<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
TIDSLØP
TIDSLØP -
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre, 40 m. for tid 1.35,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,5 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-5 Plass : 1-9-5

1 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -8 000 2017: -11 -2 -2 -1 -2 -44 500
Egge Jarl 2100 1 Plass 52 500
5 år SVART V v.Lome Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 3 11/8 - 08 / 10 2100 36,0 g 83
e. Edel Jenta v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 0 14/7 - 08 / 2 2100 37,2 g 160
Leiv Kristian Skåla /Rosendal E. Høitomt Biri Travbane P 30/6 - 23 / 5 2100 38,3 P
V. Hop Kjetil Helgestad (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -9 -0 -0 -0 -5 -12 000
Torpa Ola 2 Plass 18 000
6 år BRUN V v.Åsajerven T. Totland Bergen Travpark - 08/6 - 09 / 5 2100 dg 306
e. Stumne Ninsen v. Krembest E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 04/5 - 08 / 1 2100 37,4 g 97
Øystein Eithun-Tove Iren Melby E. Høitomt Drammen Travbane - 30/4 - 07 / 2 2100 dg 61
O. Mikkelborg Oskar Slåttland (A) O. Storetvedt Bergen Travpark - 23/3 - 01 / 1 2100 dg 33
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Storetvedt Bergen Travpark P 02/3 - 20 / 2 2120 37,5 g P
3 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -15 000 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Bjørnstad Jerkeld 3 Plass 24 000
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 28/6 - 22 / 7 2160 37,6 g P
e. Steinsvad Il v. Ilmin
Magne T. Haadem /Aurdal
Å. Tengsareid Heidi Moen (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
4 2018: -13 -3 -2 -2 -3 -88 031 2017: -13 -1 -0 -0 -8 -41 712
Øygard Pål 4 Plass 129 743
4 år SVART V v.Tekno Odin K. Kvasnes Biri Travbane 4 11/8 - 08 / 3 2100 36,5 122
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Momarken Travbane - 04/7 - 07 / 10 2140 dg 563
Stall Pål Sine Hener R. Kruse Biri Travbane 0 02/6 - 08 / 7 2100 41,7 g 486
O. Østre Laila Kjøniksen R. Kruse Momarken Travbane P 19/5 - 20 / 2 2160 40,1 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame R. Kruse Momarken Travbane 30/8 - 23 / 7 2160 57,9 g B
5 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Austvass Perla 5 Plass 4 000
6 år LYSBRUN HP v.Frigg Mollyn G. Austevoll Biri Travbane P 30/6 - 23 / 2 2100 37,3 P
e. Sala Sara v. Braute G. Austevoll Bjerke Travbane 25/9 - 20 / 7 1660 57,6 B
Line Therese Hagen /Austvatn
G. Austevoll Line Therese Hagen
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
6 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kolnes Linda 6 Plass 2 000
4 år SVART HP v.Bork Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane - 30/7 - 08 / 7 2100 dg r 29
e. Vosseflya v. Kos Knekten D. Dalen Drammen Travbane P 19/6 - 20 / 2 2100 34,6 P
Anne Birkeland /Lier C. Olsen Bergen Travpark - 22/12 - 20 / 2 2120 dpp N
H. Holm Anne Birkeland J. Vatland Forus Travbane 15/9 - 21 / 6 1620 58,1 B
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Vatland Forus Travbane 25/8 - 22 / 9 1620 57,8 g B
7 2017: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -7 -0 -0 -1 -4 -13 000
Krylling Kompis 7 Plass 15 000
9 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Drammen Travbane - 04/5 - 02 / 3 2100 dg 601
e. Krylling Bella v. Lykke Gutten D. Dalen Biri Travbane 0 21/4 - 09 / 9 2120 37,8 g 383
Kari Steinseth /Bergen D. Dalen Drammen Travbane 0 18/4 - 02 / 14 2120 37,8 g 500
D. Dalen Einar Steinseth O. Østre Biri Travbane 0 06/1 - 08 / 6 2100 40,1 424
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 08 / 4 2100 39,2 183
8 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -13 -0 -0 -2 -7 -26 111
Rusken Junior 2140 1 Plass 30 311
6 år MØRKBR V v.Voje Faks K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 09 / 15 2120 br g 407
e. Rigel Edda v. Alm Rigel K. Ødegaard Momarken Travbane 0 19/5 - 09 / 15 2180 35,7 g 626
Ove Kvamme /Greåker K. Ødegaard Färjestad 0 06/3 - 01 / 11 2160 35,9 g 430
K. Ødegaard Jan-Arne Raab (T) K. Ødegaard Momarken Travbane 4 23/1 - 08 / 9 2180 35,0 82
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Färjestad - 09/1 - 01 / 6 2660 dg 146
9 2018: -17 -1 -2 -1 -6 -67 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 2 Plass 107 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 10/8 - 07 / 2 2100 35,0 74
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Drammen Travbane - 31/7 - 03 / 7 2100 dg 315
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 03 / 7 2100 34,4 735
H. Eggen Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 8 12/5 - 09 / 9 2100 38,2 g 117
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek E. Gravdal Drammen Travbane 4 30/4 - 07 / 3 2100 35,0 412
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -0 -9 -23 500
Skiberose 3 Plass 35 500
5 år SVART HP v.Skibber E. Gravdal Klosterskogen Travbane 8 10/8 - 07 / 10 2140 34,7 602
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten E. Gravdal Drammen Travbane 0 10/4 - 09 / 10 2120 37,6 292
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 8 19/3 - 02 / 4 2100 36,3 550
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane 8 21/11 - 07 / 1 2100 42,5 466
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 11/11 - 08 / 9 2120 40,6 187