Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 MOTOR FORUMS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 25.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-6 Plass : 1-9-6

1 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -12 824 2017: -6 -1 -0 -1 -3 -26 500
Krem Sodina 2100 1 Plass 39 324
5 år BRUN HP v.Sodin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 15/6 - 08 / 12 2120 34,3 r 125
e. Krem Eva v. Krembest P. Sem Jarlsberg Travbane 6 09/6 - 01 / 9 2120 32,5 260
Håvard Tofstad /Sande I Vestfold P. Sem Jarlsberg Travbane 3 12/5 - 01 / 6 2100 34,2 222
G. Austevoll Pål Sem (T) P. Sem Drammen Travbane 7 30/4 - 07 / 1 2100 35,9 g 495
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Sem Drammen Travbane P 10/4 - 20 / 2 2120 38,0 P
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Karolita 2 Plass 11 000
8 år BRUN HP v.Prins Vinter T. Borg Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 08 / 4 2100 37,0 895
e. Ålsfrøkna v. Mentor Mollyn T. Borg Jarlsberg Travbane 5 07/10 - 07 / 9 2120 37,9 382
Inger Lise Solheim Engen /Reistad O. Kjenner Jarlsberg Travbane 8 19/9 - 08 / 8 2100 37,1 g 277
T. Borg Inger Lise S. Engen V. Hop Jarlsberg Travbane 8 12/8 - 09 / 11 2120 36,3 284
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl V. Hop Drammen Travbane 8 10/5 - 02 / 4 2100 35,7 g 118
3 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -0 -1 -0 -6 -24 000
Balder Stella 3 Plass 27 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 29/7 - 01 / 1 2100 33,5 g 410
e. Røise Stella v. Klaastad Ulv Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 16/7 - 08 / 9 2120 33,6 g 148
Arne Hansebråten-Karin Hansebråten Ø. Ruttenborg Kongsvinger Travbane 2 05/7 - 09 / 11 1620 33,0 141
Ø. Ruttenborg Arne Hansebråten O. Mikkelborg Biri Travbane 4 18/6 - 02 / 5 2100 32,7 160
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 14/6 - 01 / 1 2100 32,8 327
4 2018: -12 -0 -2 -2 -6 -47 500 2017: -18 -0 -0 -4 -5 -39 000
Lykke Ida 4 Plass 93 500
5 år BRUN HP v.Skibber Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 02/8 - 01 / 3 2140 31,7 306
e. Langaard Tiril v. Braute O. Østre Bjerke Travbane - 26/7 - 09 / 4 2140 dg 217
Enok Antonsen /Arendal O. Østre Klosterskogen Travbane - 08/6 - 02 / 5 2100 dg 147
Å. Tengsareid Enok Antonsen O. Østre Sørlandets Travpark 6 14/5 - 03 / 1 2140 32,5 g 1020
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Sørensen Sørlandets Travpark 8 29/4 - 08 / 9 2160 38,9 763
5 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -24 500 2017: -15 -1 -1 -0 -4 -27 500
Borkflya 5 Plass 52 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin G. Aga Drammen Travbane 2 31/7 - 03 / 4 2100 34,5 193
e. Eldhusflya v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 13/7 - 03 / 3 2100 dg 59
Aina Skar-Geir Aga G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 26/6 - 09 / 5 2120 33,0 g 97
G. Aga Aina Skar G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 09/6 - 09 / 7 2120 dg 42
Marineblå m/lysgrått magefelt, reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 7 26/5 - 03 / 1 2100 33,6 g 130
6 2018: -15 -1 -2 -2 -6 -69 000 2017: -8 -1 -1 -4 -2 -38 000
Kongs Nota 6 Plass 107 000
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Drammen Travbane 5 31/7 - 03 / 14 2120 34,3 g 68
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 15/6 - 08 / 6 2100 35,1 g 19
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 09/6 - 09 / 9 2120 32,1 173
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 01/6 - 08 / 3 2100 34,9 121
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane P 12/5 - 22 / 9 2120 37,0 P
7 2018: -11 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 2120 1 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott O. Mikkelborg Biri Travbane - 29/7 - 01 / 5 2100 dg 222
e. Sol v. Troll Rigel O. Mikkelborg Biri Travbane 4 16/7 - 08 / 3 2100 32,3 158
Harald Inge Hagen /Avaldsnes O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/6 - 09 / 9 2140 35,3 g 160
K. Kvasnes Håkon Gulheim (A) T. Solberg Bjerke Travbane - 16/5 - 09 / 2 2140 dg 242
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 07 / 3 2100 34,2 g 69
8 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -0 -0 -0 -10 -31 000
Gylden Bausa 2 Plass 61 200
8 år SVART HP v.Skibber P. Sem Momarken Travbane 6 05/8 - 01 / 1 2140 31,4 508
e. Gylden Vår v. Bork Rigel D. Dalen Biri Travbane 7 29/7 - 01 / 9 2120 32,0 g 471
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen D. Dalen Bjerke Travbane 4 20/7 - 04 / 3 2100 32,5ag 137
P. Sem Magnus Billing D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 07 / 7 2120 30,6 614
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Jarlsberg Travbane 4 26/6 - 01 / 6 2120 33,0 131
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -3 -2 -0 -4 -87 000
Lille Olga 3 Plass 87 000
4 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 4 05/8 - 01 / 2 2140 31,2 44
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 28/6 - 09 / 7 2140 33,6 20
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen E. Høitomt Biri Travbane 4 14/6 - 01 / 9 2120 31,7 28
O. Østre Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Momarken Travbane 1 09/5 - 07 / 7 2160 33,0 62
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 28/4 - 07 / 2 2100 37,8 30
10 2018: -27 -1 -4 -3 -12 -140 500 2017: -21 -0 -2 -5 -7 -61 027
S.G. Jerv Blesa 2140 1 Plass 229 527
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven V. Hop Biri Travbane 2 23/7 - 07 / 4 2100 30,8 214
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder O. Sagholen Årjäng 0 14/7 - 08 / 11 2140 30,8a 842
Hans Gunnar Hansen /Haugesund V. Hop Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 07 / 3 2120 br g 201
V. Hop Jan-Arne Raab (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 29/6 - 03 / 4 1609 29,2a 299
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Årjäng 0 23/6 - 03 / 1 2140 br g 351
11 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -33 500 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 2 Plass 115 000
8 år BRUN HP v.Vinning Kos A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 04 / 11 2100 31,5ag 597
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane 4 22/6 - 04 / 12 2120 30,2 474
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 01/6 - 04 / 4 2100 30,3 1031
B. Garberg Odd Arne Aaland J. Undem Drammen Travbane 0 18/5 - 05 / 12 2120 34,7 g 744
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 4 04/5 - 04 / 4 2120 31,7 336
12 2018: -18 -2 -0 -1 -8 -75 000 2017: -18 -0 -1 -1 -10 -49 000
Magnums Mocca 3 Plass 169 500
8 år MØRKBR HP v.Krageboen G. Austevoll Drammen Travbane 6 31/7 - 04 / 11 2100 30,7a 508
e. Trø Vesla v. Spikeld G. Austevoll Biri Travbane 0 23/7 - 03 / 3 2100 32,6 g 116
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 07 / 2 2120 29,8 333
D. Dalen Inge Brusletto G. Austevoll Drammen Travbane 4 19/6 - 03 / 7 2140 32,0 g 100
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Wassberg Bergen Travpark 6 08/6 - 06 / 9 2100 32,2a 56
13 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 2160 1 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks D. Dalen Drammen Travbane 7 31/7 - 04 / 3 2100 31,1ag 599
e. Mari Snella v. Rolex K.* A. Heisholt Drammen Travbane 3 19/6 - 03 / 11 2140 31,9 227
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Drammen Travbane 0 30/4 - 01 / 4 2500 32,3 354
K. Johansen Hans Landsverk D. Dalen Bjerke Travbane 5 25/2 - 01 / 1 2140 31,6 148
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 09/2 - 05 / 6 2100 32,0 268