<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 165.001 kr., 40 m. ved 235.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 350.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-11-12 Plass : 4-11-12

1 2018: -10 -0 -0 -0 -4 -12 500 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Solhøy Gunn 2140 1 Plass 173 500
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden T. Borg Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 06 / 8 1700 30,5ag 441
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel T. Borg Sørlandets Travpark 0 22/7 - 06 / 12 2140 br a 838
Stall Frønes T. Borg Bjerke Travbane 6 31/12 - 01 / 6 2100 31,9ag 111
M. Høitomt Ulv Sverre Nilsen T. Borg Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 03 / 8 1609 30,9a 60
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek T. Borg Bjerke Travbane 0 17/12 - 06 / 1 2120 29,7 405
2 2018: -17 -1 -1 -2 -6 -53 000 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 2 Plass 222 500
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 17/7 - 03 / 12 2100 28,0a 223
e. Maurstad Mi v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 2 28/6 - 05 / 11 2160 28,5 167
Magne Stenslie /Raufoss O. Østre Biri Travbane - 18/6 - 05 / 7 1609 g0 ag 280
O. Østre Magne Stenslie L. Kolle Biri Travbane 0 21/5 - 06 / 7 2100 29,3ag 462
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Kvasnes Biri Travbane 7 13/5 - 08 / 9 2120 29,2 711
3 2018: -7 -1 -2 -0 -1 -35 500 2017: -14 -0 -1 -0 -6 -26 500
Hage Loma 3 Plass 141 500
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 8 2100 28,5ag 324
e. Torpa Fia v. Krembest A. Robertsen Bjerke Travbane 7 02/8 - 05 / 13 2160 29,0 560
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim A. Robertsen Bjerke Travbane 0 19/7 - 06 / 8 1609 27,5ag 131
K. Malmin Leif Gunnar Opheim K. Malmin Bjerke Travbane 5 28/6 - 05 / 2 2140 30,0 198
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Høitomt Sørlandets Travpark 6 28/5 - 04 / 12 2140 30,3ag 605
4 2018: -15 -2 -1 -2 -4 -73 500 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -78 000
Eldmia 4 Plass 250 426
8 år SVART HP v.Lome Elden I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 1 14/8 - 03 / 7 2100 27,9a 573
e. Aldina v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 7 09/6 - 05 / 13 2140 30,6 g 366
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 01 / 6 2120 35,7 g 248
I. Herbjørnrød G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/10 - 02 / 3 2640 31,8 g 199
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 01 / 6 1700 32,5ag 239
5 2018: -13 -4 -0 -0 -2 -120 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 5 Plass 249 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder K. Johansen Bjerke Travbane 0 02/8 - 05 / 7 2160 30,9 g 162
e. Smedjenta v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 5 24/7 - 03 / 11 2100 29,0a 244
Torbjørn Smedsrud /Fåberg E. Høitomt Biri Travbane P 14/7 - 20 / 7 2120 32,5 P
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Momarken Travbane - 30/5 - 05 / 4 2160 dg 37
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Mikkelborg Biri Travbane - 27/1 - 06 / 3 2100 dg a 26
6 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 6 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Sørlandets Travpark 4 13/8 - 02 / 1 2140 28,5 604
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Momarken Travbane 6 05/8 - 08 / 7 1640 27,0 698
Marit Lier /Mysen T. Kleveland Biri Travbane 0 28/7 - 11 / 1 1600 27,7 836
O. Sagholen Per Arvesen (A) P. Arvesen Biri Travbane 5 23/7 - 05 / 6 2120 27,8 811
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl P. Arvesen Biri Travbane 0 16/7 - 06 / 4 1600 27,6 g 779
7 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 7 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Bjerke Travbane 6 10/8 - 05 / 1 2100 28,0a 362
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Bjerke Travbane 0 02/8 - 05 / 8 2160 29,1 565
