<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 14.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-8 Plass : 6-7-8

1 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Madlabest 2040 1 Plass 8 000
4 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld J. Svendsen Forus Travbane - 27/6 - 10 / 3 2040 g6 g 354
e. Madlavesla v. Spikeld J. Svendsen Forus Travbane P 04/6 - 20 / 5 2060 37,1 g P
Tor O. Svendsen /Hafrsfjord J. Svendsen Forus Travbane N 23/5 - 23 / 7 2060 dgpp N
J. Svendsen Stian Svendsen (A) S. Svendsen Forus Travbane 30/6 - 21 / 4 2060 58,0 B
Svart m/blå ermer & sidefelt S. Svendsen Forus Travbane 19/6 - 23 / 6 1620 01,0 B
2 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -11 000 2017: -19 -1 -1 -2 -6 -47 000
Emblan 2 Plass 58 000
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld M. Soma Forus Travbane - 08/8 - 07 / 14 2060 dg 150
e. Olava v. Spikeld Å. Tengsareid Forus Travbane 2 01/8 - 04 / 1 2040 32,5 57
Stall Marteng M. Soma Forus Travbane 0 18/7 - 08 / 6 2060 37,2 g 636
M. Soma M. Soma Sørlandets Travpark 3 02/7 - 07 / 1 2140 34,1 198
hvit m/grønt sk.stk. grønne seler/erme M. Soma Forus Travbane 4 27/6 - 10 / 2 2040 33,8 449
3 2018: -5 -1 -1 -1 -1 -25 000 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -10 000
Talent Ø.K. 3 Plass 35 000
4 år SVART V v.Tekno Odin Å. Tengsareid Forus Travbane - 08/8 - 07 / 1 2040 g4 26
e. Taletta v. Rigel Jo Å. Tengsareid Forus Travbane 3 01/8 - 07 / 3 2040 34,4 27
Rune Skogen /Bryne K. Djøseland Forus Travbane - 04/6 - 01 / 6 2040 dg 22
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane P 23/5 - 23 / 10 2060 37,4 P
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 17/6 - 22 / 4 1620 48,8 g B
4 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -8 000
Himalaya 4 Plass 8 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn E. Bjerkelund Forus Travbane 8 08/8 - 07 / 5 2040 37,5 g 491
e. Sergodtut v. Åsajerven P. Buer Forus Travbane 0 01/8 - 07 / 2 2040 37,5 g 246
Elli Ommundsen-Frank Ommundsen P. Buer Forus Travbane 4 18/7 - 08 / 1 2040 34,2 914
P. Buer Elli Ommundsen (A) P. Buer Forus Travbane - 27/6 - 10 / 4 2040 dg 101
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Forus Travbane - 04/6 - 01 / 3 2040 g8 g 165
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -18 -0 -1 -1 -13 -45 500
Jærvsømina 2060 1 Plass 51 500
6 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) T. Skjæveland Forus Travbane 3 01/8 - 04 / 2 2060 32,3 497
e. Holt Mina v. Moe Odin T. Skjæveland Forus Travbane 7 25/7 - 04 / 3 2040 33,5 g 577
Tor Ove Skjæveland /Sandnes T. Skjæveland Forus Travbane 0 18/7 - 08 / 11 2080 38,3 g 1540
T. Skjæveland T. Skjæveland Forus Travbane 8 27/6 - 10 / 10 2080 32,6 401
rød m/gule langsstr. rødt sk.stk. T. Skjæveland Forus Travbane - 23/5 - 09 / 10 2060 dg 312
6 2018: -7 -1 -1 -1 -2 -33 500 2017: -12 -1 -2 -2 -4 -44 000
Alm Tekla 2 Plass 77 500
5 år BRUN HP v.Tekno Odin P. Erga Forus Travbane 5 08/8 - 07 / 10 2060 32,2 170
