<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-8 Plass : 2-9-8

1 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 438 2017: -10 -0 -0 -0 -5 -13 764
Torpa Odin 2140 1 Plass 45 424
6 år BRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 05 / 12 2120 34,7 179
e. Stensvik Faksa v. Järvsöfaks (S) D. Dalen Drammen Travbane - 27/7 - 03 / 10 2100 g0 ag 105
Arnstein Nikolaisen-Yngve Pedersen D. Dalen Harstad Travpark 4 06/5 - 04 / 3 2060 38,4 g 24
D. Dalen J. Eriksson Boden - 25/3 - 02 / 6 1660 dg 97
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Østman Skellefteå 5 12/3 - 08 / 3 2160 35,4 g 34
2 2018: -11 -4 -1 -2 -4 -119 330 2017: -8 -3 -2 -1 -0 -58 000
Valle Oda 2 Plass 185 330
5 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 2 10/8 - 02 / 5 2100 31,7a 30
e. Valle Eldi v. Elding B. Steinseth Momarken Travbane 1 03/8 - 02 / 3 2140 30,9a 26
Stall Oda B. Steinseth Leangen Travbane 1 03/7 - 09 / 10 2160 33,6 75
B. Steinseth M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 08 / 8 2100 43,8 g 136
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj M. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/9 - 02 / 7 2100 33,5ag 857
3 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 982 2017: -12 -2 -1 -0 -2 -47 188
Kruttlappen Frost 3 Plass 54 170
6 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) Ø. Ruttenborg Klosterskogen Travbane 1 10/8 - 03 / 1 2500 32,0 27
e. Slogum Siva v. Elding Ø. Ruttenborg Romme 1 01/8 - 05 / 7 2160 30,7 124
Stall Kruttlappen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 23/7 - 08 / 5 2100 33,5 544
Ø. Ruttenborg Line Torp K. Brenden Biri Travbane 0 14/7 - 08 / 11 2100 36,2 1476
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 30/6 - 08 / 1 2100 38,2 g 278
4 2018: -20 -0 -1 -1 -10 -45 000 2017: -25 -0 -2 -1 -8 -38 000
Lørdagsgodt 4 Plass 96 500
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Kala Landbane - 19/8 - 04 / 5 1900 dg 367
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 16/8 - 04 / 3 2140 dg 533
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 05/8 - 01 / 9 2160 30,9 g 136
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 04/7 - 04 / 12 2160 30,9 g 371
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 20/6 - 08 / 4 2160 32,4 g 522
5 2017: -17 -0 -2 -3 -7 -49 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Theoprinsessa 5 Plass 49 500
8 år SVARTBRUN HP v.Prins Juventus G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/8 - 01 / 5 2140 32,4 g 138
e. Theoterna v. Atom Vinter G. Gundersen Biri Travbane 3 29/7 - 01 / 6 2100 32,0 391
Per Martin Bernts /Jømna B. Steinseth Leangen Travbane 5 03/7 - 04 / 6 2160 33,1 94
G. Austevoll Bjørn Steinseth (T) K. Johansen Biri Travbane 6 18/6 - 02 / 6 2120 32,8 499
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 5 2100 32,1 189
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -0 -8 -53 500
Alm Vinta 6 Plass 79 122
5 år BRUNSVART HP v.Moe Odin M. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 04/8 - 05 / 9 2100 31,7 156
e. Alm Tara v. Rigel Jo G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/7 - 05 / 8 2140 32,9 g 354
Knut Alm /Jaren Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 05/9 - 01 / 1 2100 36,6ag 871
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) L. Kolle Årjäng 6 21/8 - 02 / 1 2140 34,5 200
marineblå m/hvit og rød søm + reklame Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 12/8 - 01 / 8 2100 36,0 229
7 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -5 -0 -1 -1 -2 -17 688
Skogli Molly 7 Plass 43 933
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy D. Olsson Arvika 5 13/8 - 08 / 5 2120 33,0 108
e. Skogli Flickan v. Elding U. Ohlsson Romme 3 08/8 - 02 / 5 1660 30,9 73
Rune Garseg-Fredrik Fredriksen D. Olsson Åmål 5 05/7 - 02 / 1 2080 35,0 18
D. Olsson U. Ohlsson Rättvik 2 15/6 - 08 / 4 1640 32,0 76
Lilla m/hvit vinkel & ermer, rek O. Østre Momarken Travbane P 30/5 - 11 / 5 2160 35,6 P
8 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -13 000 2016: -8 -1 -0 -1 -5 -30 500
Brage Jerven 8 Plass 43 500
6 år MØRKBR V v.Åsajerven M. Høitomt Momarken Travbane 0 05/8 - 01 / 11 2160 31,3 r 489
e. Vesle Rappa v. Pål Even E. Høitomt Drammen Travbane 4 27/7 - 03 / 9 2100 31,8a 57
Stig Bye-Hanne Bye O. Sagholen Biri Travbane 5 16/7 - 08 / 5 2120 31,4 g 232
E. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Momarken Travbane 5 13/6 - 07 / 3 2140 34,0 g 268
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane - 14/2 - 04 / 12 2160 dg 205
9 2018: -7 -0 -0 -2 -2 -17 000 2017: -12 -0 -2 -2 -3 -34 000
Ask Embla 9 Plass 72 000
5 år BRUN HP v.Wik Stjernen J. Undem Klosterskogen Travbane - 14/4 - 06 / 5 2100 dg 129
e. Horgen Bente v. Elding J. Undem Bjerke Travbane 3 05/4 - 03 / 2 2100 30,8a 560
Rune Ellingsen /Loddefjord J. Undem Klosterskogen Travbane 5 09/3 - 03 / 3 2120 33,3 90
J. Undem Lene Gravklev Wiik J. Undem Jarlsberg Travbane 3 24/2 - 01 / 8 2120 33,9 71
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 7 03/2 - 03 / 11 2120 36,2 g 33