<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:05 V5-1
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY
Kaldblods 2600 m. Autostart.
For alle 4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-8 Plass : 3-4-8

1 2017: -12 -2 -2 -1 -3 -72 560 2016: -9 -0 -2 -0 -4 -32 633
Bjørnemyr Dennis 2600 1 Plass 105 193
4 år BRUN H v.Voje Faks O. Kjenner Åmål 2 07/8 - 07 / 3 2080 29,2 40
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin J. Mjølnerød Östersund - 16/7 - 04 / 9 2140 dv ag 445
Monica Mathiesen-Per Nielsen M. Jakobsson Årjäng 1 03/7 - 05 / 1 2140 29,4 16
O. Kjenner Monica Mathiesen M. Jakobsson Årjäng 1 23/6 - 03 / 7 2140 30,2 65
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Klosterskogen Travbane 7 15/6 - 05 / 1 2100 30,7 134
2 2018: -11 -3 -2 -2 -3 -205 000 2017: -16 -5 -2 -3 -5 -384 500
G. Jerken 2 Plass 690 500
5 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld O. Gudmestad Forus Travbane 0 08/8 - 01 / 6 2080 26,7 g 15
e. Hjertusota v. Moe Odin O. Gudmestad Forus Travbane 5 18/7 - 01 / 5 2080 24,0 79
Gaute Gudmestad-Ole Gaute Gudmestad O. Gudmestad Forus Travbane 3 27/6 - 03 / 4 2040 25,2 29
O. Gudmestad O. Gudmestad Bjerke Travbane 1 10/5 - 08 / 11 2100 27,9a 78
hvit m/grønt kryss. O. Gudmestad Klosterskogen Travbane 3 15/4 - 04 / 12 2140 27,0 40
3 2017: -11 -5 -2 -2 -1 -995 602 2016: -13 -1 -4 -6 -2 -527 551
Järvsö Pegasus* (S) 3 Plass 1 523 153
4 år GUL BORKET H v.Tangen Scott Ø. Kihlstrøm Bollnäs 1 10/8 - 10 / 7 2200 24,8 26
e. Järvsö Emma* (S) v. Elding Ø. Kihlstrøm Östersund 1 26/7 - 09 / 2 2140 24,2a 51
Sverige Ø. Kihlstrøm Östersund 1 16/7 - 04 / 5 2140 27,5a 16
Ö. Kihlström Jan-Olov Persson (T) Ø. Kihlstrøm Bollnäs 1 04/7 - 09 / 3 1640 22,3a 38
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit Ø. Kihlstrøm Rättvik 2 24/6 - 02 / 5 2180 24,7 49
4 2018: -7 -3 -0 -1 -1 -293 913 2017: -15 -2 -1 -1 -9 -880 626
Will Prinsen 4 Plass 1 360 422
5 år BRUN H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Årjäng 4 20/8 - 08 / 3 2640 27,4 59
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Östersund 6 26/7 - 09 / 11 2140 25,1a 926
Vegard Lundstrøm Wolden-Kolbjørn O. Selmer G. Gundersen Östersund 3 16/7 - 06 / 2 2140 28,5a 165
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Mjøen Leangen Travbane 7 24/6 - 09 / 9 2180 26,1 g 692
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 03/6 - 05 / 5 2120 26,9 365
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -9 -2 -3 -1 -1 -152 919
Sjø Vinn 5 Plass 1 031 081
5 år MØRKBR H v.Lome Kongen U. Ohlsson Dannero 2 21/8 - 07 / 5 2200 27,2 12
e. Stjerne Sara v. Sjefen U. Eriksson Östersund 0 16/7 - 02 / 6 2140 33,2a 135
Stall Olympic AB /Nordre Toten U. Ohlsson Östersund 2 04/5 - 02 / 5 2180 25,7 32
U. Ohlsson Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 04 / 9 2140 br 117
svart med hvite seler, todelte ermer Ø. Tjomsland Biri Travbane 0 05/11 - 08 / 6 2100 29,3a 154
6 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -12 921 2017: -16 -3 -1 -1 -5 -163 181
Rapptor 6 Plass 216 880
5 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Bjerke Travbane 4 16/8 - 06 / 3 2100 27,9a 367
e. Frigg Rappa v. Friggbest O. Østre Åmål 1 07/8 - 07 / 2 2080 29,1 44
Ole Johan Østre /Eidsberg O. Østre Årjäng 3 23/6 - 03 / 15 2160 29,6 197
O. Østre O. Østre Årjäng 6 16/6 - 02 / 5 2160 32,6 g 190
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Romme 6 02/6 - 06 / 6 2140 29,8 g 483
7 2018: -8 -0 -1 -1 -4 -68 500 2017: -17 -5 -2 -4 -2 -250 000
Wellek 7 Plass 444 500
5 år BRUN V v.Voje Faks K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 13/8 - 02 / 2 2140 28,1 g 15
e. Brødsjø Vilja v. Moe Odin K. Løvdal Sørlandets Travpark 1 22/7 - 06 / 3 2140 25,7a 98
Stall Wellek K. Løvdal Sørlandets Travpark 4 11/7 - 01 / 1 2140 27,0 20
K. Løvdal K. Løvdal Jarlsberg Travbane - 19/6 - 05 / 8 1609 g7 ag 57
blå m/grå ermer & l. K. Løvdal Sørlandets Travpark 1 06/6 - 05 / 4 2160 27,7 17
8 2018: -11 -2 -1 -1 -4 -117 000 2017: -10 -1 -2 -3 -1 -96 272
Eikfaksen 8 Plass 581 932
5 år SVART H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Östersund 0 26/7 - 09 / 1 2140 25,3a 62
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) J. Jonsson Östersund 1 16/7 - 04 / 4 2140 27,5a 32
Stall Eikfaksen Ø. Tjomsland Bollnäs 3 04/7 - 09 / 6 1640 22,6a 164
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 10/5 - 08 / 4 2100 28,5a 153
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Gävle 2 27/10 - 06 / 8 1660 26,7 23
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -1 -5 -36 500
Havblikk 9 Plass 299 500
5 år SVART V v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 21/7 - 08 / 8 2680 27,9 37
e. Ulmaren v. Spikeld Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 01 / 11 2140 26,9 68
Alf Laupsa /Lillesand V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 3 22/6 - 02 / 10 2100 28,0a 19
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) E. Høitomt Biri Travbane 6 28/10 - 03 / 6 2100 30,7ag 101
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 12 18/9 - 06 / 7 2100 28,2a 249