e. Alm Tindra v. Auvin (S) P. Erga Forus Travbane 4 01/8 - 04 / 4 2060 32,7 65
Bjørn Høyland /Bryne T. Erga Forus Travbane 2 25/7 - 04 / 2 2040 32,2 143
T. Erga P. Erga Forus Travbane 5 18/7 - 08 / 4 2060 34,2 g 126
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl P. Erga Forus Travbane 2 27/6 - 10 / 1 2040 32,6 57
7 2018: -5 -2 -1 -0 -1 -38 000 2017: -20 -1 -2 -0 -7 -49 000
Skeie Odin 3 Plass 99 000
5 år SVART V v.Moe Odin G. Gudmestad Forus Travbane - 08/8 - 04 / 1 2040 g3 289
e. Rappblesa v. Pål Even G. Gudmestad Forus Travbane 5 01/8 - 04 / 5 2060 32,7 105
Randi Alendal E. Høitomt Forus Travbane 8 25/7 - 04 / 6 2060 33,4 g 201
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane - 18/7 - 08 / 10 2080 dg 504
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 6 27/6 - 10 / 13 2080 32,3 82
8 2018: -13 -2 -2 -2 -5 -68 000 2017: -21 -0 -2 -3 -6 -44 500
Flyteld 4 Plass 121 500
10 år BRUNSVART V v.Elding R. Wiig Forus Travbane 2 08/8 - 07 / 8 2060 31,2 349
e. Flytlill v. Atom Vinter R. Wiig Forus Travbane - 25/7 - 04 / 5 2040 dg 304
Torstein Gudmestad /Bryne R. Wiig Forus Travbane 3 18/7 - 08 / 13 2080 32,4 352
R. Wiig Torstein Gudmestad (A) R. Wiig Forus Travbane 0 27/6 - 10 / 9 2080 32,9 252
svart m/blå ermstriper og reklame R. Wiig Forus Travbane 0 23/5 - 09 / 7 2060 37,7 g 358
9 2018: -4 -0 -1 -2 -1 -26 000 2017: -15 -3 -0 -2 -7 -118 000
Njølstad Jela 5 Plass 144 000
4 år SVARTBRUN HP v.Norheim Svenn T. Gudmestad Forus Travbane 3 25/7 - 04 / 1 2040 32,6 g 1044
e. Solberg Jela v. Mørtvedt Jerkeld T. Gudmestad Forus Travbane 7 18/7 - 08 / 7 2060 35,3 g 1009
Tormod Gudmestad /Nærbø T. Gudmestad Forus Travbane 7 27/6 - 10 / 6 2060 33,4 401
T. Gudmestad T. Gudmestad Forus Travbane 6 04/6 - 01 / 7 2040 37,0 g 205
rød m/hvitt sk.stk., seler & ermstripe T. Gudmestad Forus Travbane - 23/5 - 09 / 1 2040 dg 505
10 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -12 -0 -1 -0 -4 -16 000
Kolnes Trine 6 Plass 40 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor M. Erga Forus Travbane - 08/8 - 07 / 9 2060 dg 899
e. Skjønneberg Jenta v. Lykke Gutten M. Erga Forus Travbane 6 18/7 - 08 / 12 2080 33,5 g 585
Astrid Rigstad /Bergen A. Erga Forus Travbane - 27/6 - 10 / 12 2080 dg 177
M. Erga Asgeir Johansen P. Erga Forus Travbane 0 17/1 - 03 / 10 2060 36,5 g 842
Grønn m/hvite ermstriper&bånd A. Erga Forus Travbane 0 03/1 - 07 / 8 2080 nc g 306
11 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -14 000
Tysvær Silvia 2080 1 Plass 45 000
6 år HUSKBRUN HP v.Alm Viktor S. Wassberg Forus Travbane 6 08/8 - 04 / 2 2040 33,8 g 663
e. Tysvær Åsa v. Åsajerven S. Wassberg Forus Travbane 8 01/8 - 04 / 8 2080 34,5 g 179
Einar Berg /Stol S. Wassberg Forus Travbane P 25/7 - 20 / 2 2060 35,6 P
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane - 25/5 - 09 / 8 2120 dg 372
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame A. Berås Sørlandets Travpark P 14/5 - 20 / 5 2160 37,0 P