<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:30 V65-5
V5-3
DD-1
VETERINÆR MARTIN KOLBERGS MINNELØP
VETERINÆR MARTIN KOLBERGS MINNELØP
Kaldblods 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr., 40 m. ved 400.001 kr., 60 m. ved 800.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-9-8 Plass : 11-9-8

1 2018: -18 -5 -4 -2 -4 -147 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 1900 1 Plass 431 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Momarken Travbane 2 05/8 - 05 / 11 2160 26,3 145
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Biri Travbane 1 28/7 - 09 / 2 1609 25,4a 26
Edvard Lindalen /Fåvang O. Kjenner Bjerke Travbane 4 19/7 - 03 / 8 2100 26,0ag 78
C. Antonsen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 05 / 4 1609 24,6a 39
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 1 26/6 - 02 / 7 1609 25,6a 117
2 2018: -19 -3 -6 -5 -4 -208 301 2017: -17 -2 -4 -1 -4 -100 500
Kvikk Tojo 1920 1 Plass 594 628
11 år MØRKBR H v.Bokli Eld L. Trudvang Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 06 / 4 2100 27,6 208
e. Kvikki v. Lund Jerker K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 19/7 - 08 / 4 2140 27,8 389
Tonje Johanne Eng /Løken L. Trudvang Biri Travbane 2 18/6 - 04 / 3 2100 28,1 70
K. Kvasnes Tonje Johanne Eng K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 07/6 - 02 / 5 2160 28,5 25
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Momarken Travbane 1 19/5 - 07 / 11 1640 26,5a 146
3 2018: -23 -1 -1 -1 -5 -50 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 2 Plass 302 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Biri Travbane 0 11/8 - 05 / 3 2100 31,2ag 336
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Jarlsberg Travbane - 04/8 - 01 / 7 1609 dg a 1361
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Sørlandets Travpark 0 21/7 - 08 / 12 2680 29,1 781
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Bjerke Travbane 0 28/6 - 08 / 12 2600 30,5a 966
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Bjerke Travbane - 21/6 - 06 / 3 1609 dg a 508
4 2018: -6 -3 -0 -0 -1 -73 032 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -16 000
Lundrapp 3 Plass 458 282
9 år SVART H v.Elding O. Østre Bjerke Travbane 0 21/6 - 06 / 6 1609 29,0a 271
e. Lappnora v. Lappello* (S) T. Solberg Drammen Travbane 0 04/3 - 07 / 6 2100 33,2a 178
Stall Nora O. Østre Momarken Travbane 1 20/12 - 04 / 5 1640 30,4a 77
G. Austevoll Knut Erland Lund T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 01 / 6 2100 30,9a 92
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Solberg Bjerke Travbane 5 12/10 - 04 / 5 1609 25,0a 60
5 2018: -17 -0 -0 -0 -5 -21 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 1940 1 Plass 780 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 4 13/8 - 01 / 4 2140 temp 57
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 5 21/7 - 07 / 3 1609 23,3a 167
Elin-Merete Harvik /Hordvik K. Bjørnerød Kongsvinger Travbane 5 05/7 - 07 / 11 1620 23,6 289
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Forus Travbane 2 17/6 - 06 / 1 1600 23,7a 267
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 08 / 9 2140 26,8 523
6 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Slåttodin 2 Plass 744 181
12 år RØD H v.Moe Odin N. Holm Bjerke Travbane 0 26/7 - 07 / 11 2160 25,8 1226
e. Bork Lita v. Bork Rigel N. Holm Bjerke Travbane 0 12/7 - 02 / 7 2140 28,4 599
Bjørn Inge Ramstad-Berit Slåtto Neerbye N. Holm Kala Landbane 0 09/8 - 04 / 10 1940 26,2 g 258
N. Holm T. Borg Klosterskogen Travbane - 26/9 - 09 / 10 2100 dg a 265
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 02 / 6 2100 26,0a 30
7 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -26 192 2017: -13 -1 -1 -1 -5 -100 936
Mjølner Spik 3 Plass 586 077
6 år BRUN H v.Spikeld Ø. Kihlstrøm Rättvik - 05/8 - 03 / 4 2180 dg 148
e. Horgen Laila v. Auvin (S) O. Østre Bollnäs 0 04/7 - 07 / 4 2160 26,0 338
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Romme - 02/6 - 05 / 4 2180 dg 57
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Färjestad 0 10/12 - 06 / 1 2140 br 89
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 26/11 - 05 / 7 2140 26,2 88
8 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -103 000 2017: -14 -0 -2 -1 -6 -78 500
Vesle Sjur (S) 1960 1 Plass 1 267 078
13 år MØRKBR H v.Lome Elden O. Østre Sørlandets Travpark 5 11/7 - 05 / 6 2140 25,6a 162
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik O. Østre Bjerke Travbane 0 28/6 - 04 / 1 2100 26,1a 205
Wenche Tangen /Larvik O. Østre Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 08 / 8 2140 25,4 172
D. Dalen Marita H Tangen-Svindland O. Østre Jarlsberg Travbane 5 12/5 - 08 / 7 2100 24,4a 145
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Forus Travbane 0 06/5 - 10 / 1 2040 23,7 1275
9 2018: -12 -1 -0 -4 -5 -143 102 2017: -12 -0 -4 -2 -3 -71 072
Særpefanten 2 Plass 3 566 424
13 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 0 22/7 - 09 / 1 2609 25,2a 750
e. Rilitha v. Alm Rigel O. Østre Bollnäs 4 04/7 - 05 / 9 1640 20,5a 706
Åge Johansen /Grålum O. Østre Årjäng 2 16/6 - 04 / 9 2160 24,4 g 65
O. Østre O. Østre Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 05 / 6 1609 24,5a 141
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 15/12 - 06 / 8 2100 27,1a 199
10 2017: -11 -1 -0 -2 -5 -56 021 2016: -13 -1 -1 -1 -5 -77 417
Höstbo Fredrik* (S) 3 Plass 2 334 338
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Sjøqvist Rättvik 5 31/7 - 04 / 9 2200 28,0 89
e. Korenka* v. Korbest J. Sjøqvist Arvika 0 07/7 - 05 / 13 2560 28,1 107
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/5 - 03 / 3 2100 24,6ag 280
D. Aarum Mats Andersson (T) S. Adolfsson Färjestad 3 14/4 - 02 / 15 2200 25,8 45
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek C. Jepson Färjestad 5 02/4 - 06 / 9 2180 24,4 262
11 2018: -6 -2 -0 -2 -1 -55 491 2017: -5 -1 -0 -0 -2 -26 500
Briskeby Rauen 4 Plass 1 812 908
10 år RØD H v.Bokli Eld L. Kolle Momarken Travbane 4 15/10 - 01 / 8 2780 27,7 rg 36
e. Briskeby Jenta v. Rappfot G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/9 - 12 / 8 2160 23,1 1145
Dag Erik Raastad /Roa O. Mikkelborg Drammen Travbane 3 20/8 - 08 / 2 1700 21,2a 243
E. Rennesvik Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 17/8 - 04 / 5 1609 21,6a 30
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek O. Mikkelborg Biri Travbane 1 29/7 - 02 / 3 2100 23,5a 68