<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V5-4
Rein Grønt AS's løp
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-3 Plass : 1-5-3

1 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -11 491 2017: -12 -1 -0 -3 -6 -38 500
Dreng Stjerna 2100 1 Plass 49 991
5 år SVART HP v.Moe Odin A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 08 / 4 2100 38,0 104
e. Gik Blesa v. Alm Svarten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 02 / 1 2100 36,7 372
Tor Skilbrei-Bente Kusslid T. Skilbrei Bergen Travpark P 27/5 - 20 / 5 2120 41,4 P
V. Hop Lars O. Romtveit (T) R. Halvorsen Bergen Travpark 23/8 - 20 / 3 1620 48,6 B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Ø. Austevoll Bergen Travpark 13/8 - 20 / 2 2100 50,3 B
2 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -7 -0 -1 -0 -2 -10 000
Emse Balder 2 Plass 22 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder A. Christensen Klosterskogen Travbane 5 30/7 - 08 / 2 2100 39,6 g 130
e. Emse Guri v. Braute A. Christensen Drammen Travbane P 19/6 - 20 / 4 2100 39,2 P
Kristian Solbakken-Anne Rasmus
A. Christensen
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem
3 2018: -9 -0 -0 -2 -3 -18 500 2017: -8 -0 -0 -3 -3 -18 000
Eiklands Faks 3 Plass 36 500
5 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 07 / 3 2100 37,0 g 365
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Klosterskogen Travbane P 30/7 - 20 / 3 2120 40,0 g P
Ingar Reinskås-Reidun Østenå K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 12/11 - 20 / 3 1720 54,5 B
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 15/9 - 23 / 7 1720 00,5 g B
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
4 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -6 -0 -0 -0 -5 -13 000
Drivjerven 4 Plass 21 000
4 år SVART H v.Åsajerven A. Akselsen Drammen Travbane P 31/7 - 21 / 4 2120 38,4 g P
e. Drivstjerna v. Alm Viktor
Harald Stikbakke-Paul Stikbakke
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
5 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -22 491 2017: -6 -1 -1 -1 -1 -54 000
Føynland Lykke 5 Plass 76 491
4 år SVART HP v.Moe Odin P. Kristiansen Jarlsberg Travbane P 26/6 - 21 / 8 2120 36,8 P
e. Lannem Siv v. Alm Viktor
Pål Kristiansen /Husøysund
G. Flåten Pål Kristiansen (A)
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
6 2018: -16 -0 -1 -1 -8 -42 692 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -22 160
Egge Terna 6 Plass 64 852
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin J. Hansen Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 07 / 1 2100 35,6 422
e. Edel Jenta v. Alm Svarten L. Kolle Jarlsberg Travbane P 05/5 - 22 / 5 2120 39,4 P
Merete Viksås /Roa
J. Hansen Jan Morten Hansen (T)
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek
7 2018: -15 -0 -0 -3 -6 -64 500 2017: -8 -0 -0 -0 -7 -32 000
Komnes Anna 7 Plass 96 500
4 år BRUN HP v.Lome Elden J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 30/7 - 08 / 6 2100 42,2 g 174
e. Mathea v. Høiby Kongen J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 09 / 9 2100 38,0 833
Stall Eldo J. Gaustad Jarlsberg Travbane P 26/6 - 21 / 12 2120 41,2 g P
J. Gaustad Johan Hogstad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 28/7 - 20 / 7 1720 00,6 B
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 19/7 - 20 / 4 1720 56,5 B
8 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -8 -0 -0 -0 -3 -6 000
Sems Maia 8 Plass 10 000
8 år SVART HP v.Lome Kongen J. Johansen Biri Travbane 8 11/8 - 08 / 1 2100 39,4 g 429
e. Holter Mia v. Høiby Kongen J. Johansen Bjerke Travbane - 26/7 - 09 / 8 2140 dg 507
Eivind Gravdal /Hof J. Johansen Biri Travbane 0 14/7 - 08 / 10 2100 36,1 g 1302
J. Johansen J. Johansen Bjerke Travbane P 28/6 - 22 / 6 2160 40,9 g P
Brun m/turkis sidefelt & erm, br. ermr C. Hande Bjerke Travbane P 21/6 - 21 / 3 2160 36,7 P