<<< Forrige løp
Start ca kl. 21:10 V5-5


Kaldblods 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
For 3-15-årige høyest 7.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-3-7 Plass : 12-3-7

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Argatina 1900 1 Plass 4 000
7 år SVART HP v.Horgen Tore N. Holm Momarken Travbane 0 04/7 - 07 / 3 2140 38,8 g 22
e. Arga v. Viljesterk N. Holm Momarken Travbane P 13/6 - 20 / 10 2180 35,7 P
Marianne Holm /Berg I Østfold
N. Holm Marianne Holm
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame
2 2018: -5 -0 -1 -0 -3 -13 500 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Santer 2 Plass 15 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven P. Sem Drammen Travbane P 27/7 - 20 / 6 2120 40,4 P
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Jarlsberg Travbane N 13/7 - 20 / 5 2120 br N
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge D. Dalen Bjerke Travbane 24/6 - 20 / 8 1660 52,6 B
P. Sem D. Dalen Drammen Travbane 17/6 - 21 / 6 1720 54,4 B
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek
3 2018: -7 -1 -2 -2 -0 -40 000 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -39 000
Aarbakks Evelyn 3 Plass 79 000
5 år BRUN HP v.Rapp Best O. Østre Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 01 / 7 2100 40,0 236
e. Fjære Besta v. Spiktoto O. Østre Drammen Travbane 0 30/4 - 07 / 8 2100 40,7 g 288
Anniken Mastereid-Rasmus Gisholt O. Østre Klosterskogen Travbane P 09/3 - 21 / 9 2120 39,6 g P
H. Andersen Anniken Mastereid A. Andersen Klosterskogen Travbane N 30/1 - 20 / 2 2100 45,9 N
rød m/hvitt sk.stk. sorte seler og erm O. Østre Klosterskogen Travbane 06/7 - 21 / 9 1720 02,5 B
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Troll Diva 4 Plass 9 000
6 år BRUN HP v.Krageboen G. Austevoll Momarken Travbane P 03/8 - 20 / 6 2160 36,1 P
e. Trollevy v. Mentor Mollyn
Turid Solskau /Rolvsøy
G. Austevoll Trond Solskau
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Rutta Tutta 5 Plass 3 000
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld C. Antonsen Momarken Travbane 0 10/1 - 08 / 4 2140 46,1 351
e. Høyby Rutta v. Høiby Kongen G. Austevoll Biri Travbane 0 16/12 - 08 / 6 2100 br 237
Majken Høgberg Amundsen /Trøgstad C. Antonsen Momarken Travbane P 06/12 - 20 / 3 2160 41,9 g P
C. Antonsen Anne-Berit Vestby C. Antonsen Momarken Travbane N 06/11 - 20 / 7 2160 45,1 g N
Blå m/gul hestesko & tre ermringer
6 2018: -8 -0 -1 -0 -5 -17 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Sjur Odin 6 Plass 17 000
4 år SVART V v.Tekno Odin S. Weberg Biri Travbane - 28/7 - 01 / 5 2100 dg 46
e. Steggsjura v. Åsajerven S. Weberg Drammen Travbane P 19/6 - 20 / 3 2100 38,7 P
Stall Good Old Days
S. Weberg
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek
7 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -35 366 2017: -8 -1 -1 -1 -4 -28 531
Torø Stjerna* 1920 1 Plass 66 648
7 år BRUN HP v.Lome Elden D. Aarum Årjäng 6 06/8 - 09 / 3 2140 34,6 g 284
e. Lynlill v. Spang Best D. Aarum Arvika 7 26/6 - 02 / 6 2100 36,4 44
Sverige M. Jakobsson Årjäng - 10/4 - 08 / 4 2140 dg g 39
D. Aarum Jan-Olof Steen D. Aarum Färjestad 0 11/11 - 03 / 3 2140 br g 34
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek D. Aarum Årjäng 4 06/9 - 09 / 2 2140 33,9 78
8 2018: -16 -0 -1 -4 -6 -54 183 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -16 842
Skrei Stjerna 2 Plass 71 025
7 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Momarken Travbane 7 04/7 - 07 / 9 2140 38,4 695
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 09 / 4 2100 40,2 rg 669
Øystein Østre /Askim L. Østre Momarken Travbane 8 20/6 - 07 / 3 2140 39,3 g 279
L. Østre Øystein Østre L. Østre Momarken Travbane P 23/1 - 20 / 8 2160 41,3 P
Svart m/gul stolpe, reklame
9 2018: -11 -1 -2 -0 -5 -47 978 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -10 842
Tusse Faks 3 Plass 58 820
5 år HUSKBRUN H v.Voje Faks J. Mjølnerød Årjäng 7 06/8 - 09 / 6 2140 34,6 g 37
e. Hjelset Sofi v. Pål Even J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 19/7 - 22 / 8 2160 36,8 P
Terje Edh /Lillestrøm H. Tvedt Bjerke Travbane - 09/9 - 20 / 15 1680 dgpp N
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
10 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -1 -0 -4 000
Åsa 4 Plass 6 000
7 år SVART HP v.Klack Jo* (S) H. Østborg Leangen Travbane 0 17/7 - 09 / 7 2160 37,7 g 517
e. Lomselda v. Lome Elden H. Rasmussen Harstad Travpark N 12/11 - 21 / 2 2060 dgpp N
Sunniva S. Huseby /Skaun Ø. Wagnild Bodø Travbane 0 04/9 - 02 / 1 2120 br g 123
S. Husby Glenn Kramer Stenberg (T) H. Østborg Leangen Travbane 0 15/8 - 08 / 4 2140 36,1 975
Burgunder m/hvitt skstk & mansj, rek H. Østborg Orkdal Tråvpark 0 07/8 - 08 / 11 2120 38,7 338
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Bossum Lappa 5 Plass 8 000
9 år SVART HP v.Kasper Mollyn K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 01 / 7 2120 35,9 g 369
e. Fjell Lappa v. Pål Even C. Antonsen Momarken Travbane 0 09/10 - 02 / 9 2140 41,8 422
Ole-Jonny Hansen /Manstad O. Kjenner Drammen Travbane 7 29/5 - 08 / 8 2120 41,5 383
K. Bjørnerød Ole-Jonny Hansen O. Kjenner Jarlsberg Travbane 6 20/3 - 08 / 5 2100 37,6 g 221
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm O. Kjenner Jarlsberg Travbane 7 22/1 - 08 / 5 2100 38,9 87
12 2018: -13 -1 -1 -1 -3 -48 201 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -33 842
Pepp Jerka 6 Plass 82 043
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Årjäng 8 06/8 - 09 / 4 2140 34,7 g 392
e. Peppana v. Alm Svarten K. Ødegaard Momarken Travbane 8 04/7 - 07 / 5 2140 38,6 g 89
Terje Aareskjold /Sandnes K. Ødegaard Momarken Travbane 4 20/6 - 07 / 4 2140 37,1 50
K. Ødegaard K. Ødegaard Momarken Travbane P 28/3 - 20 / 6 2160 37,1 P
blå m/rød bunn.