<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 11:25 V5-3
DATOLØP - MAX 500 POENG
DATOLØP - MAX 500 POENG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 103.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-2-9 Plass : 7-2-9

1 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Kuven Bambi 2100 1 Plass 110 500
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 04/1 - 02 / 2 1640 31,8 85
e. Kuven Texa v. Saje (S) K. Johansen Biri Travbane - 25/11 - 06 / 3 1609 dg a 110
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal B. Steinseth Drammen Travbane 0 14/11 - 06 / 12 1700 33,1ag 731
G. Gundersen Kjell Øyhaugen J. Borgen Bergen Travpark 0 29/9 - 05 / 5 2100 31,9 661
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer J. Borgen Bergen Travpark - 15/9 - 02 / 2 1600 dg a 344
2 2017: -15 -0 -1 -1 -6 -31 500 2016: -11 -2 -2 -1 -4 -62 000
Kopi 2 Plass 97 000
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld L. Kolle Biri Travbane 0 23/7 - 07 / 9 2120 30,3 g 103
e. Stri v. Rappfot L. Kolle Biri Travbane 7 14/7 - 05 / 15 2640 30,9 g 330
Sille Antonsen /Gran L. Kolle Momarken Travbane 0 13/6 - 05 / 5 2160 31,6 g 204
L. Kolle Morten Antonsen (T) L. Kolle Biri Travbane - 02/6 - 05 / 3 2600 dg 181
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Gundersen Biri Travbane - 13/5 - 01 / 3 2120 dg 285
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -5 -33 212
Rappen 3 Plass 102 712
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy O. Olsen Momarken Travbane - 15/6 - 03 / 7 2140 dg a 729
e. Mor Lille v. Spang Best O. Olsen Bjerke Travbane 0 06/6 - 04 / 6 1609 35,5ag 158
Tarald Straume-Åse Høivik O. Olsen Bjerke Travbane 5 24/5 - 05 / 5 1640 28,8 294
O. Olsen Tarald Straume O. Olsen Bjerke Travbane - 22/3 - 03 / 13 2160 dg 128
Lilla m/hvite ermer,V-form.sk.stk, rek O. Olsen Bjerke Travbane 3 09/3 - 07 / 6 2100 32,0a 56
4 2018: -9 -1 -0 -0 -2 -21 000 2017: -19 -0 -1 -3 -5 -39 000
Grimsjon 4 Plass 147 000
7 år RØD H v.Moe Odin J. Hansen Biri Travbane 3 23/7 - 07 / 8 2120 30,1 294
e. Bestlijenta v. Spang Best J. Hansen Momarken Travbane 0 04/7 - 02 / 10 2140 29,8a 402
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes J. Hansen Klosterskogen Travbane 7 22/6 - 05 / 3 1700 27,8ag 472
H. Eggen Helge Grimnes J. Hansen Drammen Travbane 0 18/5 - 05 / 14 2120 35,1 g 262
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Biri Travbane 4 07/4 - 03 / 9 2100 29,7a 314
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Kolbu Tatern 5 Plass 98 752
8 år BRUN V v.Lome Elden H. Skiaker Biri Travbane 0 23/7 - 03 / 9 2120 30,2 308
e. Valle Terna v. Metsgar H. Skiaker Bjerke Travbane P 28/6 - 22 / 5 2160 35,6 P
Stall Norske Travdrømmer E. Høitomt Biri Travbane 0 15/1 - 02 / 7 2100 38,4ag 72
H. Skiaker H. Skiaker Bjerke Travbane - 29/7 - 09 / 8 2160 dg 75
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer H. Skiaker Bollnäs 3 17/7 - 05 / 8 2160 28,6 35
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -1 -4 -16 500
Tynset Balder 6 Plass 105 500
8 år SVART V v.H.G. Balder S. Løvvold Jarlsberg Travbane 3 04/8 - 03 / 2 1609 27,6a 261
e. Dixi Dalen v. Dublan O. Østre Biri Travbane 0 23/7 - 03 / 6 2120 31,7 143
Anita Wergeland /Dalsøyra G. Austevoll Momarken Travbane 6 04/7 - 02 / 1 2140 29,6a 374
V. Hop Jan-Arne Raab (T) O. Østre Bjerke Travbane 4 06/6 - 04 / 1 1609 28,4a 112
