<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:04 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1600 m. Voltestart.
2-årige.
25. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -55 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ros Son 1600 1 Plass 55 500
3 år SVART H v.Tekno Odin
e. Nordli Svarta v. Spikeld
Team Optimister
K. Djøseland
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl.
2 2018: -4 -1 -0 -1 -2 -52 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Erga Fenja 2 Plass 52 000
3 år BORKET HP v.Bork Odin
e. Moe Fenja v. Moe Odin
Atle Erga /Orre
T. Erga Atle Erga (A)
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vestpol Kaizer 3 Plass 0
2 år SVART V v.Bork Odin T. Karlsen Forus Travbane 08/8 - 21 / 2 2040 56,6 B
e. Øyseira v. Åsajerven
Ernst Ove Breivik /Kleppe
T. Karlsen Ove Kenneth Karlsen (T)
Blå, hvite seler m&svarte stjerner,rek
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mantus 4 Plass 0
2 år SVART H v.Norheim Svenn S. Wassberg Forus Travbane 08/8 - 21 / 3 2040 01,1 B
e. Maias Oda v. Moe Odin
Oda Verdal /Mandal
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T)
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Erga Sjefen 5 Plass 0
3 år SVARTBRUN H v.Bork Odin
e. Sjefsstjerna v. Elding
Atle Erga /Orre
A. Erga
rød,ruter på blått sk.stk,blå seler+re
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kvikk Ast 1620 1 Plass 0
2 år BRUN H v.Neslands Loke
e. Silje Kvikka v. Pål Even
Marie Skjæveland-Asbjørn Fredriksen
J. Bjaanes Sigve Skjæveland
gul m/skrått svart sk.stk. & skråbånd.
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kolnes Borken 2 Plass 0
3 år SVARTBRUN V v.Bork Odin
e. Vosseflya v. Kos Knekten
Arild Salte-Tone Salte
E. Nedrebø Arild Salte
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nesvinn 3 Plass 2 000
3 år BRUN KH v.Tekno Odin
e. Nesalma v. Alm Svarten
Stall Nesvinn
P. Buer Atle Utbjoa
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Soma Odin 4 Plass 0
2 år BRUN H v.Bork Odin
e. Olava v. Spikeld
Stall Marteng
M. Soma
hvit m/grønt sk.stk. grønne seler/erme
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tysvær Nico 5 Plass 0
2 år SVART H v.Lome Elden
e. Tangen Toja v. Alm Svarten
Terje Stokka /Bryne
T. Stokka
grønn m/hvitt hestehode i hvit hestesk
11 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nordli Lyn 6 Plass 6 000
3 år SVART H v.Dotterud Teddy
e. Nordli Lys v. Eldfaksen* (S)
Per Arne Haga /Stavanger
G. Tollefsen Per Arne Haga
rød m/hvitt kryss