09 / 2 1640 22,3a 17
blå med gult kryss. J. Persson Rättvik 1 24/6 - 02 / 6 2180 24,5 19
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -12 -1 -1 -1 -5 -58 500
Moe Tjalve 4 Plass 640 991
5 år BRUN H v.Voje Faks T. Solberg Momarken Travbane 0 05/8 - 09 / 2 2140 24,9ag 313
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Sørlandets Travpark 6 21/7 - 07 / 8 1609 23,3a 105
Morten Langli /Oslo T. Solberg Sørlandets Travpark 1 11/7 - 05 / 1 2140 25,3a 48
E. Høitomt Tor-Martin Moe T. Solberg Sørlandets Travpark 0 25/6 - 07 / 5 2160 br g 29
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 26/11 - 08 / 13 2140 29,5 g 43
5 2018: -6 -3 -1 -0 -0 -133 115 2017: -19 -8 -2 -2 -3 -292 209
Järvsöodin* (S) 5 Plass 524 939
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Dannero 0 13/8 - 08 / 6 2180 br g 59
e. Jærvsø Berta* (S) v. Moe Odin U. Ohlsson Östersund 0 26/7 - 09 / 8 2140 25,2a 293
Sverige U. Ohlsson Östersund 4 16/7 - 06 / 8 2140 28,9a 52
Ö. Kihlström Jan-Olov Persson (T) J. Persson Hagmyren 8 08/7 - 04 / 15 2660 30,8 g 15
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit J. Persson Dannero 0 22/6 - 13 / 8 2680 29,4 g 25
6 2018: -6 -2 -1 -1 -1 -64 820 2017: -10 -0 -2 -0 -6 -57 501
Solkongen 6 Plass 238 432
5 år SVART V v.Alm Viktor M. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 01 / 5 2120 27,8 r 54
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven M. Gundersen Forus Travbane 2 17/6 - 08 / 2 2040 26,8 g 87
Terje Haglund /Mysen M. Gundersen Bjerke Travbane 4 31/5 - 07 / 5 2100 26,9a 109
M. Gundersen Frode Hamre (T) A. Akselsen Sørlandets Travpark 8 14/5 - 05 / 10 2180 27,2 389
marineblå m/hvit og rød søm + reklame J. Mjølnerød Färjestad 5 06/3 - 03 / 5 2160 29,4 g 21
7 2017: -4 -2 -0 -0 -1 -62 642 2016: -6 -2 -1 -1 -0 -91 567
Nordby Kuling* 7 Plass 154 209
4 år BRUN H v.Norheim Faksen O. Alsen Bollnäs 5 10/8 - 10 / 2 2160 27,8 g 162
e. Trons Embla v. Lome Elden O. Alsen Hagmyren 1 29/7 - 12 / 6 2640 28,1a 71
Sverige O. Alsen Romme - 02/6 - 06 / 4 2140 br g 153
O. Alsen O. Alsen Romme 1 10/3 - 03 / 4 2180 31,0 33
Svart, sidofält i guld; svart O. Alsen Bergsåker 0 23/9 - 05 / 6 2160 32,6 74
8 2018: -3 -1 -1 -0 -0 -43 000 2017: -9 -6 -0 -2 -0 -481 000
Garli Moe Garlin 8 Plass 560 622
5 år SVART V v.Bokli Balder T. Solberg Biri Travbane 3 29/7 - 05 / 1 2100 25,3a 14
e. Moe Vår v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 01 / 12 2140 25,9 14
Tor-Martin Moe-John Olav Hammer T. Solberg Leangen Travbane 0 24/6 - 09 / 11 2180 br g 17
G. Mikkelsen Tor-Martin Moe T. Solberg Bergen Travpark 1 03/6 - 05 / 6 2120 24,9 16
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 26/5 - 01 / 2 2100 24,6 13
9 2018: -9 -8 -1 -0 -0 -355 120 2017: -13 -5 -1 -0 -3 -119 000
Rofstad Odin 9 Plass 510 120
5 år RØD H v.Moe Odin B. Garberg Leangen Travbane 1 14/8 - 05 / 11 1640 25,4a 25
e. Rofstadlisa v. Buås Svarten B. Garberg Biri Travbane 1 28/7 - 06 / 10 2100 27,8a 50
Helge Kvaal /Kvål B. Garberg Östersund 0 16/7 - 02 / 5 2140 30,4ag 892
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 1 10/7 - 03 / 8 2180 29,1 21
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 5 24/6 - 09 / 3 2140 27,4 341
10 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -8 500 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -52 000
Vestpol Iver 10 Plass 78 500
5 år BORKET V v.Bork Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 0 20/8 - 04 / 1 2140 br g 30
e. Nærby Stinta (S) v. Järvsöfaks (S) R. Wiig Forus Travbane 0 18/7 - 04 / 8 2060 31,2 g 125
Geir M. Thorkelsen /Stavanger R. Wiig Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 10 2140 29,5ag 136
L. Kolle Geir M. Thorkelsen R. Wiig Forus Travbane 6 17/6 - 02 / 7 2060 30,0 169
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl R. Wiig Forus Travbane 0 04/6 - 04 / 12 2040 30,5ag 140