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Bjerke Travbane 5 19/7 - 06 / 7 1609 27,3ag 222
J. Gaustad A. Frønes Sørlandets Travpark - 02/7 - 02 / 11 2160 dg 260
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 0 28/6 - 05 / 10 2160 30,3 g 264
8 2018: -19 -2 -1 -1 -10 -81 000 2017: -14 -2 -0 -2 -7 -64 500
Langaard Siv 8 Plass 275 500
7 år BRUN HP v.Ridder Prinsen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 17/8 - 06 / 7 1700 28,5ag 198
e. Rust Mari v. Elding H. Holm Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 04 / 8 2100 28,3ag 527
Stall Langaard L. Kolle Drammen Travbane 4 31/7 - 06 / 9 1700 26,0a 450
L. Kolle Halvor Bø Langaard L. Kolle Klosterskogen Travbane - 15/6 - 05 / 9 2120 dg 396
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 08/6 - 03 / 9 1700 28,9a 67
9 2018: -19 -3 -2 -3 -6 -271 199 2017: -17 -1 -0 -1 -6 -72 347
Vesle Maia 2160 1 Plass 521 365
7 år M.BORKET HP v.Järvsöfaks (S) B. Humborstad Rättvik 4 24/7 - 06 / 1 2140 27,2 57
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel H. Eggen Bjerke Travbane 0 31/5 - 03 / 1 2100 28,3ag 87
Stall Marie T.H. B. Humborstad Biri Travbane - 13/5 - 04 / 2 1600 dg 244
B. Humborstad B. Humborstad Gävle 3 27/4 - 05 / 5 2140 28,1 35
svart m/gult belte & ermring. H. Eggen Bjerke Travbane 1 12/4 - 06 / 1 2100 26,5a 244
10 2017: -9 -1 -1 -1 -1 -49 000 2016: -4 -1 -0 -0 -1 -23 000
Opera 2 Plass 226 000
9 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Momarken Travbane 7 13/6 - 05 / 12 2180 28,6 108
e. Arga v. Viljesterk J. Øveraasen Bjerke Travbane - 07/6 - 02 / 8 2160 dv3 60
Knut Olav Dahl /Årnes K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 05 / 12 1609 26,5a 88
K. Johansen Morten M. Ottersen (T) K. Johansen Biri Travbane 0 13/5 - 04 / 3 1600 30,1 g 115
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Momarken Travbane 2 02/5 - 01 / 5 2160 28,7 27
11 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 3 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Momarken Travbane 1 05/8 - 08 / 6 1640 25,7 87
e. Rappblesa v. Pål Even D. Dalen Biri Travbane 2 29/7 - 10 / 2 2100 27,0 g 555
Erik Løkken /Raufoss B. Steinseth Bjerke Travbane 2 19/7 - 06 / 3 1609 26,4a 68
D. Dalen Erik Løkken B. Steinseth Biri Travbane 0 16/7 - 06 / 3 1600 28,4 g 612
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Gundersen Bjerke Travbane 6 28/6 - 05 / 5 2160 29,4 262
12 2018: -14 -1 -3 -2 -3 -71 745 2017: -15 -3 -1 -3 -5 -149 878
Hvatt Ronja 2180 1 Plass 450 623
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Biri Travbane 2 11/8 - 01 / 4 2100 27,0a 55
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Biri Travbane 4 29/7 - 10 / 8 2120 26,4 109
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Årjäng 0 15/7 - 07 / 3 2140 25,6 321
P. Hvattum P. Hvattum Arvika 4 26/6 - 07 / 9 2120 27,5 44
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Biri Travbane 4 14/6 - 08 / 2 2100 26,4a 107
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -3 -3 -6 -90 909
N.S. Viras Lykke 2 Plass 401 909
9 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) D. Dalen Drammen Travbane 2 17/8 - 04 / 5 2100 27,1a 39
e. Sima Vira v. Bokli Eld G. Austevoll Årjäng 3 06/8 - 08 / 8 1660 25,6 g 143
Gerd Johannessen-Emma Johannessen D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 30/7 - 06 / 6 2100 28,2 552
M. Gundersen Gerd Johannessen K. Johansen Biri Travbane 0 16/7 - 06 / 12 1620 26,2 389
marineblå m/hvit og rød søm + reklame T. Solberg Drammen Travbane 0 30/4 - 04 / 12 1700 28,1a 468
14 2018: -19 -2 -4 -1 -6 -158 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 3 Plass 486 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 08/7 - 05 / 3 2100 26,6 477
e. Høgda Vesla v. Elding J. Eilertsen Drammen Travbane 11 01/7 - 01 / 9 2120 32,5 322
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 6 28/6 - 08 / 1 2600 28,5ag 814
G. Austevoll Tom Bjølgerud G. Austevoll Drammen Travbane 5 19/6 - 04 / 11 2120 28,2 146
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 07/6 - 05 / 12 2160 29,0 303