<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-1


Varmblods 1900 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 245.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-1 Plass : 5-6-1

1 2018: -10 -2 -0 -1 -3 -47 500 2017: -17 -0 -1 -1 -5 -32 000
Trophydore (DK) 1900 1 Plass 227 375
8 år BRUN HP v.Trophy Catch (US) M. Øyo Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 01 / 1 2100 17,2a 146
e. Jadore (DK) v. Victor Victor* (US) A. Frønes Jarlsberg Travbane - 05/5 - 01 / 3 1609 dg a 79
Stall Lost In Space A. Frønes Sørlandets Travpark 6 29/4 - 06 / 3 1609 15,3a 112
A. Frønes A. Frønes Sørlandets Travpark 5 09/4 - 01 / 4 2140 16,9ag 263
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Sørlandets Travpark 0 12/3 - 03 / 4 2140 17,7a 499
2 2018: -9 -0 -0 -0 -7 -23 991 2017: -19 -0 -2 -3 -7 -48 750
K.N. Speedy Chris 2 Plass 212 741
6 år MØRKBR HP v.Thai Tanic O. Sagholen Biri Travbane 4 28/7 - 05 / 8 1609 15,1a 235
e. K.N. Speedgirl (S) v. Alf Palema* (US) O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 13/7 - 05 / 2 1609 13,4a 208
Knut Nysveen-Kristine Flaten O. Sagholen Momarken Travbane 3 15/6 - 01 / 4 2140 17,1a 358
O. Sagholen K. Kvasnes Momarken Travbane 6 19/5 - 02 / 9 2140 16,3a 87
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 0 27/4 - 05 / 1 2140 br a 44
3 2018: -15 -0 -1 -2 -5 -56 815 2017: -13 -2 -0 -1 -6 -64 186
Delamain 3 Plass 325 289
9 år BRUN H v.Herr Jægermeister* (S) E. Linn Bjerke Travbane 6 02/8 - 04 / 9 2100 15,5a 397
e. Madeline v. Putte Champo U. Axelson Årjäng 0 14/7 - 05 / 8 1640 14,9a 341
Otto S. Gøperød-Anne B. Kristiansen N. Holm Momarken Travbane 3 04/7 - 06 / 2 2140 16,0a 224
N. Holm Otto S. Gøperød K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 21/6 - 04 / 8 2100 16,4a 285
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Årjäng 4 05/6 - 08 / 4 2140 15,5a 98
4 2018: -16 -0 -2 -5 -8 -71 868 2017: -20 -2 -6 -2 -6 -110 000
Noir Sun 4 Plass 283 368
6 år SVART H v.Ens Snapshot (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 2 14/8 - 05 / 3 2100 14,6ar 73
e. Poa Noir v. Staro Showbiz (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 24/7 - 05 / 11 2100 15,3a 47
Eirik Djuve /Sola C. Antonsen Bjerke Travbane 2 03/7 - 01 / 7 2100 14,8a 127
C. Antonsen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 01 / 6 1700 15,8ag 227
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane 1 15/6 - 01 / 2 2140 15,6a 36
5 2018: -9 -3 -1 -1 -1 -74 000 2017: -11 -4 -2 -1 -1 -118 993
Ricochet Face (S) 5 Plass 351 531
5 år BRUN V v.Raja Mirchi* (S) V. Hop Momarken Travbane 1 05/8 - 02 / 4 2140 14,4a 17
e. Mercedes November (DE) v. Pine Chip* (US) V. Hop Biri Travbane 2 29/7 - 02 / 8 2100 15,2ag 47
Stall La Marc A. Kolgjini Jägersro 2 11/7 - 04 / 1 1640 12,1a 289
V. Hop Lars M. Søvik (T) A. Kolgjini Bjerke Travbane - 11/6 - 14 / 3 2100 dg a 96
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Uhrberg Vaggeryd 3 30/4 - 09 / 7 1640 14,2a 122
6 2018: -8 -1 -2 -1 -2 -64 855 2017: -18 -2 -4 -2 -6 -101 225
Quentin Frontline* (S) 6 Plass 418 898
9 år BRUN V v.Rotation* (US) A. Frønes Drammen Travbane 5 27/7 - 01 / 5 1700 14,7a 64
e. Carly (S) v. Gift Box* (US) B. Albinsson Årjäng 6 14/7 - 05 / 7 1640 14,6a 640
Sverige A. Eklundh Axevalla - 04/7 - 08 / 5 3180 dg g 416
G. Austevoll Allan Åkerman (A) B. Albinsson Årjäng P 23/6 - 10 / 4 2140 19,0 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 15/4 - 06 / 2 2609 16,3a 67
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -1 -0 -0 -8 000
Calle Cheven 7 Plass 219 000
10 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) A. Robertsen Bjerke Travbane 0 10/5 - 03 / 8 2160 21,1 476
e. Manita v. Tom Pedro S. Hogner Magnor Travbane 0 01/5 - 06 / 10 2020 20,7 g 142
Knut Ekeberg-Anne Lise Ekeberg A. Robertsen Biri Travbane 2 21/4 - 08 / 8 2100 18,2 273
D. Dalen Knut Ekeberg (A) K. Ekeberg Bjerke Travbane 0 16/3 - 06 / 6 2100 17,7a 1106
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Bjerke Travbane 0 02/2 - 04 / 2 2100 18,6a 315