<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2


Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 66.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-11 Plass : 5-7-11

1 2017: -9 -0 -1 -0 -6 -29 500 2016: -13 -0 -1 -1 -5 -23 500
Mine Svarten 2140 1 Plass 70 000
8 år MØRKBR V v.Vinning Kos K. Roe Klosterskogen Travbane 4 30/7 - 03 / 10 2120 31,5 360
e. Bø Katinka v. Vital Pil K. Roe Bjerke Travbane 2 12/7 - 05 / 10 2160 30,8 891
Andres Hegna /Bø I Telemark K. Roe Sørlandets Travpark 6 28/5 - 03 / 4 2140 32,4ar 448
K. Roe Andres Hegna K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 7 04/5 - 04 / 8 2120 32,8 1106
Rød m/svart stolpe & krage K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 02 / 10 2100 33,3a 442
2 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -12 -2 -2 -1 -1 -44 500
Grinder Gutten 2 Plass 55 700
7 år SVARTBRUN V v.Trø Faks K. Kvasnes Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 8 2100 32,3a 561
e. Landås Nilla v. Lundfrigg K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 20/7 - 04 / 11 2100 32,2a 40
Per Kristian Grindevoll /Grinder K. Kvasnes Momarken Travbane 3 04/7 - 04 / 3 2140 31,5 73
K. Kvasnes Per Kristian Grindevoll K. Kvasnes Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 10 2120 33,3 132
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 24/5 - 09 / 2 2140 31,1 104
3 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -12 -3 -0 -0 -2 -68 000
Heimstad Lomen 3 Plass 126 000
10 år SVART V v.Lome Elden O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 31/5 - 05 / 1 2140 31,4 g 544
e. Dilla v. Åsrapp I. Mysen Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 9 2100 32,8ag 212
Iselin Mysen-Marinus A. Beck B. Steinseth Bjerke Travbane 0 05/4 - 05 / 9 2160 32,6 g 422
I. Mysen B. Steinseth Bjerke Travbane 1 22/3 - 03 / 2 2140 31,0 115
Svart, røde ermer&sidef,gule ruter,rek I. Mysen Biri Travbane 0 10/3 - 03 / 12 2120 34,4 g 224
4 2018: -13 -1 -0 -0 -7 -42 000 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 4 Plass 143 000
5 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Bjerke Travbane 1 16/8 - 04 / 5 2140 30,7 146
e. Lesja Svarta v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane - 09/8 - 04 / 3 2140 dg g 52
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal M. Gundersen Biri Travbane 2 16/7 - 08 / 8 2120 31,2 80
G. Gundersen Kjell Øyhaugen M. Gundersen Bjerke Travbane 3 12/7 - 05 / 6 2140 32,1 g 165
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 6 14/6 - 01 / 11 2120 32,7 g 437
5 2018: -6 -1 -0 -1 -4 -59 560 2017: -16 -5 -7 -1 -2 -176 500
Frøyu Pelle 5 Plass 241 060
5 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 4 09/8 - 04 / 9 2160 30,6 25
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 5 26/7 - 02 / 3 2140 30,9 36
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 02 / 9 2120 28,9 57
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Bjerke Travbane - 07/6 - 08 / 6 2140 dg 45
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 2 11/5 - 02 / 5 2100 30,9a 15
6 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -14 -0 -1 -0 -9 -41 500
Turbofaksen 6 Plass 55 000
5 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Bjerke Travbane 2 09/8 - 04 / 1 2140 31,4 563
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 30/7 - 03 / 1 2100 32,7 246
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 02 / 4 2100 31,0 g 297
C. Engebråthen Thomas Strand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 07 / 1 2600 34,9 g 59
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 5 07/6 - 09 / 5 2140 32,6 424
7 2018: -9 -0 -2 -2 -2 -37 000 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 7 Plass 145 500
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Ruud Bjerke Travbane 0 26/7 - 02 / 1 2140 31,3 421
e. Finmi v. Moe Odin S. Ruud Bjerke Travbane 0 21/6 - 05 / 15 2160 33,0 564
Monica Aurbekkholen /Kirkenær S. Ruud Biri Travbane 0 14/6 - 03 / 10 2100 30,0a 380
S. Ruud Monica Aurbekkholen S. Ruud Biri Travbane 1 21/5 - 04 / 7 2120 31,3 37
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Biri Travbane 2 07/5 - 02 / 6 2120 32,0 294
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -0 -0 -1 -13 000
Torø Jo 8 Plass 51 500
6 år MØRKBR H v.H.G. Balder K. Lunde Biri Travbane 0 11/8 - 04 / 1 2100 33,9 28
e. Lynlill v. Spang Best E. Høitomt Bjerke Travbane 1 20/7 - 04 / 2 2100 32,0a 33
Marit Lundby /Tangen K. Lunde Bjerke Travbane 6 12/7 - 05 / 12 2160 31,7 425
H. Holm Jo Lunde L. Kolle Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 11 2120 31,9 rg 56
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Bjerke Travbane 4 08/6 - 02 / 10 2100 30,8ar 139
9 2018: -9 -2 -1 -2 -2 -70 500 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 9 Plass 171 820
6 år BRUN H v.Norheim Faksen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 16/8 - 04 / 8 2160 30,1 154
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 08/7 - 06 / 6 2100 dg 221
Bjørn Gulbransen /Røyse O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 29/6 - 03 / 3 1609 dg a 36
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane 0 14/6 - 03 / 3 2100 29,0ag 74
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 2 02/6 - 03 / 12 2120 30,1 28
10 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 500 2016: -8 -2 -1 -0 -3 -58 000
Rapp Teddy 10 Plass 65 500
4 år SVART V v.Dotterud Teddy E. Høitomt Leangen Travbane 5 24/7 - 02 / 2 2140 30,0 42
e. Rappeldi v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 09/7 - 01 / 1 2100 29,9 464
Stall Creation AB-Sigbjørn Kolnes K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 08 / 1 2100 32,4 368
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) R. Wiig Forus Travbane 6 18/10 - 07 / 7 2060 33,2 g 71
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek R. Wiig Bergen Travpark 5 08/10 - 08 / 2 2100 30,8 g 170
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -1 -1 -4 -7 -66 318
Komnes Juni 11 Plass 84 018
6 år BRUN HP v.Norheim Faksen B. Steinseth Biri Travbane 6 11/8 - 04 / 4 2100 31,3 g 91
e. Maud v. Moe Odin D. Dalen Momarken Travbane 3 05/8 - 01 / 7 2140 30,9 105
Bjørn Arvid Steineide /Heidal K. Johansen Biri Travbane 4 29/7 - 01 / 8 2120 31,2 106
B. Steinseth K. Johansen Biri Travbane 4 14/7 - 05 / 2 2600 31,8 201
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Johansen Momarken Travbane 7 04/7 - 04 / 5 2140 31,7 68
12 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -19 -1 -1 -2 -8 -64 250
Valle Teo 12 Plass 103 750
7 år BRUN V v.Moe Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 3 16/8 - 04 / 2 2140 31,0 288
e. Valle Lill v. Spikeld O. Mikkelborg Biri Travbane 2 11/8 - 04 / 2 2100 30,9 413
Bente Eliassen /Raufoss O. Mikkelborg Biri Travbane 6 14/7 - 05 / 1 2600 32,2 285
O. Sagholen Trond Lindbak (T) O. Sagholen Momarken Travbane 5 04/7 - 04 / 4 2140 31,7 436
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl K. Johansen Momarken Travbane 0 13/6 - 07 / 8 2140 34,3 444