<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 4.001 kr.
For 3-15-årige høyest 15.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-8 Plass : 1-10-8

1 2018: -15 -2 -0 -0 -6 -57 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 2140 1 Plass 123 500
4 år BRUN HP v.Spikeld Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 09 / 5 2100 39,0 g 26
e. Lille Kristine v. Moe Odin P. Kals Sørlandets Travpark P 25/6 - 23 / 9 2160 38,2 g P
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
2 2018: -5 -0 -1 -0 -3 -12 000 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -24 000
Barka Loma 2 Plass 36 000
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 06/8 - 07 / 2 2140 39,2 g 187
e. Bjørli Terna v. Moe Odin R. Wiig Forus Travbane P 18/7 - 24 / 5 2060 40,1 P
Tor Arne Barka-Liv Marit Barka O. Karlsen Forus Travbane 19/7 - 22 / 2 1620 55,6 B
G. Mikkelsen Tor Arne Barka O. Karlsen Forus Travbane 05/7 - 23 / 4 2060 52,6 B
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek
3 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000
Barka Viktor 3 Plass 14 000
6 år SVART V v.Alm Viktor C. Antonsen Sørlandets Travpark 6 06/8 - 07 / 7 2140 38,1 152
e. Bjørli Terna v. Moe Odin Å. Tengsareid Forus Travbane P 18/7 - 24 / 3 2060 40,2 P
Tor Arne Barka-Liv Marit Barka
P. Buer Tor Arne Barka
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -5 -12 500
Kiletor 4 Plass 12 500
5 år BRUN V v.Voje Faks T. Solberg Sørlandets Travpark 4 06/8 - 07 / 5 2140 36,0 49
e. Kilerosa v. Alm Hellin M. Høitomt Sørlandets Travpark - 29/4 - 08 / 3 2140 dg 279
Åge Jan Kile-Nils Kile J. Undem Sørlandets Travpark P 23/4 - 20 / 7 2160 35,6 P
V. Tjomsland Åge Jan Kile J. Undem Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 5 1660 57,3 g B
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame J. Undem Sørlandets Travpark 06/9 - 22 / 7 1660 54,4 g B
5 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -24 000 2017: -8 -0 -0 -0 -8 -19 000
Jenny Lill 2160 1 Plass 48 000
5 år BRUN HP v.Bork Odin A. Berås Sørlandets Travpark 6 13/8 - 08 / 5 2140 34,4 g 531
e. Marina Lill v. Marine Svarten A. Berås Sørlandets Travpark 8 21/7 - 09 / 11 2140 34,4ag 611
Dagfinn Svantesen /Fevik A. Berås Sørlandets Travpark 7 02/7 - 07 / 7 2160 34,2 365
A. Berås Dagfinn Svantesen A. Berås Klosterskogen Travbane 6 15/6 - 08 / 4 2100 36,2 g 487
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 08 / 9 2100 37,6 g 284
6 2018: -14 -0 -1 -0 -3 -16 000 2017: -12 -1 -1 -0 -7 -33 000
Solhaugblesa 2 Plass 49 000
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld I. Dahl Drammen Travbane 4 31/7 - 03 / 12 2120 33,8 727
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) I. Dahl Jarlsberg Travbane 8 13/7 - 03 / 8 2100 36,1 g 412
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl L. Kolle Momarken Travbane 2 04/7 - 07 / 2 2140 37,8 223
I. Dahl J. Bjaanes Forus Travbane 7 18/4 - 07 / 6 2060 40,9 285
Rosa m/to motg.svarte kiler J. Bjaanes Forus Travbane 0 21/3 - 07 / 1 2040 39,0 g 262
7 2018: -14 -1 -3 -4 -5 -76 000 2017: -9 -1 -4 -0 -4 -58 500
Lome Perla 3 Plass 134 500
5 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/8 - 07 / 1 2140 32,4 28
e. Lomevilja v. Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark P 02/7 - 23 / 3 2160 36,4 P
Ludvig Jensen /Tveit E. Høitomt Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 2 1660 57,6 g B
L. Kolle Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 16/8 - 24 / 2 2160 56,7 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
8 2017: -23 -0 -0 -3 -8 -30 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Junior 4 Plass 30 500
8 år SVART V v.Moe Odin H. Nordland Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 04 / 3 2100 34,3 g 277
e. Spang Rosa v. Eng Svarten H. Nordland Momarken Travbane - 03/8 - 02 / 12 2140 dg a 460
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Drammen Travbane 5 27/7 - 03 / 1 2100 32,7ag 559
H. Nordland H. Nordland Jarlsberg Travbane 9 26/6 - 09 / 13 2120 33,6 937
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Klosterskogen Travbane 7 22/6 - 08 / 3 2100 33,5 g 575
9 2018: -9 -1 -1 -2 -3 -54 500 2017: -9 -0 -1 -0 -5 -17 000
Ruskeli Svarta 5 Plass 71 500
6 år SVART HP v.Norheim Faksen T. Sør-Reime Sørlandets Travpark - 21/7 - 09 / 7 2140 dg a 279
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 2 11/7 - 08 / 4 2140 34,1 252
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 4 02/7 - 07 / 6 2160 33,4 148
T. Sør-Reime Anne Catrine Kleveland (B) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 12/5 - 01 / 5 2100 37,2 g 65
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 5 29/4 - 08 / 7 2140 33,2 g 567
10 2018: -21 -0 -2 -6 -9 -79 500 2017: -9 -0 -1 -3 -2 -33 000
Kilestjerna 6 Plass 112 500
4 år MØRKBR HP v.Alm Taragon J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 13/8 - 08 / 3 2140 31,8 155
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 06/8 - 07 / 4 2140 34,1 140
Stall 1.2.3. Kile L. Kolle Bjerke Travbane - 19/7 - 01 / 3 2140 g0 g 485
J. Eriksen Åge Jan Kile J. Eriksen Jarlsberg Travbane 8 06/7 - 09 / 4 2100 37,9 g 54
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark P 14/5 - 20 / 4 2160 36,6 P
11 2018: -8 -0 -1 -0 -5 -19 000 2017: -11 -0 -0 -1 -9 -25 500
Findal Faxen 7 Plass 44 500
7 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Drammen Travbane 8 31/7 - 03 / 13 2120 35,0 272
e. Findal Elda v. Elding J. Undem Jarlsberg Travbane 8 26/6 - 09 / 12 2120 33,5 909
Ole Roger Dyrkorn /Stathelle T. Borg Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 02 / 4 2100 br g 394
J. Undem Ole Roger Dyrkorn J. Undem Drammen Travbane 7 18/5 - 02 / 6 2100 36,9 g 234
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 04/5 - 08 / 4 2100 35,8 772