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Ødegaard Bjerke Travbane - 24/5 - 05 / 11 1640 dg 152
7 2018: -15 -2 -1 -2 -4 -73 500 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -78 000
Eldmia 7 Plass 250 426
8 år SVART HP v.Lome Elden I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 7 09/6 - 05 / 13 2140 30,6 g 366
e. Aldina v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 01 / 6 2120 35,7 g 248
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/10 - 02 / 3 2640 31,8 g 199
I. Herbjørnrød I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 01 / 6 1700 32,5ag 239
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 4 2100 27,9 665
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 126 2017: -10 -4 -1 -0 -1 -75 133
Tivo 8 Plass 155 259
7 år SVART V v.Bork Odin G. Antonsen Drammen Travbane 1 31/7 - 04 / 9 2100 29,5a 23
e. Salsnes Stjerna v. Ilmin R. Bjørnbeth Biri Travbane 0 18/2 - 02 / 12 2120 32,9 r 92
Malin Estenstad Knutsen /Skaun A. Stensen Biri Travbane 0 27/1 - 05 / 11 2120 34,4 g 49
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) M. Djuse Östersund 0 26/11 - 07 / 7 2160 38,1 g 15
Blå m/gul hestesko & tre ermringer B. Garberg Leangen Travbane 3 23/10 - 05 / 12 1640 30,3ag 17
9 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -37 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 9 Plass 130 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 04 / 10 2100 30,0a 464
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) C. Engebråthen Biri Travbane 0 14/7 - 05 / 14 2640 32,3 201
Nina K. Smith-Gunnar Solberg C. Engebråthen Kongsvinger Travbane 0 05/7 - 04 / 8 1600 30,5ag 142
C. Engebråthen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 2 12/6 - 01 / 7 2100 28,4a 269
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 31/5 - 05 / 3 2140 30,5 g 367
10 2018: -21 -2 -2 -2 -10 -82 000 2017: -15 -1 -0 -0 -9 -44 500
Faksen U.N. 10 Plass 192 250
6 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Drammen Travbane 4 31/7 - 04 / 4 2100 30,4ag 224
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 8 2140 29,3a 128
Stall Kjønnerød J. Undem Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 02 / 3 2100 30,9 106
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 4 15/6 - 05 / 2 2100 30,0 416
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 7 01/6 - 03 / 11 2120 31,0 166
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -2 -2 -0 -43 000
Jærvsø Troll 11 Plass 109 000
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Gaustad Drammen Travbane 2 31/7 - 04 / 5 2100 29,7a 149
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Kongsvinger Travbane 3 05/7 - 04 / 7 1600 28,6a 268
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 04 / 4 2120 31,7 g 183
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane - 21/12 - 02 / 12 1640 dp 149
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 18/12 - 04 / 5 2160 32,1 g 92
12 2018: -23 -1 -1 -6 -6 -290 453 2017: -23 -2 -5 -3 -9 -149 000
Lex Odin 12 Plass 446 453
5 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Høitomt Drammen Travbane P 27/7 - 20 / 5 2120 31,9 P
e. Lex Ronja v. Lex Jon Å. Tengsareid Östersund - 16/7 - 06 / 5 2140 dg a 315
Gjermund Gravdal /Tranby O. Østre Jarlsberg Travbane - 09/7 - 01 / 10 2120 dg 310
G. Austevoll Gjermund Gravdal E. Høitomt Leangen Travbane 0 24/6 - 09 / 8 2160 br g 187
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 15/6 - 05 / 6 2100 28,6 67