<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:20 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -1 -0 -2 -1 -33 500 2017: -6 -0 -2 -2 -1 -61 000
Hearthammer 2100 1 Plass 94 500
4 år BRUN HP v.Revenue* (S)
e. Peacekeeper v. Super News (US)
Kai Frode Olsen-Audun S. Pettersen
D. Dalen Kai Frode Olsen
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Ajax Miguan (S) 2 Plass 0
5 år BRUN V v.Express Lavec* (S) M. Johansson Kalmar P 26/9 - 91 / 1 2140 34,8 P
e. Cisla Axe (S) v. And Arifant* (FR)
Erik Skaug /Åmot
L. Kolle Erik Skaug (A)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
3 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Bad Boy Division 3 Plass 0
4 år BRUN V v.L'Ideal Bricois (FR)
e. Quantas Ada (S) v. Super Arnie* (US)
Eina Avlssenter DA /Eina
J. Svenstad
Svart m/sølv ermer, svarte mansjetter
4 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -8 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Global Technology (S) 4 Plass 11 000
5 år BRUN V v.Pastor Stephen (US) M. Gundersen Bjerke Travbane P 23/11 - 22 / 1 2140 23,6 P
e. Radiant One* (US) v. Credit Winner* (US)
Kjetil Evensen /Raufoss
E. Holm
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 2120 1 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden T. Solberg Momarken Travbane - 05/8 - 08 / 2 1640 dg 333
e. Edel Jenta v. Alm Svarten N. Westerholm Romme 0 28/7 - 11 / 8 2140 br ag 141
Merete Viksås /Roa E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/7 - 03 / 1 2100 34,4a 84
M. Ringstad Merete Viksås T. Solberg Kongsvinger Travbane 2 05/7 - 02 / 4 1600 26,6a 126
Gul m/svart P E. Rennesvik Biri Travbane 0 18/6 - 05 / 2 1609 28,5ag 143
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ty Fon 2 Plass 0
4 år MØRKBR V v.Bork Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane N 02/8 - 22 / 3 2160 brp N
e. Alm Robyn v. Braute
Nils-Ole Robøle-Oddvar Robøle
O. Mikkelborg
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
7 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kos Knitten 3 Plass 4 000
6 år BRUN H v.Troll Kos O. Kjøsnes Orkdal Tråvpark 0 26/6 - 09 / 4 2100 42,0 rg 504
e. Stjerne Knitta v. Virmar Knitten K. Skrugstad Biri Travbane P 27/3 - 22 / 9 2120 41,1 P
Stall Knitten G. Gundersen Biri Travbane 20/10 - 22 / 3 2120 59,7 B
Ø. Ruttenborg Ragnar Olderløkken
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alm Vivanta 4 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Alm Biri Travbane 26/8 - 22 / 3 2100 52,3 B
e. Alm Terna v. Storm Jo J. Alm Biri Travbane 15/7 - 22 / 4 2120 00,2 B
Jens Alm /Jaren
J. Alm
Blå/hvit/rød tredelt
9 2018: -4 -0 -1 -1 -1 -15 324 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tessan J.L. 5 Plass 15 324
5 år BRUN HP v.Tekno Odin
e. Jærvsøtessan* (S) v. Järvsöfaks (S)
Steffen Halvorsrud-Jon Lien
K. Johansen Morten M. Ottersen (T)
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
10 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000
Solør Alma 6 Plass 22 000
4 år SVART HP v.Alm Viktor S. Ruud Biri Travbane 24/7 - 21 / 2 2100 50,9 B
e. Frøken Kia v. Elding S. Ruud Biri Travbane 17/7 - 22 / 1 2100 51,0 B
Svein Olav Ruud /Namnå
S. Ruud
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip
11 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 2140 1 Plass 33 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos A. Stensen Biri Travbane P 30/6 - 23 / 4 2100 40,7 g P
e. Krumeline v. Alm Svarten
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær
L. Revheim Johan Petter Gustavsen
Gul m/gul P
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -23 000
Lannem Hera 2 Plass 23 000
4 år SVART HP v.Åsajerven
e. Lannem Frida v. Alm Viktor
Kåre Skrugstad /Vingrom
T. Wollebæk Kåre Skrugstad (A)
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl
13 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Goroso Lusianna 3 Plass 4 000
4 år M.BRUN HP v.Åsajerven L. Kolle Drammen Travbane 21/11 - 21 / 4 1720 57,4 B
e. Valle Møy v. Sjefen Å. Tengsareid Drammen Travbane 13/9 - 22 / 6 1720 59,8 g B
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad Å. Tengsareid Drammen Travbane 28/8 - 21 / 3 1700 07,2 g N
Å. Tengsareid Siv Johanne Ørstad
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam