<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-8 Plass : 4-6-8

1 2018: -10 -2 -0 -1 -2 -110 000 2017: -8 -2 -2 -4 -0 -134 500
Trø Yr 2100 1 Plass 244 500
4 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 17/8 - 03 / 15 2120 31,4 160
e. Trø Spika v. Spikeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 13/7 - 03 / 6 2100 34,0 20
Hans Martin Klepaker-Mette Klepaker Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 26/6 - 09 / 11 2120 32,9 g 38
Å. Tengsareid Hans Martin Klepaker E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 09/6 - 01 / 1 2100 32,5 30
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 20/4 - 20 / 11 2120 37,5 P
2 2018: -13 -0 -5 -0 -7 -204 655 2017: -11 -0 -3 -0 -5 -204 000
Skeie Stjerna 2 Plass 408 655
4 år BRUN HP v.Bork Odin L. Kolle Bjerke Travbane 4 09/8 - 02 / 4 2100 30,6a 125
e. Gam Garbo v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 0 22/7 - 03 / 3 2140 29,2 539
Annett S. Gulbrandsen /Askim L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 09 / 13 2120 35,4 109
L. Kolle Annett S. Gulbrandsen P. Gulbrandsen Momarken Travbane 4 16/4 - 01 / 3 2140 35,2 422
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Gulbrandsen Klosterskogen Travbane 8 09/2 - 08 / 5 2100 41,0 g 58
3 2018: -15 -0 -2 -4 -7 -65 500 2017: -15 -3 -0 -2 -7 -118 000
Njølstad Jela 3 Plass 183 500
4 år SVARTBRUN HP v.Norheim Svenn T. Gudmestad Forus Travbane 5 15/8 - 08 / 9 2060 35,0 g 70
e. Solberg Jela v. Mørtvedt Jerkeld T. Gudmestad Forus Travbane 3 25/7 - 04 / 1 2040 32,6 g 1044
Tormod Gudmestad /Nærbø T. Gudmestad Forus Travbane 7 18/7 - 08 / 7 2060 35,3 g 1009
T. Gudmestad T. Gudmestad Forus Travbane 7 27/6 - 10 / 6 2060 33,4 401
rød m/hvitt sk.stk., seler & ermstripe T. Gudmestad Forus Travbane 6 04/6 - 01 / 7 2040 37,0 g 205
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -3 -2 -0 -4 -87 000
Lille Olga 4 Plass 87 000
4 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin O. Østre Drammen Travbane 2 12/8 - 01 / 9 2120 30,7 24
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Momarken Travbane 4 05/8 - 01 / 2 2140 31,2 44
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 28/6 - 09 / 7 2140 33,6 20
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Biri Travbane 4 14/6 - 01 / 9 2120 31,7 28
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 1 09/5 - 07 / 7 2160 33,0 62
5 2018: -18 -1 -1 -1 -10 -63 000 2017: -8 -1 -0 -1 -2 -46 000
Erga Martine 5 Plass 109 000
4 år SVARTBRUN HP v.Lome Elden T. Erga Sørlandets Travpark 0 22/7 - 03 / 2 2140 30,9 939
e. Moe Fenja v. Moe Odin T. Erga Jarlsberg Travbane 6 06/7 - 09 / 12 2120 36,5 44
Elisabeth P. Reinertsen-Gunnleif Reinertsen A. Erga Forus Travbane 1 04/6 - 01 / 2 2040 35,0 195
T. Erga Gunnleif Reinertsen A. Erga Forus Travbane P 23/5 - 23 / 8 2060 37,9 g P
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl S. Wassberg Forus Travbane 24/5 - 22 / 5 1620 51,4 B
6 2017: -12 -0 -4 -2 -5 -124 399 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Zicolina* (S) 6 Plass 124 399
3 år M.BRUN HP v.Ulvsås Zico* (S) T. Jansson Dannero 0 30/7 - 06 / 10 2140 35,3ag 63
e. Ulvsås Heidi* v. H.G. Balder D. Wäjersten Hagmyren 2 16/7 - 02 / 9 2180 30,8 39
Sverige M. Melander Bollnäs 5 03/7 - 07 / 1 2140 29,5 323
Ö. Kihlström Gunnar Gabrielsson T. Pettersson Rättvik 3 22/6 - 09 / 4 1640 30,5 33
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit T. Jansson Östersund 4 09/6 - 01 / 4 1640 28,6 59
7 2018: -13 -4 -4 -0 -3 -659 510 2017: -7 -1 -2 -0 -1 -72 000
Ness Tjo Edel 7 Plass 731 510
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden T. Solberg Klosterskogen Travbane P 01/6 - 21 / 5 2120 34,9 P
e. Paja Stjerna v. Pajaprins O. Wassberg Bergen Travpark 22/9 - 24 / 3 2120 42,3 N
Stall Ness Tjo O. Wassberg Forus Travbane 03/9 - 20 / 5 1620 44,8 N
S. Wassberg John Ragnvald Ness O. Wassberg Bergen Travpark 21/8 - 21 / 4 2120 47,5 B
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame
8 2018: -12 -0 -0 -2 -3 -33 318 2017: -16 -0 -1 -2 -9 -214 634
Mai Oda 8 Plass 247 952
4 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin T. Solberg Dannero 2 13/8 - 06 / 5 2140 29,4ag 398
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) T. Solberg Dannero 3 30/7 - 06 / 5 2140 31,5ag 214
Merete Viksås /Roa H. Holm Bjerke Travbane - 20/7 - 04 / 4 2100 dg a 170
V. Hop Merete Viksås H. Holm Jarlsberg Travbane - 06/7 - 03 / 8 2120 dg 1356
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 08 / 11 2120 32,7 g 121
9 2018: -12 -2 -1 -0 -4 -84 000 2017: -10 -1 -1 -1 -3 -53 000
Jega Janda 9 Plass 137 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane - 17/8 - 03 / 7 2120 dg 36
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 06/8 - 07 / 3 2140 32,1 67
Elfinn Edvartsen /Frekhaug Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 02/7 - 23 / 5 2160 36,6 g P
Ø. Tjomsland B. Steinseth Bjerke Travbane 03/8 - 20 / 3 1660 50,5 B
mørkblå m/sølv reklame B. Steinseth Biri Travbane 24/7 - 21 / 3 2100 56,2 B
10 2018: -6 -0 -1 -1 -2 -21 500 2017: -7 -2 -2 -1 -2 -87 000
Møre Bella 10 Plass 108 500
4 år SVART HP v.Bork Odin A. Stensen Leangen Travbane 3 14/8 - 02 / 3 1640 29,1a 44
e. Haugestad Opera v. Åsajerven A. Stensen Leangen Travbane 2 07/8 - 09 / 10 2180 32,6 61
Nils Vassli-Irene Ulvund A. Stensen Biri Travbane 2 28/7 - 01 / 4 2100 32,4 234
A. Stensen Nils Vassli A. Stensen Leangen Travbane P 20/3 - 20 / 4 2160 42,6 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 25/7 - 20 / 7 1660 48,0 B
11 2018: -12 -1 -0 -0 -5 -31 491 2017: -6 -1 -1 -1 -1 -54 000
Føynland Lykke 11 Plass 85 491
4 år SVART HP v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 18/8 - 07 / 5 2100 37,8 17
e. Lannem Siv v. Alm Viktor P. Kristiansen Jarlsberg Travbane P 26/6 - 21 / 8 2120 36,8 P
Pål Kristiansen /Husøysund
G. Flåten Pål Kristiansen (A)
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame