<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:50 V65-3
V5-1


Kaldblods 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr.
For 3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-12-1 Plass : 10-12-1

1 2017: -13 -0 -1 -2 -6 -34 000 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
M.H. Sylvia 1900 1 Plass 72 700
7 år BRUN HP v.Moe Odin M. Sørvik Klosterskogen Travbane 8 30/7 - 03 / 9 2120 32,3 456
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon C. Steine Forus Travbane P 02/5 - 21 / 5 2060 35,6 P
Stall M.H. Sylvia S. Jessen Forus Travbane 6 18/4 - 04 / 3 2040 33,0 299
M. Sørvik S. Fløisvik Forus Travbane 5 14/3 - 03 / 7 2060 32,8 215
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek S. Fløisvik Forus Travbane 5 07/3 - 02 / 5 2060 33,7 306
2 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lolly Løva 2 Plass 49 083
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Ødegaard Bjerke Travbane - 20/7 - 04 / 8 2100 dg a 579
e. Julie Løva v. Nordli Svarten K. Ødegaard Momarken Travbane P 04/7 - 20 / 10 2160 34,8 P
Stall Thosigi Jr. A. Valstad Momarken Travbane N 05/5 - 21 / 4 2160 40,0 rg N
K. Ødegaard Sidsel Kjeve M. Helland Drammen Travbane 0 10/2 - 02 / 15 2120 38,9 g 341
blå m/rød bunn. R. Kruse Momarken Travbane - 12/11 - 03 / 4 2160 dg 399
3 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -18 000 2016: -15 -1 -1 -1 -5 -29 000
Rugstad Faksen 3 Plass 51 000
5 år GRÅSVART V v.Voje Faks H. Andersen Sørlandets Travpark 8 06/8 - 04 / 3 2140 32,9 582
e. Aravinna v. Ara Svarten G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 30/7 - 03 / 15 2120 dg 551
Knut Høydalen-Heidi Kronstad A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 22/6 - 04 / 7 2120 dg 388
H. Andersen Knut Høydalen A. Heisholt Sørlandets Travpark 5 23/4 - 04 / 6 2140 31,3 g 203
rød m/hvitt sk.stk. sorte seler og erm A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 04 / 4 2100 31,5 315
4 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -11 -2 -2 -1 -2 -66 000
Kringlers Frida 4 Plass 81 364
6 år BRUNSVART HP v.Åsajerven L. Kolle Momarken Travbane 5 05/8 - 01 / 6 2140 31,4 30
e. Vikenmai v. Spang Best K. Johansen Bjerke Travbane 1 12/7 - 05 / 5 2140 31,1 35
Bjørn Jensen /Maura K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 26/6 - 01 / 3 2100 30,1 36
K. Johansen Bjørn Jensen L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 16/6 - 07 / 2 2600 32,3 161
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Mathisen Jarlsberg Travbane 6 26/3 - 09 / 7 2120 35,7 g 114
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -25 -0 -2 -1 -8 -38 000
Lørdagsgodt 5 Plass 51 500
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 16/8 - 04 / 3 2140 dg 533
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 05/8 - 01 / 9 2160 30,9 g 136
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 04/7 - 04 / 12 2160 30,9 g 371
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 20/6 - 08 / 4 2160 32,4 g 522
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 13/6 - 07 / 2 2140 br g 287
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 1920 1 Plass 117 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 03 / 8 2540 31,8 213
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Ødegaard Momarken Travbane 3 03/8 - 03 / 2 2140 30,8a 96
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 26/7 - 02 / 10 2140 31,3 453
G. Antonsen Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 07 / 5 2120 29,9 426
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame K. Bjørnerød Årjäng 8 23/6 - 03 / 2 2140 31,2 275
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 2 Plass 72 500
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Biri Travbane 0 30/6 - 05 / 8 2120 34,9 g 680
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Momarken Travbane - 20/6 - 01 / 2 2640 dg a 624
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Momarken Travbane 0 13/6 - 01 / 7 1640 31,8ag 1038
J. Theodorsen Glenn Kramer Stenberg (T) J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 24/5 - 05 / 4 1640 30,5 g 559
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Momarken Travbane 0 09/5 - 04 / 15 2160 34,0 g 1568
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -22 -1 -1 -3 -7 -58 212
Hønn Spik 3 Plass 86 212
9 år SVART V v.Spikeld G. Gundersen Momarken Travbane 1 03/8 - 03 / 7 2140 30,7a 63
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten D. Dalen Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 6 2100 31,5a 306
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli G. Gundersen Biri Travbane 5 23/7 - 03 / 2 2100 30,9 64
D. Dalen Tore Borgli M. Jakobsson Arvika 2 07/7 - 02 / 1 2100 29,0 65
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/6 - 03 / 5 1609 29,9a 107
9 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 4 Plass 93 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 01 / 12 2100 30,4a 225
e. Trollemma v. Ilmin Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/5 - 05 / 12 2160 30,5 303
Trond Solskau /Rolvsøy M. Høitomt Bjerke Travbane 6 16/5 - 02 / 2 2140 30,1 254
G. Grimsgård Trond Solskau Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 09/5 - 04 / 11 2160 30,0 169
blå m/lysgrønne seler & hestehode i sk Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 05/5 - 04 / 8 1609 26,8a 199
10 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 5 Plass 137 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld K. Bjørnerød Biri Travbane 2 28/7 - 06 / 7 2100 29,0a 54
e. Vivendel v. Viljesterk K. Bjørnerød Biri Travbane 1 16/7 - 02 / 6 2100 28,6a 55
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 06 / 1 2100 29,3 g 131
K. Bjørnerød Kari M. Hasselgård K. Bjørnerød Momarken Travbane 1 20/6 - 08 / 2 2160 30,6 21
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 2 14/6 - 03 / 2 2100 28,0a 184
11 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -24 -7 -4 -1 -5 -168 508
Ra Tore 6 Plass 173 508
7 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Drammen Travbane 0 31/7 - 04 / 7 2100 33,3ag 39
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Årjäng 1 14/7 - 08 / 5 2140 28,8a 45
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød O. Kjenner Momarken Travbane 2 04/7 - 04 / 13 2160 30,6 74
J. Mjølnerød C. Kjenner Årjäng - 23/6 - 03 / 4 2140 dg 76
burgunder m/gul hestesko & to ermringe H. Tvedt Biri Travbane 6 14/6 - 03 / 9 2100 29,0a 125
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 7 Plass 380 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott H. Holm Kongsvinger Travbane 6 05/7 - 04 / 4 1600 29,7ag 75
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn H. Holm Bjerke Travbane 1 29/6 - 03 / 1 1609 28,9a 32
Jan Sørensen /Oslo H. Holm Bjerke Travbane 2 22/5 - 02 / 6 1609 28,3a 216
H. Holm P. Kals Biri Travbane 0 10/2 - 03 / 11 2120 32,8 r 205
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl P. Kals Biri Travbane P 27/1 - 20 / 4 2100 36,6 P
13 2017: -14 -5 -4 -0 -4 -137 318 2016: -4 -2 -0 -0 -1 -28 000
Tekno Teddy 8 Plass 165 318
4 år SVART H v.Tekno Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 2 31/5 - 05 / 9 2140 30,2 g 35
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Åmål 1 16/5 - 05 / 6 2500 30,7 29
Terje Lunewski /Tranby O. Sagholen Bjerke Travbane 1 03/5 - 05 / 1 2140 31,1 31
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 5 26/4 - 03 / 3 2140 30,2 108
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane 4 10/4 - 04 / 2 2100 33,7 g 35
14 2017: -15 -0 -0 -1 -4 -17 500 2016: -17 -1 -2 -2 -9 -55 500
Skjegge Balder 9 Plass 78 000
7 år M.M. BRUN V v.H.G. Balder K. Mathisen Biri Travbane 0 11/8 - 04 / 11 2120 br g 1553
e. Skjeggeblessa v. Braute K. Mathisen Biri Travbane 0 16/7 - 04 / 1 2100 31,7a 579
Wenche Kristine Jostad /Lena K. Mathisen Biri Travbane 0 13/5 - 01 / 10 2120 br g 508
A. Johannessen Wenche Kristine Jostad K. Mathisen Bjerke Travbane 5 22/3 - 03 / 15 2160 30,5 718
Rød m/blå stjerner & mansj Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 03/3 - 06 / 8 2100 32,1a 1264